Get Adobe Flash player

Відділи Палацу

Как лечить бронхиальную астму. Советы как лечить астму. Где лечить бронхиальную астму. Чем лечить горло ребенку. Красное горло чем лечить быстрее. Чем лечить больное горло. Как лечить гнойную ангину. Скажите как лечить гнойную ангину ребенку. Как лечить ангину антибиотиками. Как лечить сухой кашель. У меня сильный кашель как лечить. Как лечить кашель народными средствами. Средства для возбуждения женщин. Быстрое возбуждение женщины. Признаки возбуждения у женщин. Волосы уход в домашних условиях. Быстрый уход за волосами и лицом. Уход за сухими волосами. Боли в спине лечение. Народное лечение спины дома. Лечение спины народными средствами. Лечение пальцев ног. Почему судороги в ногах причины лечение. Лечение ног народными средствами.
Патріотичне виховання
Цикл бесід з національно – патріотичного виховання в Палаці
Методичка з національно - патріотичного виховання
Правові та концептуальні засади патріотичного виховання". Бібліотека методиста-координатора"
«Шляхи реалізації Концепції з національно- патріотичного виховання дітей та молоді в колективах Палацу»
«Іновації в патріотичному та громадському вихованні» Студія «Дизайну та декору» Керівник Рахманова М.Б.
Патріотичне виховання дітей
Формування патріотизму на заняттях з образотворчого мистецтва
Формування патріотизму на заняттях з образотворчого мистецтва (презентація)
Методичні рекомендації щодо організації патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в осередках учнівського самоврядування
Центр художньо-творчого розвитку
Зразковий ансамбль сучасної пісні "Співаночки"
Фотогалерея Зразкового ансамблю сучасної пісні "Співаночки"
Нагороди колективу
Група break dance "Chillout"
Фотогалерея групи break dance "Chillout"
Нагороди колективу
Зразковий колектив сучасної хореографії "Пірует"
Фотогалерея зразкового колективу сучасної хореографії "Пірует"
Нагороди колективу
Студія сучасної хореографії «Грандіс»
Фотогалерея студії сучасної хореографії "Грандіс"
Нагороди колективу
Творче об'єднання "Метроном"
Фотогалерея молодіжно-творчого об'єднання "Метроном"
Нагороди колективу
Театр Танца "BREAZE"
Фотогалерея театру танця "BREAZE"
Нагороди колективу
Циркова студія "Трюк"
Фотогалерея циркової студії "Трюк"
Нагороди колективу
Шоу-кліп театр «Будьмо разом»
Фотогалерея шоу кліп театра "Будьмо разом"
Нагороди колективу
Дитячий музичний театр «Браво»
Нагороди колективу
Фотогалерея Дитячого музичного театру «Браво»
Театр эстрадної мініатюри «Інтермедія»
Центр національного виховання та української культури "Коло калинове"
Зразковий Центр української культури "Коло калинове"
Зразковий колектив - гурток декоративного розпису
Майстерня «Народна вишивка»
Студія розпису по тканині "Батік"
Майстерня "Нанизування та плетіння прикрас із бісеру"
Народний ансамбль танцю України "Цвітень"
Фотогалерея Народного ансамблю танцю України "Цвітень"
Нагороди колективу
Художньо-технічний відділ
Дитяча анiмацiйна студiя "GRIM"
Гурток «Юні конструктори приладів радіоелектроніки»
Гурток «Радіоелектронне конструювання»»
Обчислювальна техніка та програмування
Нагороди колективу
Студія дизайну та декору
Фотогалерея Студії дизайну та декору
Авіамодельний гурток
Гурток "Художні майстерні"
Судномодельний гурток
Зразковий театр моди "Креатив"
Фотогалерея зразкового театру моди "Креатив"
Нагороди колективу
Дизайн та коструювання одягу
Фотогалерея студії Дизайн та коструювання одягу
Майстерня образотворчого мистецтва “Дивограй”
Гурток "Сад ідей"
Гурток «Сім кольорів»
Гурток «Фабрика ідей»
Еколого-гуманітарний відділ
Екологічний центр
Зразкова студія образотворчого мистецтва
Фотогалерея колективу "Изостудія"
Нагороди колективу
Парламент дітей міста
Редакція газети "Я"
Авторська творча студія Віктора Радіонова
Фотогалерея Авторської творчої студії Віктора Радіонова
Нагороди колективу
Студія комплексного естетичного виховання
Психологічний центр "Психолог і Я"
Адреси і телефони районних позашкільних навчальних закладів

Нові матеріали на сайті

Prev Next

Дякуємо!!! нашим друзям, колегам, одноду…

16-02-2018 Hits:62 Новини Super User - avatar Super User

Дякуємо!!! нашим друзям, колегам, однодумцям, дійсним лідерам учнівського самоврядування, всім талановитим особистостям

Дякуємо!!! нашим друзям, колегам, однодумцям, дійсним лідерам учнівського самоврядування, всім талановитим особистостям - учасникам АРТ – толоки «Де є любов, там є життя», яку ініціював, організував та провів парламент дітей та...

Read more

На передодні фееєричного свята "МАС…

16-02-2018 Hits:65 Новини Super User - avatar Super User

На передодні фееєричного свята "МАСЛЯНОЇ У ПАЛАЦІ", вихованка Зразкового шоу-кліп театру "Будьмо разом"

  На передодні фееєричного свята "МАСЛЯНОЇ У ПАЛАЦІ", вихованка Зразкового шоу-кліп театру "Будьмо разом", режиссер міського Палацу дітей та юнацтва Ганна Кисельова та керівник студії "Петриківський розпис" центру Української культури "Коло...

Read more

У міському Палаці дітей та юнацтва до Дн…

15-02-2018 Hits:83 Новини Super User - avatar Super User

У міському Палаці дітей та юнацтва до Дня святого Валентина в студії Дизайн та декор відбувся майстер клас по виготовленню валентинок.

  У міському Палаці дітей та юнацтва до Дня святого Валентина в студії Дизайн та декор відбувся майстер клас по виготовленню валентинок.   ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ПАЛАЦ НАЙКРАЩИЙ! #palacednipro #дітидніпра

Read more

14 лютого 2018 відбувся майстер-клас кер…

15-02-2018 Hits:96 Новини Super User - avatar Super User

14 лютого 2018 відбувся майстер-клас керівника гуртка-методиста міського Палацу дітей та юнацтва Світлани Данович.

  14 лютого 2018 відбувся майстер-клас керівника гуртка-методиста міського Палацу дітей та юнацтва Світлани Данович. Тема: Використання техніки акварельного живопису «по вологому паперу».   Учасники мали можливість: Ознайомитись з прикладами, прийомами та секретами техніки...

Read more

В кабінеті Театру естрадної мініатюри …

15-02-2018 Hits:105 Новини Super User - avatar Super User

В кабінеті Театру естрадної мініатюри "Інтермедія",закінчилася половина ремонтних робіт!

  В кабінеті Театру естрадної мініатюри "Інтермедія",закінчилася половина ремонтних робіт! Тепер щасливі діти мають справжню сцену! Окрім одежі сцени,в нас з'явився лінолеум, тепер в нашому кабінеті дуже домашня та дружня атмосфера, саме...

Read more

Разом ми зробимо багато, разом ми велика…

15-02-2018 Hits:111 Новини Super User - avatar Super User

Разом ми зробимо багато, разом ми велика сила. Авіамодельний клуб " ФІЛІН "

  Разом ми зробимо багато, разом ми велика сила. Авіамодельний клуб " ФІЛІН " міського Палацу дітей та юнацтва.   ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ПАЛАЦ НАЙКРАЩИЙ! #palacednipro #дітидніпра

Read more

11 лютого у ЦЕНТРІ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ …

15-02-2018 Hits:81 Новини Super User - avatar Super User

11 лютого у ЦЕНТРІ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ "КОЛО КАЛИНОВЕ" міського Палацу дітей та юнацтва,  пройшов МАЙСТЕР КЛАС ДО ДНЯ СВ. ВАЛЕНТИНА

  11 лютого у ЦЕНТРІ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ "КОЛО КАЛИНОВЕ" міського Палацу дітей та юнацтва, пройшов МАЙСТЕР КЛАС ДО ДНЯ СВ. ВАЛЕНТИНА з Катериною Кондріковою, СТУДІЯ "НАРОДНА ТВОРЧІСТЬ".   У творчій атмосфері діти виготовляли валентинки...

Read more

Вітаємо Зразковий театр моди "КРЕАТ…

13-02-2018 Hits:88 Новини Super User - avatar Super User

Вітаємо Зразковий театр моди "КРЕАТИВ" міського Палацу дітей та юнацтва зі здобуттям  Першої премії на IX Всеукраїнському фестивалі - конкурсі "Планета краси і моди - Ніка"

  Вітаємо Зразковий театр моди "КРЕАТИВ" міського Палацу дітей та юнацтва зі здобуттям Першої премії на IX Всеукраїнському фестивалі - конкурсі "Планета краси і моди - Ніка". "Креатив" ! Ви найкращі!!! :)   ВСЕ...

