Get Adobe Flash player

Довгострокові програми

«СТЕПОВА ЕЛАДА» - культурулогічна програма
«ЛІДЕРСЬКИЙ МАРАФОН 2017» - для осередків міського самоврядування
«ФОРМУЛА УСПIХУ» - міський інтелектуальний конкурс для старшокласників
«ПІВГОДИНКИ НА ЦІКАВИНКИ» - міський конкурс для учнів 3-4 класів
«ЛІДЕР - ФЕСТ» - фестиваль лідерських проектів
ПОЛОЖЕННЯ МІСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ -ОГЛЯДУ МОДЕЛЕЙ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ «МАКСИМА» («MAXIMA»)
"ЯРИНА" - комплексна народознавча програма
«НА КРАЩОГО ЮНОГО МАЙСТРА НАРОДНИХ РЕМЕСЕЛ»
"СОБОРИ НАШИХ ДУШ" - міське літературно-мистецьке свято
"СВЯТИЙ НАУМ НАВЕДЕ НА УМ" - міське свято
«КРОК У МАЙБУТНЄ» - міська виставка з дизайну
"ПРОЛІСКИ" - освітньо-виховна екологічна програма
«МІЙ РІДНИЙ КРАЙ – МОЯ ЗЕМЛЯ» - міська щорічна виставка-конкурс дитячої творчості
«ЗАМІСТЬ ЯЛИНКИ – ЗИМОВИЙ БУКЕТ» - міська екологічна виставка-конкурс
«СОНЯЧНІ ГРОНА» Художньо-естетична програма
"ТВОРЧЕ МАЙБУТНЄ" - відкритий фестиваль вокалістів, хореографічних та циркових колективів позашкільних закладів м.Дніпропетровська
"НА КРИЛАХ ПІСЕНЬ" - міський фестиваль авторської пісні

Нові матеріали на сайті

Prev Next

Педагоги Палацу вітають всіх з Днем виши…

18-05-2017 Hits:1896 Новини Super User - avatar Super User

Педагоги Палацу вітають всіх з Днем вишиванки!

  Педагоги Палацу вітають всіх з Днем вишиванки!

Read more

Вихованці Зразкової школи студії сучасно…

05-05-2017 Hits:2412 Новини Super User - avatar Super User

Вихованці Зразкової школи студії сучасного танцю "Грандіс" відвідали виставку в Центрі української культури "Україна вишивана".

  Вихованці Зразкової школи студії сучасного танцю "Грандіс" відвідали виставку в Центрі української культури "Україна вишивана". Ознайомитись з виробами народної вишивки та традиціями українського народу.  

Read more

В Зразковій школі студії сучасної хореог…

05-05-2017 Hits:2399 Новини Super User - avatar Super User

В Зразковій школі студії сучасної хореографії "Грандіс" відбувся психологічний урок!

В Зразковій школі студії сучасної хореографії "Грандіс" відбувся психологічний урок!   Тема уроку "Яким я себе бачу через 5 років". Психолог вела діалог з дітьми на теми відносин в родині, стосунках в...

Read more

Напередодні проведення АРТ-ТОЛОКИ в Шко…

05-05-2017 Hits:2434 Новини Super User - avatar Super User

Напередодні проведення  АРТ-ТОЛОКИ в Школі лідерів відбулося практичне заняття за темою " Сценарна майстерність"

  Напередодні проведення  АРТ-ТОЛОКИ в Школі лідерів відбулося практичне заняття за темою " Сценарна майстерність"

Read more

ВІДБУВСЯ ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ ДЛЯ УЧАС…

05-05-2017 Hits:2450 Новини Super User - avatar Super User

ВІДБУВСЯ ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ  ДЛЯ УЧАСНИКІВ  ШКОЛИ ЛІДЕРІВ  ЗА ТЕМОЮ  " ПРИРОДА КОНФЛІКТІВ"

  ВІДБУВСЯ ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ ДЛЯ УЧАСНИКІВ  ШКОЛИ ЛІДЕРІВ  ЗА ТЕМОЮ  " ПРИРОДА КОНФЛІКТІВ"

Read more

26 квітня 2017 року відбувся звітній кон…

03-05-2017 Hits:2617 Новини Super User - avatar Super User

26 квітня 2017 року відбувся звітній концерт у Цирковій шоу-студії «Трюк» під назвою «Трюк» збирає друзів»

  26 квітня 2017 року відбувся звітній концерт у Цирковій шоу-студії «Трюк» під назвою «Трюк» збирає друзів», в якому взяли участь юні вихованці циркових колективів міста Дніпро. Вихованці колективу демонстрували виконання...

