Get Adobe Flash player

Відділи Палацу

Патріотичне виховання
Цикл бесід з національно – патріотичного виховання в Палаці
Методичка з національно - патріотичного виховання
РІШЕННЯ педради від 26.01.15р.
Правові та концептуальні засади патріотичного виховання". Бібліотека методиста-координатора"
«Шляхи реалізації Концепції з національно- патріотичного виховання дітей та молоді в колективах Палацу»
«Іновації в патріотичному та громадському вихованні» Студія «Дизайну та декору» Керівник Рахманова М.Б.
Патріотичне виховання дітей
Формування патріотизму на заняттях з образотворчого мистецтва
Формування патріотизму на заняттях з образотворчого мистецтва (презентація)
Методичні рекомендації щодо організації патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в осередках учнівського самоврядування
Центр художньо-творчого розвитку
Зразковий ансамбль сучасної пісні "Співаночки"
Фотогалерея Зразкового ансамблю сучасної пісні "Співаночки"
Нагороди колективу
Група break dance "Chillout"
Фотогалерея групи break dance "Chillout"
Нагороди колективу
Зразковий колектив сучасної хореографії "Пірует"
Фотогалерея зразкового колективу сучасної хореографії "Пірует"
Нагороди колективу
Студія сучасної хореографії «Грандіс»
Фотогалерея студії сучасної хореографії "Грандіс"
Нагороди колективу
Творче об'єднання "Метроном"
Фотогалерея молодіжно-творчого об'єднання "Метроном"
Нагороди колективу
Театр Танца "BREAZE"
Фотогалерея театру танця "BREAZE"
Нагороди колективу
Циркова студія "Трюк"
Фотогалерея циркової студії "Трюк"
Нагороди колективу
Шоу-кліп театр «Будьмо разом»
Фотогалерея шоу кліп театра "Будьмо разом"
Нагороди колективу
Дитячий музичний театр «Браво»
Нагороди колективу
Фотогалерея Дитячого музичного театру «Браво»
Театр эстрадної мініатюри «Інтермедія»
Центр національного виховання та української культури "Коло калинове"
Зразковий Центр української культури "Коло калинове"
Зразковий колектив - гурток декоративного розпису
Майстерня «Народна вишивка»
Студія розпису по тканині "Батік"
Майстерня "Нанизування та плетіння прикрас із бісеру"
Народний ансамбль танцю України "Цвітень"
Фотогалерея Народного ансамблю танцю України "Цвітень"
Нагороди колективу
Художньо-технічний відділ
Дитяча анiмацiйна студiя
Гурток «Вечірня студія»
Гурток «Електротехніки» та «Ремонт побутової техніки»
Гурток «Радіоелектронне конструювання»
Обчислювальна техніка та програмування
Нагороди колективу
Студія дизайну та декору
Фотогалерея Студії дизайну та декору
Авіамодельний гурток
Графіка
Судномодельний гурток
Зразковий театр моди "Креатив"
Фотогалерея зразкового театру моди "Креатив"
Нагороди колективу
Дизайн та коструювання одягу
Фотогалерея студії Дизайн та коструювання одягу
Майстерня образотворчого мистецтва “Дивограй”
Гурток "Сад идей"
Гурток «СемиСветик»
Гурток «Фабрика ідей»
Еколого-гуманітарний відділ
Екологічний центр
Зразкова студія образотворчого мистецтва
Фотогалерея колективу "Изостудія"
Нагороди колективу
Парламент дітей міста
Редакція газети "Я"
Авторська творча студія Віктора Радіонова
Фотогалерея Авторської творчої студії Віктора Радіонова
Нагороди колективу
Студія комплексного естетичного виховання
Психологічний центр "Психолог і Я"
Адреси і телефони районних позашкільних навчальних закладів

Нові матеріали на сайті

Prev Next

19.02.2017 року у міському Палаці дітей …

22-02-2017 Hits:5 Новини Super User - avatar Super User

19.02.2017 року у міському Палаці дітей та юнацтва відбулися відкриті міські змагання з авіамоделізму,

  19.02.2017 року у міському Палаці дітей та юнацтва відбулися відкриті міські змагання з авіамоделізму, в яких взяло участь понад 40 юних авіамоделістів.   Вихованці гуртка «Авіамоделізм» міського Палацу (керівник Олейніков В.Г.) отримали дипломи...

Read more

Пам'яті Небесної сотні присвячено...

21-02-2017 Hits:23 Новини Super User - avatar Super User

Пам'яті Небесної сотні присвячено...

  Міський захід Пам'яті Небесної сотні присвячено...  

Read more

17 лютого 2017 року відбувся міський кон…

21-02-2017 Hits:19 Новини Super User - avatar Super User

17 лютого 2017 року відбувся міський конкурс для 5 - 6 класів "Відкрий для себе Україну".

  Цього року конкурс передбачав подорож цікавими зупинками-завданнями, на яких учасникам необхідно було проявити кмітливість, свої знання та навички у різних сферах життя.     1 станція – «Вшануємо місто кохане!» - запитання з...