Read more

Готуємося до конкурсу!!! «О, слово рідне…

13-02-2018 Hits:135 Новини Super User - avatar Super User

Готуємося до конкурсу!!! «О, слово рідне, хто без тебе я …»

Готуємося до конкурсу!!! «О, слово рідне, хто без тебе я …» П О Л О Ж Е Н Н Я міського конкурсу читців присвяченого роковинам від дня народження Т.Г.Шевченка.   Щорічний конкурс читців проводиться з...

Read more

Вихованці АРТ студії Світлани Данович пі…

13-02-2018 Hits:105 Новини Super User - avatar Super User

Вихованці АРТ студії Світлани Данович підготували роботи до всеукраїнського конкурсу Тойота "Машина моєї мрії"

  Вихованці АРТ студії Світлани Данович підготували роботи до всеукраїнського конкурсу Тойота "Машина моєї мрії". За що вже отримали маленькі "компліменти від організаторів;-)   ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ПАЛАЦ НАЙКРАЩИЙ! #palacednipro #дітидніпра

Read more

Вхід на сайт

Статистика сайту

Відвідувачі
1
Статті
271
Перегляди статей
718748

Дякуємо!!! нашим друзям, колегам, однодумцям, дійсним лідерам учнівського самоврядування, всім талановитим особистостям

Дякуємо!!!
нашим друзям, колегам, однодумцям, дійсним лідерам учнівського самоврядування, всім талановитим особистостям - учасникам АРТ – толоки «Де є любов, там є життя», яку ініціював,

організував та провів парламент дітей та учнівської молоді Дніпра!!!

 

Аплодуємо стоячи юним поетам, співакам, композиторам, читцям

з сзш № 5, 69, 53, 71, 78, 99, 111, гімназії № 3, НВК № 139, ФЕЛУ !!!

До нових зустрічей!!!

ФОТО ЗАХОДУ - https://www.facebook.com/palacednipro/posts/1552862348102515

 

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ПАЛАЦ НАЙКРАЩИЙ!
#palacednipro #дітидніпра

27983005_1552858908102859_7839005968974698126_o.jpg

27992870_1552859308102819_5942414414373982620_o.jpg

27993599_1552859071436176_4063579894956045164_o.jpg

28061252_1552861658102584_3601190585471512651_o.jpg

На передодні фееєричного свята "МАСЛЯНОЇ У ПАЛАЦІ", вихованка Зразкового шоу-кліп театру "Будьмо разом"

 

На передодні фееєричного свята "МАСЛЯНОЇ У ПАЛАЦІ", вихованка Зразкового шоу-кліп театру "Будьмо разом", режиссер міського Палацу дітей та юнацтва Ганна Кисельова та керівник студії "Петриківський розпис" центру Української культури "Коло калинове" Лариса Переясловець завітали до 51 каналу,

на програму "РАНКОВИЙ КОКТЕЙЛЬ".

 

Спілкувалися про свято "Масляної", заспівали веснянки та запросили усіх бажаючих на свято до Палацу!

СВЯТО "МАСЛЯНА У ПАЛАЦІ" ВІДБУДЕТЬСЯ 17 ЛЮТОГО О 13.00 БІЛЯ ЦЕНТРАЛЬНОГО ВХОДУ У ПАЛАЦ!:)

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТО!

 

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ПАЛАЦ НАЙКРАЩИЙ!
#palacednipro #дітидніпра

27973040_1552724071449676_5185553136497776998_n.jpg

27971586_1552864534768963_2050222786430072496_n.jpg

27858581_1552724144783002_5040420697924154020_n.jpg

У міському Палаці дітей та юнацтва до Дня святого Валентина в студії Дизайн та декор відбувся майстер клас по виготовленню валентинок.

 

У міському Палаці дітей та юнацтва до Дня святого Валентина в студії Дизайн та декор відбувся майстер клас по виготовленню валентинок.

 

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ПАЛАЦ НАЙКРАЩИЙ!
#palacednipro #дітидніпра

0-02-05-b76f5441cde4f7ae91594c9af8e80da0d9983f9594992a483a58adc2bbf63ad9_full.jpg0-02-05-2f3f3c085df9dfffabffae3e36a6e665f67245dcbe176e432df61dcc0461b2b7_full.jpg0-02-05-99d00da98664ce7184fe9d1900c1e9422211f89c8fad4e3f993d49178d6e9c75_full.jpg

14 лютого 2018 відбувся майстер-клас керівника гуртка-методиста міського Палацу дітей та юнацтва Світлани Данович.

 

14 лютого 2018 відбувся майстер-клас керівника гуртка-методиста міського Палацу дітей та юнацтва Світлани Данович.

Тема: Використання техніки акварельного живопису «по вологому паперу».

 

Учасники мали можливість: Ознайомитись з прикладами, прийомами та секретами техніки живопису «по вологому паперу»; Побачити та обговорити приклади використання у роботі з дітьми; Переглянути демонстрацію підготовки та написання акварелі; Створили власні роботи у теплій, дружній атмосфері.

 

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ПАЛАЦ НАЙКРАЩИЙ!
#palacednipro #дітидніпра

27751991_1551826438206106_9014416560853773224_n.jpg

27858933_1551826494872767_516889653876489588_n.jpg

27858925_1551826631539420_4251193309382932504_n.jpg

27867455_1551826541539429_6895310431974136589_n.jpg

28056415_1551826681539415_6207843782219928972_n.jpg

В кабінеті Театру естрадної мініатюри "Інтермедія",закінчилася половина ремонтних робіт!

 

В кабінеті Театру естрадної мініатюри "Інтермедія",закінчилася половина ремонтних робіт!

Тепер щасливі діти мають справжню сцену! Окрім одежі сцени,в нас з'явився лінолеум, тепер в нашому кабінеті дуже домашня та дружня атмосфера, саме те, що потрібно для постановки наших вистав!

 

ДЯКУЄМО,АДМІНІСТРАЦІЇ МІСЬКОГО ПАЛАЦУ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА,

за подарований нам лінолеум, він став вирішальною крапкою в створенні атмосфери нашого учбового кабінету!

І ДЯКУЄМО нашим БАТЬКАМ,за вашу підтримку,розуміння та допомогу!

 

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ПАЛАЦ НАЙКРАЩИЙ!
#palacednipro #дітидніпра

27858775_927162714132851_5461226313286508770_n.jpg

27972615_927162710799518_2689406214493666164_n.jpg

27973698_927162794132843_6126349736379106280_n.jpg

27752269_927168024132320_3104722749829840330_n.jpg

Разом ми зробимо багато, разом ми велика сила. Авіамодельний клуб " ФІЛІН "

 

Разом ми зробимо багато, разом ми велика сила. Авіамодельний клуб " ФІЛІН " міського Палацу дітей та юнацтва.

 

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ПАЛАЦ НАЙКРАЩИЙ!
#palacednipro #дітидніпра

27973667_1550171705038246_4959881630798317513_n.jpg

27658096_1550171785038238_3834604728933756835_n.jpg

27749749_1550171858371564_3942641467532693479_n.jpg

27751881_1550171911704892_111990277487496614_n.jpg

11 лютого у ЦЕНТРІ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ "КОЛО КАЛИНОВЕ" міського Палацу дітей та юнацтва, пройшов МАЙСТЕР КЛАС ДО ДНЯ СВ. ВАЛЕНТИНА

 

11 лютого у ЦЕНТРІ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ "КОЛО КАЛИНОВЕ" міського Палацу дітей та юнацтва,

пройшов МАЙСТЕР КЛАС ДО ДНЯ СВ. ВАЛЕНТИНА з Катериною Кондріковою, СТУДІЯ "НАРОДНА ТВОРЧІСТЬ".

 

У творчій атмосфері діти виготовляли валентинки з солоного тіста та вітальні листівки. :)

ВІДЕО ЗАХОДУ - https://www.facebook.com/katerina.rodionova1/videos/1736473326404873

27750387_1550285191693564_5743754767499545436_n.jpg

27972639_1550285291693554_1246394816294517966_n.jpg

27973255_1550285205026896_524029345762553176_n.jpg

28058463_1550285198360230_7468268290171698815_n.jpg

Вітаємо Зразковий театр моди "КРЕАТИВ" міського Палацу дітей та юнацтва зі здобуттям Першої премії на IX Всеукраїнському фестивалі - конкурсі "Планета краси і моди - Ніка"

 

Вітаємо Зразковий театр моди "КРЕАТИВ" міського Палацу дітей та юнацтва зі здобуттям

Першої премії на IX Всеукраїнському фестивалі - конкурсі "Планета краси і моди - Ніка".