Read more

22 квітня 2017 року відбувся майстер - к…

27-04-2017 Hits:2795 Новини Super User - avatar Super User

22 квітня 2017 року відбувся майстер - клас в студії комплексного естетичного виховання

  22 квітня 2017 року відбувся майстер - клас в студії комплексного естетичного виховання з теми "Акторська майстерність та сценічне виконання пісень" для дітей 6 років.   Діти опинялися на імпровізійних програмах телеканалов...

Read more

12 квітня в МПДЮ за ініціативою Парламен…

13-04-2017 Hits:3394 Новини Super User - avatar Super User

12 квітня в МПДЮ за ініціативою Парламенту дітей та юнацтва міста та за участю психолога Палацу І.Дірявко та коодинатора Парламенту, методиста Палацу Сальнікової О.О відбулося семінарське заняття

  12 квітня в МПДЮ за ініціативою Парламенту дітей та юнацтва міста та за участю психолога Палацу І.Дірявко та коодинатора Парламенту, методиста Палацу Сальнікової О.О відбулося семінарське заняття для учасників благодійної...

Read more

В Міському Палаці дітей та юнацтва прош…

10-04-2017 Hits:3680 Новини Super User - avatar Super User

В Міському Палаці дітей та юнацтва  прошли благодійні майстер-класи з писанкарства

В Міському Палаці дітей та юнацтва прошли благодійні майстер-класи з писанкарства   ДЯКУЄМО ЗА ЩЕДРІ СЕРЦЯ, ГАРНИХ ВСІМ СВЯТ!

Read more

ВІТАЄМО! Зразковий ансамбль сучасної піс…

10-04-2017 Hits:3833 Новини Super User - avatar Super User

ВІТАЄМО! Зразковий ансамбль сучасної пісні "Співаночки" з першими та другими місцями, зайнятими на V Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "ІМПЕРІЯ ЗІРОК" 2017.

  ВІТАЄМО! Зразковий ансамбль сучасної пісні "Співаночки" з першими та другими місцями, зайнятими на V Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "ІМПЕРІЯ ЗІРОК" 2017.   1 - Зразковий ансамбль сучасної пісні "Співаночки" (старша група) - 1 місце! 2 - Перетятько Юлія...

Read more

Вхід на сайт

Статистика сайту

Відвідувачі
1
Статті
250
Перегляди статей
780764

Вітаємо учасників та переможців міських конкурсних програм 2013-2014 навчального року

«ПОЛЧАСА НА ЧУДЕСА»

Учасники:

  • СШ 58, 51, 133, 129, НВК 36, 137, 139, НВО 79.

Переможець:

  • НВО № 79 Жовтневого району

 

«ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ УКРАЇНУ»

Учасники:

  • СЗШ № 141,115,6,22,111, НВК 125,137, гімназія № 3.

Переможці:

І місце

  • СЗШ № 141 Ленінського району

ІІ місце

  • СЗШ № 22 Кіровського району
  • гімназія № 3 Індустріального району
  • СЗШ № 6 Красногвардійського району

ІІІ місце

  • СЗШ №111 Жовтневого району

 

«СЕРЦЕ НА ДОЛОНІ»

Учасники:

  • СШ №129,49, 72, 131, 34, 22, гімназія 3, 10, 124.

Переможці:

І місце

  • гімназія № 3   Індустріального району;

ІІ місце

  • СШ № 22 Кіровського району;

ІІІ місце

  • СШ № 72 Ленінського району.

 

«ЗА ГАЗЕТНИМИ РЯДКАМИ СПРАВИ ЮНАЧІ»

Учасники:

  • СШ № 44,69,1,89,143, НВК № 99,66,125

Переможець:

І місце

  • СЗШ № 1 Кіровського району;

ІІ місце

  • СЗШ № 69 Індустріального району

ІІІ місце

  • СЗШ № 143 Ленінського району

 

 

«ФОРМУЛА УСПІХУ»

Переможець:

  • збірна команда Індустріального району

 

«ЕКОТВОРЧІСТЬ»

Учасники:

  • СЗШ № 67,128 , 115, 89,гімназія № 3, 129, НВК № 99, 74

Переможець:

І місце

  • СЗШ № 129 Самарського району;

ІІ місце

  • СЗШ № 74 Ленінського району;

ІІІ місце

  • СЗШ № 115 АНД району.

