Get Adobe Flash player

Довгострокові програми

«СТЕПОВА ЕЛАДА» - культурулогічна програма
Socially Active Marathon / SAM-2019 - для осередків міського самоврядування
«ФОРМУЛА УСПIХУ» - міський інтелектуальний конкурс для старшокласників
«ВIДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ УКРАЇНУ» - міський конкурс для учнів 5-6 класів
«ПІВГОДИНКИ НА ЦІКАВИНКИ» - міський конкурс для учнів 3-4 класів
«Дніпро юнпрес» - міський конкурс дитячо-юнацької медіа творчості
«ЛІДЕР - ФЕСТ» - фестиваль лідерських проектів
ПОЛОЖЕННЯ МІСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ-ОГЛЯДУ МОДЕЛЕЙ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ «МАКСИМА» («MAXIMA»)
"ЯРИНА" - комплексна народознавча програма
«НА КРАЩОГО ЮНОГО МАЙСТРА НАРОДНИХ РЕМЕСЕЛ»
"І ТВОЯ, КОБЗАРЮ, СЛАВА НЕ ВМРЕ, НЕ ПОЛЯЖЕ" міський конкурс на кращого виконавця творів Т.Г.Шевченка та української поезії
"СОБОРИ НАШИХ ДУШ" - міське літературно-мистецьке свято
"СВЯТИЙ НАУМ НАВЕДЕ НА УМ" - міське свято
«І НА ТІМ РУШНИКОВІ» - міська виставка-конкурс з української народної вишивки
«КРОК У МАЙБУТНЄ» - міська виставка з дизайну
"ПРОЛІСКИ" - освітньо-виховна екологічна програма
«МІЙ РІДНИЙ КРАЙ – МОЯ ЗЕМЛЯ» - міська щорічна виставка-конкурс дитячої творчості
«ЗАМІСТЬ ЯЛИНКИ – ЗИМОВИЙ БУКЕТ» - міська екологічна виставка-конкурс
«ДОБРО В ТВОЄМУ СЕРДЦІ» - екологічний проект для шкіл екологічного спрямування та усіх небайдужих
«ВЕСЕЛИЙ ЗООПАРК» - міська виставка домашніх тварин
«СОНЯЧНІ ГРОНА» Художньо-естетична програма
"ТВОРЧЕ МАЙБУТНЄ" - відкритий фестиваль вокалістів, хореографічних та циркових колективів позашкільних закладів м. Дніпро
«ЗОРЯНЕ КОЛО» - огляд-конкурс дитячо-юнацької творчості шкіл та позашкільних закладів м.Дніпро
" ТЕАТРАЛЬНІ ОБРІЇ" - міський традиційний дитячий фестиваль
"НА ПОДІУМІ ЮНЬ, КРАСА, ГАРМОНІЯ" - фестиваль театрів моди та дизайну одягу
"НА КРИЛАХ ПІСЕНЬ" - міський фестиваль авторської пісні

Вхід на сайт

Статистика сайту

Відвідувачі
1
Статті
318
Перегляди статей
1081229

Вітаємо учасників та переможців міських конкурсних програм 2012-2013 навчального року

«ПОЛЧАСА НА ЧУДЕСА»

 

Учасники: СШ 74,13, 53, 62, 7, 131, 111, 98

Переможець: СЗШ № 111 Жовтневого району

 

«ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ УКРАЇНУ»

 

Учасники: СЗШ № 5, 15, 26, 39, 40,63,67,148

Переможці:

Гран-прі – НВК № 148 Кіровського району;

ІІ місце – СШ № 67 Жовтневого району;

 

«СЕРЦЕ НА ДОЛОНІ»

 

Учасники: СШ №129, 137, 96, 115, 34, 16, 47, 73

Переможець:

Гран - прі СЗШ № 96 Ленінського району.