"Креатив" ! Ви найкращі!!! :)

 

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ПАЛАЦ НАЙКРАЩИЙ!

Готуємося до конкурсу!!! «О, слово рідне, хто без тебе я …»

Готуємося до конкурсу!!!
«О, слово рідне, хто без тебе я …»
П О Л О Ж Е Н Н Я
міського конкурсу читців присвяченого роковинам від дня народження Т.Г.Шевченка.
 
О-рідне-слово-хто-без-тебе-я.jpg
Щорічний конкурс читців проводиться з метою залучення дітей та молоді до заходів, спрямованих на вшанування пам’яті та популяризацію письменницької спадщини Т.Г.Шевченка.
Основні завдання:
виховання підростаючого покоління засобами художніх творів Т.Г.Шевченка, українських письменників; виявлення та підтримка обдарованих дітей і молоді, які цікавляться художнім читанням; обмін досвідом у системі естетичного виховання дітей та молоді, формування естетичного смаку засобами художнього читання.
Учасники конкурсу:
У конкурсі беруть участь читці – учні шкіл та позашкільних закладів міста, які стали переможцями районного конкурсу художнього читання(школи міського підпорядкування беруть участь у районних турах), за віковими категоріями:
8-11 років (молодша вікова категорія) – 1 чоловік від району , який зайняв 1-ше місце;
12 – 15 років (середня вікова категорія) –1 чоловік від району , який зайняв 1-ше місце;
16 – 18 років (старша вікова категорія) – 1 чоловік від району , який зайняв 1-ше місце;
Учасники презентують на вибір:
Уривок з твору або твір Т.Г.Шевченка;
Твір про Т.Г.Шевченка (проза або поезія);
Твори поетів Придніпров’я.
Загальна тривалість виступу до 6 хвилин.
Колективні роботи оцінюватись не будуть.
Критерії оцінювання: художній рівень виконавської майстерності; рівень сценічної культури; відповідність репертуару; логічне мовлення; дикція.
Конкурс проводиться у 2 тури:
Районний – січень - лютий;
Міський – березень 2018 року.
Переможців конкурсу визначає компетентне журі.
Переможці конкурсу нагороджуються дипломами 1 – 3 ступенів. Журі залишає за собою право внесення додаткових нагород поза вказаними. Учасники конкурсу нагороджуються дипломами учасника.
Вимоги до конкурсу:
Заявки на участь подаються до ЦУК «Коло калинове», міського Палацу дітей та юнацтва, за 7 днів до початку конкурсу. Заявки, які надійдуть після зазначеної дати розглядатися не будуть.
У заявці повинні бути представлені такі дані:
-прізвище, ім’я конкурсанта
-рік народження
-назва твору, автор
-назва навчального закладу, район, контактний телефон - дані про художнього керівника.
Заявки подаються у друкованому вигляді.
Переможці попереднього року, які посіли 1-ші місця, не беруть участі у конкурсі.
Нагородження переможців: переможці нагороджуються почесними грамотами Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Вихованці АРТ студії Світлани Данович підготували роботи до всеукраїнського конкурсу Тойота "Машина моєї мрії"

 

Вихованці АРТ студії Світлани Данович підготували роботи до всеукраїнського конкурсу Тойота "Машина моєї мрії".
За що вже отримали маленькі "компліменти від організаторів;-)

 

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ПАЛАЦ НАЙКРАЩИЙ!
#palacednipro #дітидніпра

27973136_1550131265042290_7277494245940582180_n.jpg

27973927_1550131491708934_542497221521684155_n.jpg

07.02.18 р в Центрі Української культури "Коло калинове" міського Палацу дітей та юнацтва відбувся майстер - клас

 

07.02.18 р в Центрі Української культури "Коло калинове" міського Палацу дітей та юнацтва відбувся майстер - клас з народної іграшки в школі фахової майстерності, який провела народний майстер, Член спілки майстрій України - Лавринець Наталія Павлівна.

 

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ПАЛАЦ НАЙКРАЩИЙ!
#palacednipro #дітидніпра

IMG_0051.jpg

IMG_0053.jpg

IMG_0068.jpg

IMG_0070.jpg

Вітаємо БАНДУР ЯНУ ОЛЕКСІЇВНУ з отриманою нагородою

 

В рамках засідання Президії обласного профоб'єднання, присвячене Дню заснування Дніпропетровского об'єднання профспілок, відбулось вручення нагород переможцям Всеукраїнського та Міжгалузевого конкурсів.

Вітаємо БАНДУР ЯНУ ОЛЕКСІЇВНУ з отриманою нагородою - КРАЩИЙ ГОЛОВА ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ. Переможець міжгалузевого конкурсу "МОЛОДИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ ЛІДЕР 2017."

 

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ПАЛАЦ НАЙКРАЩИЙ!
#palacednipro #дітидніпра

27749861_1545658855489531_5797633758878131370_n.jpg27544562_1545658802156203_2403815471442139814_n.jpg

05.02.18 в Центрі української культури "Коло калинове" міського Палацу дітей та юнацтва відбулися зйомки майстер - класу

 

05.02.18 в Центрі української культури "Коло калинове" міського Палацу дітей та юнацтва відбулися зйомки майстер - класу з декоративного розпису. Керівник - Переясловець Л.В.

 

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ПАЛАЦ НАЙКРАЩИЙ!
#palacednipro #дітидніпра

27655456_1543292495726167_2079164228724379725_n.jpg

27459580_1543292599059490_6933562626628954135_n.jpg

27540926_1543292649059485_8545226304752106146_n.jpg

27750000_1543292555726161_3106793703807995140_n.jpg

1 лютого 2018 р. в Центрі української культури "Коло калинове" міського Палацу дітей та юнацтва відбулось методичне об'єднання.

 

1 лютого 2018 р. в Центрі української культури "Коло калинове" міського Палацу дітей та юнацтва відбулось методичне об'єднання керівників відділів декоративно-ужиткового та прикладного мистецтва позашкільних закладів міста.

 

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ПАЛАЦ НАЙКРАЩИЙ!
#palacednipro #дітидніпра

0-02-04-3ace4b6c3aabb62568da39307a04dd563e5a9d27dcb5484a5df7f1664c07e702_full.jpg

0-02-04-dad67662ec63302fc532faef8374350dd5e4fc0a24655271fd31b21fe0411892_full.jpg

Сьогодні до Театру естрадної мініатюри "Інтермедія", дійшли нагороди від департаменту освіти і науки облдержадміністрації). Дякуємо,обіцяємо і надалі радувати своїх глядачів!

 

Сьогодні до Театру естрадної мініатюри "Інтермедія",

дійшли нагороди від департаменту освіти і науки облдержадміністрації).

Дякуємо,обіцяємо і надалі радувати своїх глядачів!

 

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ПАЛАЦ НАЙКРАЩИЙ!
#palacednipro #дітидніпра

 
27067475_1539047879483962_7076650392858552989_n.jpg
27073132_1539047742817309_1064003697227146420_n.jpg
27331932_1539048026150614_670421889124198123_n.jpg
27336904_1539047819483968_5935512472433538877_n.jpg
27655115_1539047966150620_1614316760467896284_n.jpg

26 січня Парламент дітей та юнацтва міста запросили на Свято до Дня Соборності України в Центр позашкільної роботи № 1 Шевченківського району

 

26 січня Парламент дітей та юнацтва міста запросили на Свято до Дня Соборності України в Центр позашкільної роботи № 1 Шевченківського району.

 

Коли разом звучать голоси талановитої юні та молоді, з'являється впевненість у тому , що саме вона понесе в майбутнє силу рідної землі , а ми будемо нею пишатися.

 

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ПАЛАЦ НАКРАЩИЙ!
#palacednipro #дітидніпра

 

parlament_soborС.JPG

parlament_soborСМ.JPG

parlament_soborСН.JPG

parlament_soborСО.JPG

parlament_soborСР.JPG

24 січня до Дня Соборності України Парламент дітей та юнацтва разом із студентами Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв в атмосфері особливої єдності та натхнення провів Арт-толоку «Роздуми про майбуття»

 

24 січня до Дня Соборності України Парламент дітей та юнацтва разом із студентами Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв в атмосфері особливої єдності та натхнення провів Арт -толоку « Роздуми про майбуття» за участю друзів та колег – однодумців школярів, студентів, педагогів , батьків.

 

Учасники співали Україну! Співали голосно та натхненно! Співали мелодією своїх сердець, дивлячись в очі один одному і ділячись своїми думками та високими почуттями! Співали мовою Олеся Бердника та Тараса Шевченка, Ліни Костенко та Гаврила Прокопенка А ще читали власні вірші та дарували авторські пісні.

 

 

Дякуємо всім за підтримку наших ініціатив, за любов та шану до рідної української землі, ії талановитого народу та причетність до неповторної творчої спільноти!