Read more

14 лютого 2017 року відбулось відкриття …

20-02-2017 Hits:14 Новини Super User - avatar Super User

14 лютого 2017 року відбулось відкриття виставки з декоративного розпису  «Майстер і діти. Рідний край у розписі»

  14 лютого 2017 року відбулось відкриття виставки з декоративного розпису  «Майстер і діти. Рідний край у розписі» майстрині народної творчості, керівника зразкового гуртка «Декоративний розпис» Центру української культури «Коло калинове»...

Read more

Два дні працювали викладачі Центру худож…

14-02-2017 Hits:339 Новини Super User - avatar Super User

Два дні працювали викладачі Центру художньо- техничного розвитку в майстерні "Пороги"

  Два дні працювали викладачі Центру художньо- техничного розвитку в майстерні "Пороги", підвищуючи майстерність в графічних техніках. Дякуємо Музею українського живопису!  

Read more

04.02.2017 р. в студії дизайну відбулося…

08-02-2017 Hits:342 Новини Super User - avatar Super User

04.02.2017 р. в студії дизайну відбулося відкрите заняття за темою "Гармонійні поєднання контрастних кольорів"

  04.02.2017 р. в студії дизайну відбулося відкрите заняття за темою "Гармонійні поєднання контрастних кольорів"  

Read more

Підсумки міського етапу літературно-мист…

25-01-2017 Hits:477 Новини Super User - avatar Super User

Підсумки міського етапу літературно-мистецького свята  «Собори наших душ». Номінація: «Наддніпрянські замальовки» - Образотворче мистецтво

  Номінація: «Наддніпрянські замальовки» - Образотворче мистецтво Взяли участь: 238дітей Лауреати:120 дітей КПНЗ МПДтаЮ м.Дніпро Береза Марія 15р Береза Дарина 11р Притискач Богдан 11р Черечеча Марк 8р Беспалов Кирило 9р Стороженко Артем 8р Рябчий Марія 7р...

Read more

Вітаємо переможців міської виставки «Над…

16-01-2017 Hits:570 Новини Super User - avatar Super User

Вітаємо переможців міської виставки «Наддніпрянські замальовки» в рамках літературно-мистецького свята «Собори наших душ» 2016

  ВІТАЄМО!!!   переможців міської виставки «Наддніпрянські замальовки» в рамках літературно-мистецького свята «Собори наших душ»   Декоративно-ужиткове мистецтво 2016 рік Міський Палац дітей та юнацтва   ЦУК Декоративно-ужиткове мистецтво 2016 рік   Гурток «Декоративний розпис» керівник Переясловець Л.В. 1.Педорич Анна 12 років 2.Кузнєцова...

Read more

Результативність роботи педагогічного ко…

11-01-2017 Hits:99 Результативність Палацу Super User - avatar Super User

Результативність  роботи Палацу за 2016рік          Позашкільна освіта України, як одна з важливих складових системи освіти, що здатна задовольнити різноманітні потреби особистості в творчій самореалізації, забезпечити її інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток...

Read more

ЗАХОДИ з науково – методичного проекту «…

11-01-2017 Hits:59 Заходи Палацу Super User - avatar Super User

ЗАХОДИ з науково – методичного проекту «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства»   1. Ознайомлення та робота з нормативно – правовою базою Палацу. протягом року, пед..колектив 2. Педагогічна нарада «Цілі та завдання педагогічного колективу Палацу на навчальний рік»            вересень, пед.. колектив 3. Підвищення...

Read more

Вхід на сайт

Статистика сайту

Відвідувачі
2959
Статті
211
Перегляди статей
462792

План роботи на БЕРЕЗЕНЬ

(т.790-18-26; 790-97-53; електронна пошта  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

ПЯТНИЦЯ

СУБОТА

НЕДІЛЯ

   

1

15.00 – відкриття міської виставки з народної вишивки керівника гуртка Точеної Д.В.  у музеї «Літературне Придніпров’я»

16.00 – тренінг для лідерів УС «Активні слухання» (сумісно з громад. організацією «Червоний хрест»)        Сальнікова О.О.

17.00  - відкрите заняття.

                Кисельова А.Д.

2

16.00 – «Основи циркових жанрів у дитячій цирковій творчості» - відкрите заняття у цирковій студії «Трюк».

                               Комар Р.В.

3

 

Тематичні заходи до 203річчя Великого Тараса. ЦУК.

                                 Бандур В.І.

4

13.30 – «Подарунок мамі» - відкрите заняття.

15.00 - майстер-клас для батьків “Птахи весняні» у студії дизайну

                           Рудкова С.Є.

Тематичні заходи до 203річчя Великого Тараса. ЦУК.

                                 Бандур В.І.

17.00 – вистава театру «Віримо»

5

12.30 – «Букет тюльпанів» - відкрите заняття у гуртку «Фабрика ідей»

                    Лаєвська С.О.

