Get Adobe Flash player

Методичний супровід

Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.

Вхід на сайт

Статистика сайту

Відвідувачі
1
Статті
310
Перегляди статей
979920

Методичні рекомендації щодо організації та проведення благодійної акції Парламенту дітей та юнацтва міста Дніпро «Шкільні лідери-дітям» ( з 2006 до 2016 « Діти-дітям»)

Методичні рекомендації

щодо організації та проведення благодійної акції Парламенту дітей та юнацтва міста Дніпро

«Шкільні лідери-дітям» ( з 2006 до 2016 « Діти-дітям»)

 

  1. Закон України Про волонтерський рух. ЦейЗаконнабираєчинностіз1січня2010року.http://nadoest.com/zakon-ukrayini-pro-volontersekij-ruh
  2. Стаття 3. Основні напрями волонтерської діяльності
  3. надання відповідно до Закону України "Про соціальні послуги" допомоги окремим соціальним групам чи особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги;
  4. участь у діяльності, пов'язаній з охороною навколишнього природного середовища, у порядку, встановленому Законом України "Про охорону навколишнього природного середовища";
  5. участь в охороні культурної спадщини у порядку, встановленому Законом України "Про охорону культурної спадщини";
  6. участь у діяльності, пов'язаній із захистом прав дітей та молоді, багатодітних сімей, у порядку, встановленому Законом України "Про соціальну роботу з дітьми та молоддю".
  1.  Закон України  про внесення змін до деяких законів України (щодо волонтерської діяльності)№  246-VIIIвід 05.03.2015

http://www.irf.ua/about/news_new/zakon_pro_volonterstvo_dobrochinnist_poevropeyski/

«Найважливіші новації Закону про волонтерство

Основне - це скасування бюрократичних перепон для волонтерів. Відтепер, щоб допомагати людям, не потрібно отримувати дозвіл в Міністерстві соціальної політики та обов’язково укладати угоду з волонтерською організацією. При цьому офіційні стосунки з організацією, яка залучає до своєї діяльності волонтерів, дають право на зарахування волонтерської діяльності до навчально-виробничої практики та відшкодування витрат, пов'язаних із волонтерством. Цю діяльність можна здійснювати і самостійно, без прив’язки до офіційно зареєстрованої організації. Але доброволець повинен повідомити отримувачів допомоги, що волонтерить самостійно.

Запеклі суперечки тривали довкола віку, з якого можна починати волонтерську діяльність. Якщо попередня редакція Закону передбачала, що волонтер – це особа лише з 16 років, то, відповідно до прийнятого Закону № 1408, волонтерити можна і з 14 років, однак за згодою батьків. На цьому обмеженні наполягли представники Уповноваженого з прав дитини, аргументуючи ризиком поширення випадків примусової праці неповнолітніх. Щоб убезпечити життя і здоров’я дітей, новий закон обмежує сфери їхньої діяльності. Йдеться про те, що неповнолітні не можуть волонтерити в медичних закладах, для Збройних Сил України та інших військових формувань, правоохоронних органів, органів державної влади під час дії особливого періоду, правових режимів надзвичайного чи воєнного стану, проведення антитерористичної операції.

Оскільки левова частка українських волонтерів нині працює в зоні АТО і надає допомогу, ризикуючи власним життям і здоров’ям, новим Законом запроваджено новий напрямок волонтерської діяльності – «надання волонтерської допомоги Збройним Силам України, іншим військовим формуванням, правоохоронним органам, органам державної влади під час дії особливого періоду, правових режимів надзвичайного чи воєнного стану, проведення антитерористичної операції» і зобов’язання держави надати одноразову грошову допомогу родинам волонтерів: 500 прожиткових мінімумів, якщо волонтер загинув при виконанні своєї місії; 250 прожиткових мінімумів, якщо став інвалідом I групи; 200 і 150 – відповідно при набутті інвалідності ІІ і ІІІ груп.»

3. Про  Парламент дітей та юнацтва міста Дніпро ( Статут)

2. Мета і завдання.

2.3.7. Організовує семінари, тренінги, конференції, акції, масові заходи освітнього, дозвільного, волонтерського напрямку та ін.

2.2. Завданнями Парламенту є:

2.2.1. Формування навичок самоврядування, соціальної активності і

соціальної відповідальності у процесі практичної громадської

діяльності.

2.2.2. Об’єднання дітей та підлітків для добрих, корисних, цікавих

справ; розвиток їх творчих здібностей.

6. Парламент утворює постійні чи тимчасові комісії з питань певних

напрямків діяльності.

6.1. Постійні комісії Парламенту:

6.1.1. Інформації та співпраці зі ЗМІ;

6.1.2. Освіти та культури ;

6.1.3. Екології, спорту та здорового способу життя.

6.1.4. Волонтерської роботи;

4. С1.4. Парламент взаємодіє з державними органами, громадськими

об’єднаннями, які дотримуються демократичних та гуманістичних

принципів, співпрацює з батьками дітей та підлітків.