 

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ПАЛАЦ НАКРАЩИЙ!
#palacednipro #дітидніпра

ЗАСТАВКА.png

parlament_sobor1.jpg

parlament_sobor2.jpg

parlament_sobor3.jpg

Вітаємо переможців міського конкурсу «Наддніпрянські замальовки» в рамках літературно-мистецького свята «Собори наших душ» 2018

 

Вітаємо переможців міського конкурсу «Наддніпрянські замальовки» в рамках літературно-мистецького свята «Собори наших душ» 2018

Вітаємо-переможців-Наддніпрянські.jpg

Чечелівський район

 

1.Більдюкевич Злата 9 р., аплікація соломкою, майстерня «Золоте сяйво» , МДМЦ, керівник Тарасова С.П.
2.Фалєєва Євгенія 10 р., аплікація соломкою ,майстерня «Золоте сяйво» , МДМЦ, керівник Тарасова С.П.
3.Прос курова Ганна 11 р., аплікація соломкою ,майстерня «Золоте сяйво» , МДМЦ, керівник Тарасова С.П.
4.Білоцерківська Ярослава 9 р., декоративний розпис, майстерня «Сяйво», МДМЦ, керівник Плісова В.П.
5.Шевченко Вероніка 10 р., декоративний розпис, майстерня «Сяйво», МДМЦ, керівник Плісова В.П.
6.Ялтинець Христина 16 р., декоративний розпис, гурток «Веселка» ЦПРДТ «Альтаїр» , керівник Залога О.В.
7.Білак Анастасія 9 р., вироби з натуральної шкіри, гурток «Фантазія» , ЦПРДТ «Альтаїр» , керівник Веселовська О.Б.
8.Бакумовська Марія 9 р., вироби з натуральної шкіри, гурток «Фантазія» , ЦПРДТ «Альтаїр» , керівник Веселовська О.Б.
9.Чурашева Анастасія 11 р., вироби з натуральної шкіри, гурток «Фантазія» , ЦПРДТ «Альтаїр» , керівник Веселовська О.Б.
10.Мамчур Ілля 9 р., солоне тісто,гурток «Іграшка» , ЦПРДТ «Альтаїр», керівник Рубан Н.О.
11.Соловйов-Жирко Кирило 15 р., декоративний розпис, СЗШ №120, керівник Малецька Т.О.
12.Філімоненко Лілія 13 р., петриківський розпис, СЮН №2, керівник Плиг Г.П.
13.Чернуха Анастасія 13 р., петриківський розпис, СЮН №2, керівник Плиг Г.П.
14.Жуйкова Ірина 14 р., петриківський розпис, СЮН №2, керівник Плиг Г.П.
15.Рошошко Єлизавета 13 р., петриківський розпис, СЮН №2, керівник Плиг Г.П.

 

Новокодацький район

 

16.Соловей Ольга 13 р., соломоплетіння, гурток «Соломоплетіння» СЗШ №123, керівник Онуфрієва І.В.
17.Горобець Христина 15 р., народна вишивка, гурток «Чарівна майстерня» НВК №36, керівник Зайцева О.Ю.
18.Каркозова Єлизавета 15 р., народна вишивка , НВК №103 , керівник Гринь Г.Б.
19.Рудас Наталія 10 р., вироби з соломи, СЗШ №50, керівник Лисогоря Н.М.
20.Фрумусаки Наталія 15 р., петриківський розпис , гурток «Дивосвіт» ПТДЮ, керівник Коновалова Г.П.
21.Яковлева Ксенія 14 р., петриківський розпис , гурток «Дивосвіт» ПТДЮ, керівник Коновалова Г.П.
22.Ситало Христина 16 р., петриківський розпис , гурток «Дивосвіт» ПТДЮ, керівник Коновалова Г.П.
23.Неклеса Валерія 16 р., петриківський розпис , гурток «Дивосвіт» ПТДЮ, керівник Коновалова Г.П.
24.Соловей Ольга 13 р., вироби з соломи, гурток «Соломоплетіння», СЗШ №123 , керівник Онуфрієва І.В.
25.Петрова Софія 13 р., плетіння з соломи та рогози, НВК №59, керівник Живчикова З.В.
26.Ботеньова Анастасія плетіння з соломи та рогози, НВК №59, керівник Живчикова З.В.
27.Ломовцева Ганна 13 р., лозоплетіння, СЗШ №85, керівник Кізима Л.П.
28.Чорнобай Юлія 15 р., витинанка , гурток «Паперовий дивосвіт» СЗШ №50, керівник Лисогоря Н.М.
29.Гаврилюк Оксана 10 р., бісероплетіння, гурток «Фантазія» , ПТДЮ, керівник Артюхова Л.О.
30.Шкабура Христина 11 р., бісероплетіння, гурток «Фантазія» , ПТДЮ, керівник Артюхова Л.О.
31.Война Ксенія 10 р., бісероплетіння, гурток «Фантазія» , ПТДЮ, керівник Артюхова Л.О.
32.Омелян Лілія 13 р., бісероплетіння, гурток «Перлинка» , ПТДЮ, керівник Омелян О.Г.
33.Ковальова Анастасія 11 р., плетіння гачком, гурток «Чарівна нитка» ПТДЮ, керівник Мазуренко О.В.
34.Кравчуновська Вероніка 10 р., ., плетіння гачком, гурток «Чарівна нитка» ПТДЮ, керівник Мазуренко О.В.
35.Досова Дар’я 12 р., плетіння гачком , гурток «Країна майстрів» СЗШ №50, керівник Попко Л.Є.
36.Пархоменко Тетяна 13 р.,плетіння гачком, гурток «Чарівний стібок»СЗШ №93, керівник Моріц Л.В.
37.Лук’яненко Мар’яна 9 р., вироби солоного тіста, гурток «Мукасолька» ПТДЮ, керівник Тимошенко Т.М.
38.Лінна Влада 10 р., вироби солоного тіста, гурток «Мукасолька» ПТДЮ, керівник Тимошенко Т.М.
39.Солодовник Олена 10 р., вироби солоного тіста, гурток «Мукасолька» ПТДЮ, керівник Тимошенко Т.М.
40.Кисіль Вероніка 15 р., вироби з глини, НВК №4 , керівник Швець Р.С.

 

Соборний район

 

41.Чеснокова Анна 17 р.,вишивка, СЗШ №35, керівник Савицька Т.А.
42.Кармазіна Анастасія 17 р. вишивка, СЗШ №35, керівник Савицька Т.А.
43.Булгакова Владислава 14 р., вишивка, гурток «Майстриня», СЗШ №83, керівник Шаламова Т.В.
44.Шаповал Світлана 13 р., в’язання гачком, гурток «Майстриня», СЗШ №83, керівник Шаламова Т.В.
45.Ковальова Лілія 11 р., писанкарство , гурток «Веселка», СЗШ №107, керівник Високопоясна К.В.
46.Ткачук А. 12 р., валяння,НВК №111. Керівник Сабадир І.С.
47.Ларікова Марія 16 р., в’язання гачком, гурток «Чарівний гачок» , СЗШ №140, керівник Хаменєва Н.О.
48.Капінус Марія 16 р., в’язання гачком, гурток «Чарівний гачок» , СЗШ №140, керівник Хаменєва Н.О.
49.Чернова Валерія 11 р., в’язання гачком, гурток «Чарівний гачок» , СЗШ №140, керівник Хаменєва Н.О.
50.Худомака Софія 11 р., в’язання гачком, гурток «Чарівний гачок» , СЗШ №140, керівник Хаменєва Н.О.
51.Вербицька Марія 11 р., в’язання гачком, гурток «Чарівний гачок» , СЗШ №140, керівник Хаменєва Н.О.
52.Пшенична Ольга 10 р., витинанка , гурток «Школа забутих мистецтв» ЦПР №2 , керівник Брам Т.Ф.
53.Савченко Кіра 10 р., витинанка , гурток «Школа забутих мистецтв» ЦПР №2 , керівник Брам Т.Ф.
54.Донець Поліна 10 р , витинанка , гурток «Школа забутих мистецтв» ЦПР №2 керівник Брам Т.Ф.
55.Терянік Тетяна 16 р.,петриківський розпис, гурток «Дивоцвіт» , ЦПР №2 , керівник Косенкова Т.Е.
56.Куліненко Валерія 8 р.,народна лялька, студія «Мереживниця» ЦПР№2 , керівник Шевчук Г.О.
57.Федотенко Дарина 11 р., в’язання гачком, студія «Мереживниця» ЦПР№2 , керівник Шевчук Г.О.
58.Шевчук Маргарита 10 р., народна лялька, студія «Мереживниця» ЦПР№2 , керівник Шевчук Г.О.
59.Овсова Софія 13 р, декоративний розпис, студія «АРТ-майстерня» ЦПР №2 , керівник Прудіус А.О.
60.Решетко Олексій 10 р.,декоративний розпис, студія «АРТ-майстерня» ЦПР №2 , керівник Прудіус А.О.
61.Кожух Валерія 10 р., писанкарство, студія «Витоки» , ЦПР №2, керівник Стефанішина І.С.
62.Конопат Юлія 12 р., писанкарство, студія «Витоки» , ЦПР №2, керівник Стефанішина І.С.
63.Мусієнко Анастасія 14 р., витинанка , студія «Метелик» ЦПР №2
64.Довгун Дарина , 14 р., народна іграшка, студія «Метелик « ЦПР №2.