 

«ЗА ГАЗЕТНИМИ РЯДКАМИ СПРАВИ ЮНАЧІ»

 

Учасники: СШ № 99,142,111, 69, 1, 12, 36, 122

Переможець:

Гран-прі – СЗШ № 1 Кіровського району;

 

«ФОРМУЛА УСПІХУ»

 

 

Переможець: СШ № 5 Ленінського району

 

«Екотворчість»

 

Учасники: СЗШ № 67, 80, 115, 89, 47, 129, 58, 74

Переможець:

І місце – СЗШ № 74 Ленінського району;

ІІ місце – СЗШ № 129 Самарського району;

ІІІ місце – СЗШ № 89 Красногвардійського району.

 

«ТЕАТРАЛЬНІ ОБРІЇ»

Учасники:

- театральна студія «Новий день» ДЮЦ Кіровського району

-театр-студія «Фантазія», ДЮЦ Кіровського району

- зразкова театральна студія „Інженю"   ЦПР № 2 Жовтневого району

- молодіжний театр «Надія», НВК № 66, Жовтневого району

- театр естради «Посмішка»  БДТ АНД району

- літературний театр «Слово» БТДЮ АНД району

- театр-студія «Лівий берег», гімназія № 57 АНД району

- літературний театр, ЦПР № 3, Індустріального району

- гурток художнього слова «Джерельце» ЦПРДТ «Альтаїр» Красногвардійського району

- театр-студія «Кукляндія», НВК № 28

- театральна студія «Малий театр» СШ № 112, Бабушкінського району

- театральна студія «Успіх» ЦПР № 1, Бабушкінського району

 

Переможці у номінаціях:

краща режисерська робота - літературний театр «Слово» БТДЮ АНД району;

новаторство сценічного вирішення - молодіжний театр «Надія», НВК № 66, Жовтневого району;

краща роль другого плану (7-12 років) - гурток художнього слова «Джерельце» ЦПРДТ «Альтаїр» Красногвардійського району

краща роль другого плану (7-12 років)- театральна студія «Новий день» ДЮЦ Кіровського району

краще виконання дівочої ролі (7-12 років)- зразкова театральна студія „Інженю"   ЦПР № 2 Жовтневого району

краще виконання дівочої ролі (13-16 років) - театральна студія «Малий театр» СШ № 112 Бабушкінського району

краще виконання юнацької ролі (7-12років) -театр-студія «Фантазія», ДЮЦ Кіровського району

краще виконання юнацької ролі (13-16 років) -- театр естради «Посмішка»    БДТ АНД району

краща сценічна реалізація класики - зразкова театральна студія «Інженю»  ЦПР № 2 Жовтневого району

краще музичне рішення вистави - гурток художнього слова «Джерельце» ЦПРДТ «Альтаїр» Красногвардійського району

кращий театральний дебют – принцеса леді Джейн з вистави «Том Кенті», уривок з вистави, театр-студія «Фантазія», ДЮЦ Кіровського району

 

 

«НА ПОДІУМІ ЮНЬ, КРАСА, ГАРМОНІЯ»

               

Учасниками фестивалю стали:

               студія «Стиль» КПНЗ «ДЮЦ ХТТ» Кіровського району;

               театр моди «Графіті» КПНЗ «ЦПР № 2» ДМР Жовтневого району;

театр моди «Шарм» КПНЗ « ЦПР № 1» ДМР Бабушкінського району;

               студія «Майстерня натхнення» НВК № 103;

театр моди «Імперія» КПНЗ «БТДЮ» АНД району;

дитячий театр моди «Креатив» МПДЮ;

театр моди «Екстрим» СЗШ № 96 Ленінського району;

               студія «Анастасія» СЗШ № 85;

               театр дитячої моди «Олеандр» СШ № 23;

театр моди «Натхнення» НВК № 36;

студія моди «Ніка» НВК № 59.

 

Гран-прі фестивалю у номінації «Дизайн одягу» отримав театр моди «Натхнення» НВК № 36 Ленінського району;

Гран-прі у номінації «Театри моди» отримав театр моди «Креатив» міського Палацу дітей та юнацтва.