Get Adobe Flash player

Довгострокові програми

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
«СТЕПОВА ЕЛАДА» - культурулогічна програма
Socially Active Marathon / SAM-2019 - для осередків міського самоврядування
«ФОРМУЛА УСПIХУ» - міський інтелектуальний конкурс для старшокласників
«ВIДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ УКРАЇНУ» - міський конкурс для учнів 5-6 класів
«ПІВГОДИНКИ НА ЦІКАВИНКИ» - міський конкурс для учнів 3-4 класів
«Дніпро юнпрес» - міський конкурс дитячо-юнацької медіа творчості
«ЛІДЕР - ФЕСТ» - фестиваль лідерських проектів
ПОЛОЖЕННЯ МІСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ-ОГЛЯДУ МОДЕЛЕЙ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ «МАКСИМА» («MAXIMA»)
"ЯРИНА" - комплексна народознавча програма
«НА КРАЩОГО ЮНОГО МАЙСТРА НАРОДНИХ РЕМЕСЕЛ»
"І ТВОЯ, КОБЗАРЮ, СЛАВА НЕ ВМРЕ, НЕ ПОЛЯЖЕ" міський конкурс на кращого виконавця творів Т.Г.Шевченка та української поезії
"СОБОРИ НАШИХ ДУШ" - міське літературно-мистецьке свято
"СВЯТИЙ НАУМ НАВЕДЕ НА УМ" - міське свято
«І НА ТІМ РУШНИКОВІ» - міська виставка-конкурс з української народної вишивки
«КРОК У МАЙБУТНЄ» - міська виставка з дизайну
"ПРОЛІСКИ" - освітньо-виховна екологічна програма
«МІЙ РІДНИЙ КРАЙ – МОЯ ЗЕМЛЯ» - міська щорічна виставка-конкурс дитячої творчості
«ЗАМІСТЬ ЯЛИНКИ – ЗИМОВИЙ БУКЕТ» - міська екологічна виставка-конкурс
«ДОБРО В ТВОЄМУ СЕРДЦІ» - екологічний проект для шкіл екологічного спрямування та усіх небайдужих
«ВЕСЕЛИЙ ЗООПАРК» - міська виставка домашніх тварин
«СОНЯЧНІ ГРОНА» Художньо-естетична програма
"ТВОРЧЕ МАЙБУТНЄ" - відкритий фестиваль вокалістів, хореографічних та циркових колективів позашкільних закладів м. Дніпро
«ЗОРЯНЕ КОЛО» - огляд-конкурс дитячо-юнацької творчості шкіл та позашкільних закладів м.Дніпро
" ТЕАТРАЛЬНІ ОБРІЇ" - міський традиційний дитячий фестиваль
"НА ПОДІУМІ ЮНЬ, КРАСА, ГАРМОНІЯ" - фестиваль театрів моди та дизайну одягу
"НА КРИЛАХ ПІСЕНЬ" - міський фестиваль авторської пісні

Вхід на сайт

Socially Active Marathon / SAM-2019 - для осередків міського самоврядування

Socially Active Marathon / SAM-2019

( в минулому ЛІДЕРСЬКИЙ МАРАФОН – 2019)

П о л о ж е н н я

для соціально-обдарованих підлітків,

дитячо-юнацьких громадських об'єднань та

осередків учнівського самоврядування освітніх закладів міста.

 

Довгостроковий проект «Лідерський марафон-2019» реалізується протягом 218-2019 навчального року. Він   присвячений діяльності   соціально - обдарованих   школярів і складається з різних напрямків суспільної роботи у форматі творчо - ділової співпраці з дорослими (представниками влади, керівниками навчально-виховних закладів, ВНЗ I-IV рівня акредитації, представниками наукової та творчої галузі, бізнесу та спорту, представниками батьківської громадськості) в рамках законодавчо - правового поля, що базується на Конвенції ООН про права дитини, Конституції України, Законах України «Про освіту» і «Про позашкільну освіту», «Про волонтерський рух», Стратегії та програми   «Національно-патріотичного виховання», та інших міжнародних та державних нормативно-правових актів у сфері захисту прав дітей.