 

Центральний район

 

65.Козуб Олександра 13 р., народна лялька , гурток « Казкова дивина» , ДЮЦ ХТТ, керівник Неклеса Т.В.
66.Скиба Ірина 10 р., народна лялька , гурток « Казкова дивина» , ДЮЦ ХТТ, керівник Неклеса Т.В.
67.Баєва Уляна 9 р., вишивка стрічками , гурток « Казкова дивина» , ДЮЦ ХТТ, керівник Неклеса Т.В.
68.Катарайчик Єлизавета 11 р., мотанка , вишивка стрічками , гурток « Казкова дивина», ДЮЦ ХТТ, керівник Неклеса Т.В.
69.Єфремова Катерина 10 р., вишивка стрічками , гурток « Казкова дивина» , ДЮЦ ХТТ, керівник Неклеса Т.В.
70.Черненко Лілія 9 р., вишивка стрічками , гурток « Казкова дивина» , ДЮЦ ХТТ, керівник Неклеса Т.В.
71.Пундик Карина 11 р., бісероплетіння, гурток «Бісероплетіння» ДЮЦ ХТТ,керівник Здор Л.П.
72.Мишина Аліна 10 р., бісероплетіння, гурток «Бісероплетіння» ДЮЦ ХТТ,керівник Здор Л.П.
73.Черняк Вікторія 11 р., бісероплетіння, гурток «Бісероплетіння» ДЮЦ ХТТ,керівник Здор Л.П.
74.Лобан Анастасія 10 р., бісероплетіння, гурток «Бісероплетіння» ДЮЦ ХТТ,керівник Здор Л.П.
75.Мітеніна Дар’я 14 р., петриківський розпис , гурток « Петриківські візерунки» ДЮЦ ХТТ, керівник Котельчук С.М.
76.Порубова Світлана 13 р., петриківський розпис , гурток « Петриківські візерунки» ДЮЦ ХТТ, керівник Котельчук С.М.
77.Корчугова Анастасія 14 р., петриківський розпис , гурток « Петриківські візерунки» ДЮЦ ХТТ, керівник Котельчук С.М.
78.Пелипенко Марія 12 р., петриківський розпис , гурток « Петриківські візерунки» ДЮЦ ХТТ, керівник Котельчук С.М.
79.Луцишин Олександра 15 р., петриківський розпис , гурток « Петриківські візерунки» ДЮЦ ХТТ, керівник Котельчук С.М.
80.Порубова Світлана 13 р., соломо плетіння, гурток «Природа і творчість» ДЮЦ ХТТ, керівник Шевченко О.Г.
81.Яцун Діана 11 р., в’язання, гурток «В’язання» ДЮЦ ХТТ, керівник Харченко К.О.
82.Кірічкова Анастасія 12 р., в’язання, гурток «В’язання» ДЮЦ ХТТ, керівник Харченко К.О.
83.Буділіна Вікторія 15 р., в’язання, гурток «В’язання» ДЮЦ ХТТ, керівник Харченко К.О.
84.Судавна Владлена 14 р., в’язання, гурток «В’язання» ДЮЦ ХТТ, керівник Харченко К.О.
85.Новожилова Надія 16 р., в’язання, гурток «В’язання» ДЮЦ ХТТ, керівник Харченко К.О.
86.Гривник Віра 17 р., в’язання, гурток «В’язання» ДЮЦ ХТТ, керівник Харченко К.О.
87.Канделя Карина 16 р., в’язання, СЗШ №37, керівник Дзюба Т.П.
88.Гайдара Володимир 15 р., різьблення по дереву , СЗШ №1 , керівник Довгаль Л.С.
89.Моісєєва Варвара 16 р., бісероплетіння, СЗШ №1. Гурток «Майстриня», керівник Бачуріна О.А.
90.Марченко Олександра 9 р., вишивка стрічками, СЗШ №128, керівник Неклеса Т.В.
91.Колісниченко Поліна 8 р., вишивка стрічками, СЗШ №128, керівник Неклеса Т.В.
92.Клименко Єлизавета 12 р., декоративний розпис, ССЗШ №9, керівник Дмитренко О.В.
93.Чала Катерина 9 р., декоративний розпис, НВК №148 , керівник Либа Є.Ю.

 

Індустріальний район

 

94.Рудик Катерина 14 р., народна вишивка, СЗШ №63, керівник Шевелуха С.В.
95.Петрашко Ксенія 11 р., народна вишивка, НВК № 139 , керівник Панасюк Л.В.
96.Мальцева Валерія 15 р., народна вишивка , СЗШ №118, керівник
Самойленко Л.С.
97.Старина Вікторія 11 р., народна вишивка, НВК№1, керівник Бутиріна Л.П.
98.Шатунова Катерина 15 р., плетіння гачком, СЗШ №118, керівник Самойленко Л.С.
99.Кічевська Кіра 7 р.,декоративний розис, НВК №139, керівник Басоріна Д.І.
100.Гончарова Кіра 8 р., декоративний розпис, НВК №139, керівник Басоріна Д.І.
101.Ісаєва Єлизавета 17 р.,декоративний розпис , СЗШ №63, керівник
Романова Т.О.
102.Міщенко Олександр 9 р., декоративний розпис (батик), СЗШ №63, керівник Романова Т.О.
103.Соломко Євген 15 р., різьблення по дереву , НВО №113, БТДЮ, керівник Прус М.П.
104.Стовбун Владислава 11 р., народна іграшка , БТДЮ, керівник Токарчук І.В.
105.Кривченко Дмитро 10 р., лозоплетіння, гурток «Плетіння з лози» ЦПР №3, керівник Седлярова Г.С.
106.Юрченко Кристина 11 р., лозоплетіння, гурток «Плетіння з лози» ЦПР №3, керівник Седлярова Г.С.
107.Сафронюк Поліна 11 р., петриківський розпис, гурток «Петриківський розпис», ЦПР №3 , керівник Волнянська А.А.
108.Іваніш Дар’я 9 р., петриківський розпис, гурток «Петриківський розпис», ЦПР №3 , керівник Волнянська А.А.
109.Андреєва Дана 9 р., петриківський розпис, гурток «Петриківський розпис», ЦПР №3 , керівник Волнянська А.А.
110.Юрченко Кристина 11 р., петриківський розпис, гурток «Петриківський розпис», ЦПР №3 , керівник Волнянська А.А.
111.Цоцко Катерина 8 р., декоративний розпис, гурток «Декоративний розпис» ЦПР №3, керівник Гнатюк В.Ю.
112.Шляхова Марія 11 р., декоративний розпис, гурток «Декоративний розпис» ЦПР №3, керівник Гнатюк В.Ю.

 

Самарський район

 