6

17.30 – «З любов’ю до матусі» - відкрите заняття у кол-ві «Грандіс» .

               Пилипенко Н.Ю.

7

14.00 - Методичні рекомендації з атестації педагогів.

           Пилипенко Н.Ю.

8

Літературні читання «Вічне слово» до роковин Т.Г.Шевченка

9

 

10

13.00 – «О, слово рідне, хто без тебе я» – міський конкурс читців.

                         Бандур В.І.

17.00 – святковий концерт зразкового колективу сучасної хореографії «Пірует».                          

                        Чергик І.А.

11

9.00 – концерт хореографічних колективів ДЮЦ «Штурм».

                           Кремена Є.Л.

9.30 – «Свято мами і весни» -(к.11) . СКЕВ.

                       Маслова О.М.

17.00 – вистава театру «Віримо»

12

9.00 - Фестиваль етнічних культур.

                Водостой В.Ю.

13

14.00 - Методичні рекомендації з атестації педагогів.

           Пилипенко Н.Ю

Рейдова перевірка з питань техніки безпеки.

   Губанова В.М.

14

13.30 – «Дніпро юнпрес» - міський конкурс дитячо-юнацької медіа творчості.

                  Кашарайло Н.С.

 

Творчий портрет педагога (конкурсних огляд).

                  ІМЦ

15

16.00 – «Дзвени, о рідна наша мово» - зустріч дитячого театру моди з зав.центром української культури «Коло калинове»,членом національної спілки журналістів Бандур В.І.

                      Готвянська О.Б.

16.00 – «Пасхальні  мотиви в техніці холодного батику» - відкрите заняття.

                       Шестак І.О. 

16.00 – тренінг для лідерів УС «Активні слухання» (сумісно з громад. організацією «Червоний хрест»)

                       Сальнікова О.О

16

13.30 – концерт районного огляду хореографічних колективів «Зоряне коло» (Соборний район).

                        Кремена Є.Л.

 

15.00 – «Формула успіху» - міський інтелектуальний конкурс (1/2 фіналу)

                            Лимар Є.В.

 

16.20 – «Моя родина» - відкрите заняття.

                          Дірявка І.І.

17

14.30 – «Українська символіка в народній вишивці» - відкрите заняття з народної вишивки. ЦУК.

                     Точена Д.В.

 

14.00 – Засідання методичної ради.

                   Пилипенко Н.Ю.

18

10.30 – «Лексика джаз-модерн танцю» - відкритезаняття у зразковій школі-студії  сучасної хореографії «Грандіс».

                        Черновол Ю.В.

 

17.00 – вистава театру «Віримо»

19

12.00 – концерт на підтвердження звання «Зразковий» - хореографічний колектив «Візерунок».

                          Кремена Є.Л.

 

Батьківський день.

                            Директор

20

14.00 - Методичні рекомендації з атестації педагогів.

           Пилипенко Н.Ю

21

14.00 - Методичні рекомендації з атестації педагогів.

           Пилипенко Н.Ю

22

13.00 – «Театральні обрії» - міський фестиваль дитячих театральних колективів.

                Кисельова А.Д.

16.00 – тренінг для лідерів УС «Активні слухання» (сумісно з громад. організацією «Червоний хрест»)

                 Сальнікова О.О

17.00 – «Техніка виконання вуличного танцю «брейк-данс» - відкрите заняття.       

               Марченко В.О.

23

14.00 –  Міський етап конкурсу моделей учнівського самоврядування «MAXIMA». Сальнікова О.О.

16.00 – «Про каже наша  міміка» - тренінг з підлітками. (театр «Інтермедія»).

                      Дірявка І.І.

                      Кисельова А.Д.

15.00 – «Формула успіху» - міський інтелектуальний конкурс (1/2 фіналу)

                            Лимар Є.В.

 

24

14.00 - Засідання художньої ради.

                     Кисельова А.Д.

25

9.00 – обласна виставка «Знай, любий свій край».

                     Бандур В.І.

12.30 –  «Акторська майстерність та сценічне виконання пісень» - відкрите заняття. СКЕВ.

                      Маслова О.М.

17.00 – вистава театру «Віримо»

 

Батьківський день.

                      Директор

26

9.00-19.00 – «Я і моя сімя» - психологічний фестиваль

                               Дірявка І.І

 

. 17.00 – вистава театру «Віримо»

27

16.00 - «Демонстративна дитина» - батьківський  клуб.

                     Дірявка І.І.

 

Фестиваль Медіаосвіти.

28

14.00 - Методичні рекомендації з атестації педагогів.

           Пилипенко Н.Ю

Фестиваль Медіаосвіти.

29

Всеукраїнський фестиваль  «Імперія зірок»

                   Левіна М.С.

16.00 – тренінг для лідерів УС «Активні слухання» (сумісно з громад. організацією «Червоний хрест»).                 Сальнікова О.О

30

Всеукраїнський фестиваль  «Імперія зірок

                      Левіна М.С.

31

Всеукраїнський фестиваль  «Імперія зірок

                         Левіна М.С.