Мета та завдання: привернення уваги суспільства до вирішення проблемних питань підростаючого покоління, збереження його прав та виконання обов'язків, пошук сучасних форм співпраці представників різних вікових категорій, національних меншин та етнічних груп, професій, релігійних конфесій, соціокультурних груп; підтримка дитячого та учнівського самоврядування у вирішенні різноманітних питань життя та діяльності дитячої громадськості.

Умови: активна участь в заходах Парламенту, втілення ідей і реалізація лідерських проектів на міському, обласному, Всеукраїнському та Міжнародному рівнях протягом 2018-2019 н.р.

Переваги учасників: співпраця зі ЗМI, участь у промоакціях, нагородження переможців та учасників грамотами.

Термін реалізації: вересень 2018 р. - травень 2019 р.

                                                Зміст і алгоритм:

Заходи в рамках акцій проводяться протягом начального року.

             Акція «WЕ-UA» / WU (в «Наші обереги») присвячена збереженню витоків історії, культури Придніпров’я, його духовної спадщини. Міський фестиваль дитячої сценічної творчості « Лідер-фест», поетичні Арт-толоки до Дня Соборності України та дня народження Т. Г. Шевченка, змагання ерудитів та брейн-ринги знавців рідного краю, фестиваль моделей учнівського самоврядування «МAXIMA», екскурсії з краєзнавства «Місто мого дитинства», «Історія місцевого самоврядування», «Дніпро сучасний»; тематичні аматорські відеоролики, слайд-шоу для презентацій на інтернет – ресурсах.

             Акція «Children's Parliament for Children»/ СРС (в «Діти парламенту-дітям») присвячена волонтерській роботі та організації постійної допомоги дітям пільгових категорій. Декада інвалідів, концертні та ігрові програми, спортивні змагання, гуманітарна допомога (одяг, іграшки, канцтовари, книги, солодощі).

Акція «ECOland» / ЕL (в мин.« Еконабат») зорієнтована на проведення природоохоронної роботи по збереженню навколишнього середовища і природи рідного краю. Тематичні семінари щодо річниці Чорнобильської катастрофи, зустрічі з представниками МНС, конференції, робота з благоустрою парків, скверів, території, прилеглої до навчальних закладів та навчально-виховних закладів для дітей пільгових категорій.

Акція «Kids UA» / КU (в мин. Теріторія «Екстрім») присвячена правовому захисту дитячого суспільства. Міжнародний   День Щастя під егідою ООН, Міжнародний день захисту дітей, навчальні тренінги щодо вивчення та виконання в Україні Конвенції ООН про права дитини, тематичні «круглі столи», флешмоби у соцмережах, семінарські заняття про роботу міжнародного інституту дитячих омбудсменів та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини , лідерські зустрічі і толоки з представниками інституту дитячих омбудсменів.

Акція «Тhe future is now» / FN (в мин. «Разом до майбуття») - присвячена розвитку і пошуку сучасних форм співпраці осередків учнівського самоврядування, та представників законодавчої та виконавчої влади, дитячо-юнацьких та молодіжних громадських організацій, Дніпровської молодіжної ради при Міському голові, студентських рад ВНЗ міста Дніпро в рамках реалізації напрямку соціально-ділового партнерства.

Підсумки   участі школярів в марафоні підводяться на міському рівні – експертною групою Парламенту дітей та юнацтва міста на чолі з керівником Парламенту дітей та юнацтва Дніпра.

Церемонія нагородження переможців марафону відбудеться у травні 2019 року.

Нагородження: переможці нагороджуються дипломами.

Бажаємо успіхів та перемог!

Корисні посилання

BannerFans.com

BannerFans.com

BannerFans.com

BannerFans.com

BannerFans.com

Created jtemplate.ru joomla modules