113.Черноус Ангеліна 16 р., писанкарство, ЦДТЮТ, керівник Поджаренко А.В.
114.Алтухова Кароліна 14 р., писанкарство, ЦДТЮТ, керівник
Поджаренко А.В.
115.Синюкова Катерина 12 р., писанкарство, ЦДТЮТ, керівник
Поджаренко А.В.
116.Пільховська Софія 10 р., писанкарство, ЦДТЮТ, керівник
Поджаренко А.В.
117.Симонович Єлизавета 10 р., писанкарство, ЦДТЮТ, керівник
Поджаренко А.В.
118.Русакова Марія 8 р., писанкарство, ЦДТЮТ, керівник Поджаренко А.В.
119.Бондаренко Олександра 15 р., килимарство, гурток «Гобелен», керівник Беззаботнова О.А.
120.Гавриленко Максим 15 р., декоративне пано, ЦДТЮТ, керівник Беззаботнова О.А.
121.Рахчевська Яна 16 р., вироби з глини, гурток «Кераміка», ЦДТЮТ, керівник Худолій О.Б.
122.Щукіна Владислава 9 р., вироби з глини, гурток «Кераміка», ЦДТЮТ, керівник Худолій О.Б.
123.Любицький Богдан 13 р., різьблення по дереву, ЦДТЮТ, керівник Неживий О.І.
124.Бєляєв Марк 13 р., різьблення по дереву, ЦДТЮТ, керівник Неживий О.І.
125.Шевченко Денис 14 р., різьблення по дереву, ЦДТЮТ, керівник Неживий О.І.
126.Геюк Максим 13 р., різьблення по дереву, ЦДТЮТ, керівник Неживий О.І.
127.Коваленко Максим 13 р., різьблення по дереву, ЦДТЮТ, керівник Неживий О.І.
128.Счастлівцев В’ячеслав 14 р., різьблення по дереву, ЦДТЮТ, керівник Неживий О.І.
129.Легкота Герман 12 р., лялькарство, студія «Роксолана»,ЦДТЮТ, керівник Кіріченко Н.В.
130.Репрінцева Пелагея 8 р., килимарство, студія «Роксолана»,ЦДТЮТ, керівник Кіріченко Н.В.
131.Музика Олександра 11 р., килимарство, студія «Роксолана»,ЦДТЮТ, керівник Кіріченко Н.В.
132.Ковалева Надія 12 р., народна іграшка, гурток «Лялькарство»,ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П.
133.Пільховська Софія 10 р., народна іграшка, гурток «Лялькарство»,ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П.
134.Синюкова Катерина 12 р., народна іграшка, гурток «Лялькарство», ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П.
135.Росюк Дар’я 9 р., народна іграшка, гурток «Лялькарство», ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П.
136.Горпиняк Уляна 9 р., народна іграшка, гурток «Лялькарство», ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П.
137.Єрохіна Кіра 9 р., народна іграшка, гурток «Лялькарство», ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П.
138.Савинська Поліна 8 р., народна іграшка, гурток «Лялькарство», ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П.
139.Паюн Анна 8 р., народна іграшка, гурток «Лялькарство»,ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П.
140.Івченко Тімур 7 р., соломоплетіння, ЦДТЮТ, керівник Санько Н.О.
141.Логвінова Валерія 11 р.,витинанка, ЦДТЮТ, керівник Бровко І.Д.
142.Каплунова Дар’я 12 р., кераміка, гурток «Творча майстерня», СЗШ №39, керівник Молчанова Н.М.
143.Чернова Діана 13 р., декоративний розпис, НВО №109, керівник Неділько Л.Б.
144.Синишин Олександр 10 р., вироби з соломки , гурток «Аплікація соломкою», НВО №109, керівник Санько Н.О.
145.Двужильний Григорій 13 р., вироби з солоного тіста, НВО №109, керівник Санько Н.О.
146.Лелека Анна 15 р., в’язання гачком , СЗШ № 70, керівник Шестак Г.А.
147.Курносова Світлана 16 р., декоративний розпис , гурток «Палітра», СЗШ №98, керівник Поплаухіна Ю.В.
148.Кас’яненко Оксана 9 р., вовняна акварель, гурток «Квілінг», НВК №125, керівник Мельник Т.Г.
149.Беренде Ринат 7 р.,лялькарство , гурток «Лялькарство»,ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П.
150.Ковальова Надія 10 р., вироби з глини, гурток «Кераміка», ЦДТЮТ, керівник Худолій О.Б.
151.Кудин Владислав 7 р., вироби з глини, гурток «Кераміка», ЦДТЮТ, керівник Худолій О.Б.

 

Шевченківський район

 

152. Коляда Євгенія 13р., вишивка, гурток «Вишивка» ЦПР №1 , керівник Макаренко С.П.
153.Макаренко Ульяна 13 р., вишивка, гурток «Вишивка» ЦПР №1 , керівник Макаренко С.П.
154.Бишевська Вікторія 14 р., вишивка, гурток «Вишивка» ЦПР №1 , керівник Макаренко С.П.
155.Чорнокнижна Єлизавета 14 р., вишивка, гурток «Вишивка» ЦПР №1 , керівник Макаренко С.П.
156.Станіславова Анастасія 10 р., вишивка, гурток «Вишивка» ЦПР №1 , керівник Макаренко С.П.
157.Меледіна Софія 11 р., вишивка, гурток «Вишивка» ЦПР №1 , керівник Макаренко С.П.
158.Михайлова Катерина 14 р., вишивка, гурток «Вишивка» ЦПР №1 , керівник Макаренко С.П.
159.Григор Дар’я 12 р., вишивка, гурток «Вишивка» ЦПР №1 , керівник Макаренко С.П.
160.Конотобськова Дар’я 14 р., вишивка, гурток «Вишивка» ЦПР №1 , керівник Макаренко С.П.
161.Аксаниг Вікторія 11 р.,в’язання гачком , гурток «В’язання» ЦПР №1 , керівник Мешечко Л.М.
162.Самойленко Діана 14 р., в’язання гачком , гурток «В’язання» ЦПР №1 , керівник Мешечко Л.М.
163.Щокіна Валерія 14 р., в’язання гачком , гурток «В’язання» ЦПР №1 , керівник Мешечко Л.М.
164.Верещагіна Ілона 14 р., в’язання гачком , гурток «В’язання» ЦПР №1 , керівник Мешечко Л.М.
165.Гордієнко Аліна 12 р., в’язання гачком , гурток «В’язання» ЦПР №1 , керівник Мешечко Л.М.
166.Сенік Ганна 13 р., лозоплетіння , гурток «Майстерня лозоплетіння» , ЦПР №1 , керівник Мукасєєва Л.Н.
167.Куленкова Маргарита 14 р., лозоплетіння , гурток «Майстерня лозоплетіння» , ЦПР №1 , керівник Мукасєєва Л.Н.
168.Шевченко Анастасія 13 р., лозоплетіння , гурток «Майстерня лозоплетіння» , ЦПР №1 , керівник Мукасєєва Л.Н.
169.Моргун Михайло 9 р., лозоплетіння , гурток «Майстерня лозоплетіння» , ЦПР №1 , керівник Мукасєєва Л.Н.
170.Могрун Вероніка 7 р., лозоплетіння , гурток «Майстерня лозоплетіння» , ЦПР №1 , керівник Мукасєєва Л.Н.
171.Толщина Христина 12 р., лозоплетіння , гурток «Майстерня лозоплетіння» , ЦПР №1 , керівник Мукасєєва Л.Н.
172.Толщина Дарина 9 р., лозоплетіння , гурток «Майстерня лозоплетіння» , ЦПР №1 , керівник Мукасєєва Л.Н.
173.Плітченко Максим 11 р., лозоплетіння , гурток «Майстерня лозоплетіння» , ЦПР №1 , керівник Мукасєєва Л.Н.
174.Сичова Діана 12 р., лозоплетіння , гурток «Майстерня лозоплетіння» , ЦПР №1 , керівник Мукасєєва Л.Н.
175.Котенко Діана 10 р., вироби з глини, «Майстерня кераміки», ЦПР №1 , керівник Лисенко І.О.
176.Маркіяненко Мирослава 14 р., вироби з глини, «Майстерня кераміки», ЦПР №1 , керівник Лисенко І.О.
177.Білоус Марія 13 р., вироби з глини, «Майстерня кераміки», ЦПР №1 , керівник Лисенко І.О.
178.Лісничий Михайло 10 р., різьблення по дереву ,»Майстерня різьблення по дереву» , ЦПР №1, керівник Похилько О.А.
179.Євдокімова Арина 9 р., різьблення по дереву ,»Майстерня різьблення по дереву» , ЦПР №1, керівник Похилько О.А.
180.Литвиненко Ксенія 10 р., різьблення по дереву ,»Майстерня різьблення по дереву» , ЦПР №1, керівник Похилько О.А.
181.Занюк Іван 10 р., різьблення по дереву ,»Майстерня різьблення по дереву» , ЦПР №1, керівник Похилько О.А.
182.Бушина Вероніка 10 р., різьблення по дереву ,»Майстерня різьблення по дереву» , ЦПР №1, керівник Похилько О.А.
183.Желізняк Софія 9 р., батик , «Майстерня батику» , ЦПР №1, керівник Похилько О.А.
184.Колеснік Вікторія 12 р., батик ,»Майстерня батику» , ЦПР №1, керівник Похилько О.А.
185.Толщіна Христина 12 р., батик ,»Майстерня батику» , ЦПР №1, керівник Похилько О.А.
186.Дудко Руслана 12 р., петриківський розпис, «Майстерня петриківського розпису» , керівник Козинець Ю.П.
187.Колеснік Вікторія 12 р., петриківський розпис, «Майстерня петриківського розпису» , керівник Козинець Ю.П.
188.Качуєвська Олександра 15 р., петриківський розпис, «Майстерня петриківського розпису» , керівник Козинець Ю.П.
189.Тихоненко Анастасія 12 р., петриківський розпис, «Майстерня петриківського розпису» , керівник Козинець Ю.П.
190.Тіщенко Поліна 12 р., петриківський розпис, «Майстерня петриківського розпису» , керівник Козинець Ю.П.
191.Шавотіна Ксенія 10 р., петриківський розпис, «Майстерня петриківського розпису» , керівник Козинець Ю.П.
192.Шапошнікова Діана 14 р., декоративний розпис , гурток «Декоративний розпис», ЦПР №1 , керівник Цимбалій Т.І.
193.Дайліденко Дар’я 14 р., декоративний розпис , гурток «Декоративний розпис», ЦПР №1 , керівник Цимбалій Т.І.
194.Свиридова Олександра 12 р., декоративний розпис , гурток «Декоративний розпис», ЦПР №1 , керівник Цимбалій Т.І.
195.Котенко Діана 11 р., народна лялька. Гурток «Дитяча творча майстерня», керівник Велика В.М.
196.Шмаюн Ксенія 13 р., народна лялька. Гурток «Дитяча творча майстерня», керівник Велика В.М.
197.Любарська Дар’я 11 р., народна лялька. Гурток «Дитяча творча майстерня», керівник Велика В.М.
198.Нікітіна Поліна 12 р., кераміка, НВК №137, керівник Левченко М.П.
199.Бойко Микита 12 р., природні матеріали, НВК №137, керівник Левченко М.П.
200.Муліна Варвара 15 р., народна лялька, СЗШ №81, майстерня «Оберіг», керівник Чех Н.В.
201.Кручиненко Софія 11 р., ткацтво, НВК №99, керівник Залужна С.П.
202.Олійникова Ксенія 15 р., вишивка, НВК «99, керівник Залужна С.П.
203.Братусь Валерія 14 р., вишивка, НВК «99, керівник Залужна С.П.
204.Качан Юлія 15 р., в’ язання гачком, НВК №99, керівник Залужна С.П.
205.Недбаєвська Вікторія 14 р., гурток «Технології», СЗШ №25, керівник Груздєва Л.С.
206.Дюкова Олеся 11 р., народна лялька, НВК №33, керівник Завертайло С.В.
207.Віхрик Олександра 15 р., народна лялька, НВК №33, керівник Завертайло С.В.
208.Белякова Карина 16 р., бісероплетіння, , НВК №33, керівник Завертайло С.В.
209.Бабіч Олександра 15 р., вишивка, гурток «Народна вишивка» СЗШ №80, керівник Демчук Т.Л.
210.Бачинська Ольга 16 р., в’язання , гурток «Народна вишивка» СЗШ №80, керівник Демчук Т.Л.
211.Рибакова Христина 16 р., вишивка, гурток «Народні ремесла», СЗШ №40, керівник Степаненко О.К.
212.Філіпенко Валерія 15 р., вишивка, гурток «Народні ремесла», СЗШ №40, керівник Степаненко О.К.
213.Зяблицька Ангеліна 12 р., аплікація соломкою., гурток «Народні ремесла» , ДЮЦ , керівник Левченко М.П.
214.Бутенко Анастасія 12 р., аплікація соломкою., гурток «Народні ремесла» , ДЮЦ, керівник Левченко М.П.
215.Астіон Дар’я 14 р., вироби з природнього матеріалу , гурток «Народні ремесла», ДЮЦ, керівник Левченко М.П.
216.Гунько Єлизавета 14 р., кераміка, гурток «Чарівне коло», ДЮЦ, керівник Лутак М.В.
217.Гапоненко Кристина 12 р., кераміка, гурток «Чарівне коло» ,ДЮЦ, керівник Лутак М.В.
218.Качуєвська Олександра 14 р., витинанка , студія «Соняшник», ЦПР №1, керівник Іващенко О.В.
219.Рибалко Марія 9 р., вибійка, студія «Соняшник», ЦПР №1, керівник Іващенко О.В.
220.Самойлич Софія 9 р., вибійка, студія «Соняшник», ЦПР №1, керівник Іващенко О.В.
221.Зліпушенко Оксана 13 р., витинанка, гурток «Суцвіття», ЦПР №1, керівник Іващенко О.В.
222.Колеснік Вікторія 12 р., витинанка, гурток «Суцвіття», ЦПР №1, керівник Іващенко О.В.
223.Любарська Дар’я 11 р., бісероплетіння, , гурток «Чарівний бісер», керівник Лепетуха Т.С.
224.Базно Анастасія 9 р., бісероплетіння, , гурток «Чарівний бісер», керівник Лепетуха Т.С.
225.Пасканова Катерина 10 р., бісероплетіння, , гурток «Чарівний бісер», керівник Лепетуха Т.С.