 

«ТЕАТРАЛЬНІ ОБРІЇ»

Учасники:

  • театральна студія «Новий день» ДЮЦ Кіровського району
  • зразковий колектив театральна студія „Інженю"   ЦПР № 2 Жовтневого району
  • молодіжний театр «Надія», НВК № 66, Жовтневого району
  • театр естради «Посмішка»  БДТЮ АНД району
  • театральна студія «Кредо» БТДЮ АНД району
  • ляльковий театр «Фантазери», АНД району
  • студія естрадного конферансу, ЦПР № 3, Індустріального району
  • театр мініатюр, ЦПР № 3 Індустріального району
  • театральний колектив «Позитив» НВК № 51 Красногвардійського району
  • зразковий театральний колектив»Серпантин» ПТДЮ Ленінського району
  • театральна студія «Малий театр» СШ № 112, Бабушкінського району
  • театральна студія «Успіх» ЦПР № 1, Бабушкінського району
  • театральний колектив «Сузір’я» СШ № 77 Ленінського району
  • музичний театр «Браво» - міський Палац дітей та юнацтва
  • творча група «Пульс» НВК № 122, Самарського району

 

Переможці у номінаціях:

  • краща режисерська робота - театр мініатюр ЦПР № 3 Індустріального району (кер.Черемисова О.В.)
  • новаторство сценічного вирішення – театральна студія «Новий день» ДЮЦ Кіровського району ( кер.Клінкова Л.В.)
  • краща роль другого плану (7-12 років) – дівчинка, театр естради «Посмішка» БДТЮ АНД району(кер.Гордійченко Л.Є.)
  • краща роль другого плану (13-16 років)- театр мініатюр ЦПР № 3 Індустріального району (кер.Черемисова О.В.)
  • краще виконання дівочої ролі (7-12 років)- Пеппі, театр мініатюр ЦПР № 3 Індустріального району (кер.Черемисова О.В.)
  • краще виконання дівочої ролі (13-16 років) – Валентина, театральний колетив «Сузіря», СШ № 77, Ленінського району (кер. Земянцева Л.А.)
  • краще виконання юнацької ролі (13-16років) – Пітер Пен, зразковий театральний колектив «Серпантин» ПТДЮ Ленінського району, (кер.Горностаєва М.Ю.)
  • краще виконання юнацької ролі (13-16 років) – Євтушенко антон, зразковий колектив-театральна студія «Інженю» ЦПР № 2 Жовтневого району, (кер.Прасула В.)
  • краща сценічна реалізація класики – зразковий театральний колектив «Серпантин» ПТДЮ Ленінського району, (кер.Горностаєва М.Ю.)
  • краще музичне рішення вистави - театр естради «Посмішка» БДТЮ АНД району(кер.Гордійченко Л.Є.)
  • кращий театральний дебют – музичний театр «Браво» міського Палацу дітей та юнацтва. (кер.Новицька Т.Б.)
  • кращий акторський ансамбль – ляльковий театр «Фантазери», АНД району,(кер.Масалова Н.М.)

 

«НА ПОДІУМІ ЮНЬ, КРАСА, ГАРМОНІЯ»

Учасниками фестивалю стали:

  • театр моди «Стиль» КПНЗ «ДЮЦ ХТТ» ДМР Кіровського району;
  • театр моди «Графіті» КПНЗ «ЦПР № 2» ДМР Жовтневого району;
  • театр моди «Шарм» КПНЗ « ЦПР № 1» ДМР Бабушкінського району;  
  • театр моди «Імперія» КПНЗ «БТДЮ» ДМР АНД району;
  • зразковий театр моди «Креатив» МПДЮ;
  • колектив «Анастасія» СЗШ № 85 Ленінського району;
  • театр моди СЗШ № 124
  • студія моди «Ніка» НВК № 59 Ленінського району
  • театр моди «Красуня» ЦДТЮТ Самарського району.

 

Гран-прі фестивалю у номінації «Дизайн одягу» отримала студія моди «Ніка» НВК № 59 Ленінського району;

Гран-прі у номінації «Театри моди» отримав театр моди «Стиль» КПНЗ ДЮЦ ХТТ ДМР Кіровського району.

 

Заохочувальні сертифікати отримали:

 

«ПОЛЧАСА НА ЧУДЕСА» - 4-Б клас, НВО № 79 Жовтневого р-ну

«ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ УКРАЇНУ» - 6-Б клас– СЗШ № 141 Ленінського р-ну

«СЕРЦЕ НА ДОЛОНІ» - гімназія № 3   Індустріального району;

«ЗА ГАЗЕТНИМИ РЯДКАМИ СПРАВИ ЮНАЧІ»- СЗШ № 1 Кіровського р-ну;

«ЕКОТВОРЧІСТЬ» - СЗШ № 129 Самарського району.