 

Амур-Нижньодніпровський район

 

226.Гулакова Катерина 17 р., в’язання гачком, СЗШ №8 , керівник Балацька І.В.
227.Марголіна Єлизавета 17 р., в’язання гачком, СЗШ №8 , керівник Балацька І.В.
228.Скок Поліна 15 р., в’язання гачком, СЗШ №8 , керівник Балацька І.В.
229.Ковальчук Дар’я 13 р., в’язання гачком, СЗШ №8 , керівник Балацька І.В.
230.Романюк Даша 14 р., народна лялька, СЗШ №26, керівник Кузнєцова О.М.
231.Плесюк Валентина 15 р.,плетіння гачком та спицями, керівник Кузнєцова О.М.
232.Котляр Софія 15 р., народна вишивка, гурток «Райдуга творчості», СЗШ №42, керівник Литвиненко О.М.
233.Асанов Олексій 13 р., витинанка, гурток «Райдуга творчості», СЗШ №42, керівник Литвиненко О.М.
234.Комісар Діана 10 р., петриківський розпис, гурток «Петриківський розпис», СШ №44, керівник Мішина Н.В.
235.Кравчук Дар’я 17 р., вишивка, обслуговуюча праця, СШ №44, керівник Машковська Т.В.
236.Мешалкіна Марія 17 р., гурток «Умілі ручки» , СШ №55 , керівник Ісмагілова О.О.
237.Чорний Сергій 17 р., різьблення по дереву, гурток «Різьблення по дереву», СЗШ №68., керівник Макеров В.Ф.
238.Ледова Анастасія 15 р., вишивка, гурток «Народна вишивка, СЗШ №68, керівник Кислиця Л.О.
239.Демидова Ганна 15 р.,в’язання гачком , гурток «Творча майстерня», СЗШ №86, керівник Журавльова Н.П.
240.Манукян Жанетта 17 р., вишивка, гурток «Творча майстерня», СЗШ №86, керівник Журавльова Н.П.
241.Величко Вероніка 13 р., .,в’язання гачком , гурток «Творча майстерня», СЗШ №86, керівник Журавльова Н.П.
242.Грицай Віталій 14 р., різьблення по дереву, гурток «Різьблення по дереву», СЗШ №68., керівник Макеров В.Ф.
243.Книжник Єгор 14 р., різьблення по дереву, гурток «Різьблення по дереву», СЗШ №68., керівник Макеров В.Ф.
244.Лісунова Катерина 14 р., народна вишивка , гурток «Золоті перлини», НВК №131, керівник Мамаєва Т.Г.
245.Мамаєва Анастасія 14 р., народна вишивка , гурток «Золоті перлини», НВК №131, керівник Мамаєва Т.Г.
245.Осьмакова Владислава 13 р., в’язання , гурток «Золоті перлини», НВК №131, керівник Мамаєва Т.Г.
246.Крючко Микола 12 р., різьблення по дереву , гурток «Різьблення по дереву», НВК №131, керівник Попов В.І.
247.Шаповалова Євгенія 15 р., петриківський розпис, гурток «Петриківський дивоцвіт», СШ №134, керівник Губа І.А.
248.Федоренко Дар’я 14 р., петриківський розпис, гурток «Петриківський дивоцвіт», СШ №134, керівник Губа І.А.
249.Гемай Альона 13 р., петриківський розпис, гурток «Петриківський дивоцвіт», СШ №134, керівник Губа І.А.
250.Ліпченко Влада 14 р., пірографія, гурток «Різьблення та напилення» БТДЮ, керівник Дездеревич С.М.
251.Безсонова Анастасія 11 р., джутова філігрань, гурток «Моделювання іграшок та сувенірів» , БТДЮ, керівник Безсонова Т.В.
252.Цилюрік Анастасія 14 р.,вишивка, гурток «Голка-чарівниця», БТДЮ, керівник Родкіна О.Д.
253.Скакун Єгор 13 р., народна лялька, гурток «Натхнення», БТДЮ, керівник Малієнко Н.М.
254.Фєрлєй Надія 11 р., народна лялька, гурток «Натхнення», БТДЮ, керівник Малієнко Н.М.
255.Рівна Анастасія 10 р., народна лялька, гурток «Натхнення», БТДЮ, керівник Малієнко Н.М.
256.Хорольська Юліана 10 р., народна лялька, гурток «Натхнення», БТДЮ, керівник Малієнко Н.М.
257.Бєляєва Арина 10 р., народна лялька, гурток «Натхнення», БТДЮ, керівник Малієнко Н.М.
258.Горяна Марія 11 р., народна лялька, гурток «Натхнення», БТДЮ, керівник Малієнко Н.М.
259.Ільянцева Єва 10 р., народна лялька, гурток «Натхнення», БТДЮ, керівник Малієнко Н.М.
260.Гатило Валерія 15 р., петриківський розпис, ЦХЕТУМ, керівник Кириленко Д.О.
261.Кондра Валерія 12 р., петриківський розпис, ЦХЕТУМ, керівник Кириленко Д.О.
262.Валуйська Анжеліка 15 р., петриківський розпис, ЦХЕТУМ, керівник Кириленко Д.О.
263.Волошенко Наталія 12 р., петриківський розпис, ЦХЕТУМ, керівник Кириленко Д.О.
264.Гаркуша Олександра 12 р., петриківський розпис, ЦХЕТУМ, керівник Кириленко Д.О.
265.Сафронюк Поліна 11 р., декоративний розпис, гурток Умілі ручки», керівник Ісмайлова О.О.

 

Центр науково-технічної творчості


266.Ігнатенк Аліна 15 р., бісероплетіння, ЦНТТ, керівник Лаврешова Н.І.
267.Тищенко Ліза 12 р., петриківський розпис, ЦНТТ, керівник Малецька Т.О.

 

Міський Палац дітей та юнацтва

 

Студія «Килимарство та гобелени»


268.Кондрікова Валерія 15 р., гобелен, МПДЮ, керівник Родіонов В.О.
Авторська ізо студія В.Родіонова
269.Бєляков Богдан 9 р., колаж (пластилін), МПДЮ, керівник Кондрікова К.В.
270.Новобранцева Анастасія 9 р., колаж (солоне тісто), МПДЮ, керівник Кондрікова К.В.
Студія «Декоративно – ужиткове мистецтво»
271.Кондрікова Валерія 16 р., колаж (солоне тісто),. МПДЮ, керівник Кондрікова К.В.
272.Дудка Ксенія 12 р., колаж (декоративна композиція) МПДЮ, Кондрікова К.В.
273.Третяк Дар’я 16 р.,колаж ( декоративна композиція), МПДЮ, керівник Кондрікова К.В.

 

Гурток «Народна вишивка»


274.Олексюк Аліна 14 р., вишивка, МПДЮ, керівник Точена Д.В.
275.Бровко Олександра 13 р., вишивка, МПДЮ, керівник Точена Д.В.
276.Рибалка Богдана 13 р., вишивка, МПДЮ, керівник Точена Д.В.
Гурток «Батик»
277.Панюкова Аліса 9 р., батик, МПДЮ, керівник Шестак І.О.
278.Нетребенко Марія 8 р., батик, МПДЮ, керівник Шестак І.О.
279.Кугук Уляна 9 р, батик, МПДЮ, керівник Шестак І.О.
280.Мохудер Лілія 17 р., батик, МПДЮ, керівник Шестак І.О.

 

Гурток «Декоративний розпис»


281.Педорич Анна 13 р., декоративний розпис, МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.
282.Мількевич Світлана 15 р., декоративний розпис, МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.
283.Ковалерчик Аріна 9 р., декоративний розпис, МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.
284.Душко Анна 10 р., декоративний розпис, МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.
285.Чубіна Аліна 12 р., декоративний розпис, МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.
286.Амброс Катерина 9 р., декоративний розпис, МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.
287.Малюк Олександра 19 р., декоративний розпис, МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.
288.Бандурка Дарина 10 р., декоративний розпис, МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.
289.Москаленко Аліна 13 р., декоративний розпис, МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.
290.Пісчана Валентина 19 р., декоративний розпис, МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.

 

Центр художньо-технічного розвитку

 

Гурток «Фабрика ідей»


291.Баталова Даша 10 р., писанкарство, МПДЮ, керівник Лаєвська С.А.
292.Бушина Ольга 11 р., писанкарство, МПДЮ, керівник Лаєвська С.А.
293.Дорош Марія 10 р., писанкарство, МПДЮ, керівник Лаєвська С.А.
294.Нечітайло Кіра 9 р., писанкарство, МПДЮ, керівник Лаєвська С.А.
295.Лаєвська Катерина 14 р., писанкарство, МПДЮ, керівник Лаєвська С.А.

 

Гурток «Сім кольорів»


296.Гонтова Софія 12 р., писанкарство, МПДЮ, керівник Рудкова С.Є.
297.Гонтова Марія 12 р., писанкарство, МПДЮ, керівник Рудкова С.Є.
298.Мосейчук Даша 9 р., писанкарство, МПДЮ, керівник Рудкова С.Є.
299.Гудим Віка 10 р., килимарство, МПДЮ, керівник Рудкова С.Є.
300.Салов Богдан 8 р., килимарство, МПДЮ, керівник Рудкова С.Є.
301.Акімова Ганна 7 р., килимарство, МПДЮ, керівник Рудкова С.Є.

22 січня 2018 року у міському Палаці дітей та юнацтва відбулося міське свято з нагоди Дня Соборності

 

22 січня 2018 року у міському Палаці дітей та юнацтва відбулося міське свято з нагоди Дня Соборності - "Соборна мати-Україна, для нас усіх вона єдина!"

Після облаштування "Дерева нації" для учасників свята - учнів та вихованці навчальних та позашкільних закладів і запрошених гостей - відбувся святковий концерт за учасю кращих творчих дитячих колективів нашого міста, а саме:

 

Народний ансамбль танцю України "ЦВІТЕНЬ",
Народний ансамбль танцю "РАДІСТЬ",
Зразковий ансамбль сучасної пісні "СПІВАНОЧКИ",
Зразкова вокальна студія " COLOR MUSIC",
Зразковий ансамбль народного танцю "КОЛЕСО",
Зразковий театр моди " КРЕАТИВ",
Зразковий театр пісні "БІС".

 

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ПАЛАЦ НАЙКРАЩИЙ!
#palacednipro #дітидніпра

 

26850655_1646341618747437_1823221939008670869_o.jpg

26961772_1646342855413980_2194871735286498109_o.jpg

27021126_1646342908747308_421682916688697728_o.jpg

26910177_1646446065403659_5808511319834050274_o.jpg

26962073_1646446492070283_8863020322198321826_o.jpg

27024200_1646446138736985_1474362214524743524_o.jpg

26961991_1646448375403428_7858107220320354801_o.jpg

26910323_1646449592069973_8310148305196928434_o.jpg

19575167_1646447348736864_4254798979508607616_o.jpg

26850903_1646447598736839_1696428810007939552_o.jpg

26962471_1646446968736902_8319923525131054277_o.jpg

27021955_1646445935403672_7046630410813198925_o.jpg

Студія НАРОДНА ТВОРЧІСТЬ ЦУК керівник Катерина Кондрікова На Львівському Фестивалі - КОНКУРСІ ''РОЗМАЇТТЯІ САМОЦВІТИ''

 

Студія НАРОДНА ТВОРЧІСТЬ ЦУК

керівник Катерина Кондрікова На Львівському Фестивалі - КОНКУРСІ ''РОЗМАЇТТЯІ САМОЦВІТИ''

отримали дипломи лауреатів першого та другого ступенів!

 

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ПАЛАЦ НАЙКРАЩИЙ!

#palacednipro #дітидніпра

 

img040.jpg

img047.jpg

img048.jpg

img049.jpg

img050.jpg

Більше статей...

  1. АВТОРСЬКА ІЗО студія В. РОДІОНОВА, молодша група з Катериною Кондріковою міський Палац дітей та юнацтва, отримали на Львівському Фестивалі - КОНКУРСІ ''РОЗМАЇТТІ САМОЦВІТИ''
  2. ВІТАЄМО! Зразкову школу-студію сучасної хореографії "ГРАНДІС" міського Палацу дітей та юнацтва та Солістку ХОДАЩИНСЬКУ КАТЕРИНУ
  3. ВІТАЄМО! Зразковий колектив сучасної хореографії "ПІРУЕТ" міського Палацу дітей та юнацтва з III - місцем
  4. Крокують Різдвяні свята Дніпром. Не минули вони й вихованців зразкового гуртка «Декоративний розпис»
  5. 9 січня 2018 року у зразковому Центрі української культури «Коло калинове» міського Палацу дітей та юнацтва відбулось заняття у Школі фахової майстерності
  6. 26 грудня 2017 року за підтримки міського голови Бориса Філатова у міському Палаці дітей та юнацтва відбувся святковий Новорічний карнавал
  7. 26 грудня у міському Палаці дітей та юнацтва, в Зразковому ансамблі сучасної пісні "Співаночки" відбулась новорічна казка "Про що мріє Снігуронька"
  8. Новорічне свято в цирковій студії "Трюк"
  9. 24 грудня відбулося новорічнe свято у Зразковому колeктиві сучасної хореографії "Піруeт"
  10. 23 грудня Зразковий колектив сучасної хореографії "Піруeт" міського Палацу дітей та юнацтва - взяв участь у Різдвяному балу учасників АТО

Група у Facebook

Корисні посилання

BannerFans.com

BannerFans.com

BannerFans.com

BannerFans.com

BannerFans.com

Created jtemplate.ru joomla modules