 4. ПАРТНЕРИ ПАЛАМЕНТУ

 Досвід співпраці з   з благодійними фондами « Рятівник», « Добро», « Дарим радость» , заручився Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця» , « Зевс». громадськими  організаціями  « Ангел дитинства», Всеукраїнскої дитячої правозахисної  организацією «Допоможемо дітям», Реабілітаційний центр для дітей з захворюваннями опорно-рухового апарату. ( вул.. Чичеріна. 127), Реабілітаційний центр « Горлиця» ( вул. Памірська, 11. пос.Шевченка)

Партнери Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»:

- Міністерство освіти і науки України;

- Міністерство охорони здоровя України;

- Міністерство України у справах сім’ї молоді та спорту;

- Міністерство культури і туризму України;

- Український державний центр позашкільної освіти;

- Державна соціальна служба для сім’ї, дітей та молоді;

- Державний комітет телебачення і радіомовлення;

- Державний департамент з усиновлення та захисту прав дитини

- Асоціація дитячих офтальмологів України.

 ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ ПАРЛАМЕНТУ :

▪  ОБЛАСНА ПЕДАГОГІЧНА ГАЗЕТА «ДЖЕРЕЛО»

▪ ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА ТЕЛЕ-РАДІО-

КОМПАНІЯ (ДОТРК)

 ▪ ТЕЛЕКАНАЛ НОБЕЛЬ-ТВ ( 27 ТЕЛЕКАНАЛ)

▪ СТУДІЯ ДИТЯЧОЇ ПРЕСИ І ТЕЛЕБАЧЕННЯ « ВМЕСТЕ»

5. Інформаційні партнери « Серце до серця»

            - Національна телекомпанія України;

- Національна радіокомпанія України;

- Газета "Комсомольская правда в Украине”;

- Телеканал "М1″;

- Державна телерадіокомпанія "Культура”;

- Державна телерадіокомпанія "Всесвітня служба "УТР”;

- Супутникове телебачення "Ок”

7.  ЗМІСТРОБОТИ АКЦІЇ « ШКІЛЬНІ ЛІДЕРИ- ДІТЯМ»

   Полягає в ретельної підготовці до благодійної акції учнівського самоврядування "ШКІЛЬНІ ЛІДЕРИ - ДІТЯМ" з традиційною концертною програмою ( 1 номер худ. самод.-від району), з подарунками і гостинцями для більше, ніж 200 дітей і підлітків віком до 18 років. Споживчий кошик наших підопічних традиційний : солодощі, побутова хімія, канцелярське приладдя, книги, ігри, памперси, речі, взуття та спілкування - в учбових  закладах подібного типу  багато дітей-сиріт.

Зміст роботи акції « Серце-серцю» ( см. Додаток)

Акція, котра полягає в суспільному зборі коштів для закупівлі медичного обладнання, проводитися щорічно, весною, з тією різницею, що кожного року з галузей дитячої медицини вибиратиметься нова тема. Сам збір коштів здійснюється волонтерами, котрі обов’язково мають спеціально виготовлені скриньки для збору грошей (з визначеними захисними елементами) та бейджі-ідентифікатори (з особистою фотографією, підбиті печаткою Фонду або організаторів акції у регіоні, та таким самим самим порядковим номером, що й на скриньці) з символікою Фонду. Це  запобігає шахрайству. Волонтери наклеюють кожному, хто вкине гроші до скриньки, яскраве сердечко-наклейку з символічним смайликом Фонду і до кінця дня всі бачитимуть як багато людей встигли приєднатись до Акції, щоб подарувати допомогу діткам.

Організаційні комітети

 Осередки учнівського самоврядування ПНЗ районів міста.

Для організації та проведення акції «Лідери шкільного самоврядування  -дітям» допомоги  дітям з різними вадами або дітям-сиротам.

Організаційні комітети утворюються  в осередках УС  ПНЗ  районів міста з метою реалізації завдань Акції, тому повністю відповідають за свої дії. Організаційні комітети організують волонтерів, котрі безпосередньо займатимуться громадською роботою (проведення масових заходів, конкурсів, змагань, вікторин, виставок, аукціонів тощо, суспільним збором коштів).

До складу Організаційних комітетів входять представники учнівського самоврядування шкіл району , батьківської громадськості, педагогічних колективів, структурних підрозділів у справах сім’ї, молоді та спорту; освіти і науки; охорони здоров’я; культури і туризму; служб у справах дітей обласних,  районних, міських державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування; центрів позашкільної освіти, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, засобів масової інформації, громадських організацій, інших зацікавлених організацій, підприємств та установ.

Оперативне керівництво Акцією здійснює на міському  рівні  парламентом дітей та юнацтва міста.комітети.

Під час проведення акції забезпечується інформаційна підтримка шляхом співпраці із засобами масової інформації.

Для кращої взаємодії та вирішення питань загальної організації та проведення Акції та підготовки і проведення окремих заходів необхідно поєднати зусилля різних організацій, установ та закладів.

Враховуючи спільну співпрацю між Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця», Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури та туризму України, Державним комітетом телебачення і радіомовлення України, Державною соціальною службою для сім’ї, дітей та молоді відповідним структурним підрозділам направлені листі у яких визначено такі доручення:

-  передбачити в планах роботи проведення Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» -  допомоги новонародженим дітям з різними вадами  (дитячі неонатальні центри)

-   взяти під особистий контроль підготовку та проведення фіналу акції;

-  визначити відповідальних осіб за проведення акції;

-  затвердити склад регіональних організаційних комітетів;

-  забезпечити проведення виїзних нарад з організації акції на місцях за участю представників Всеукраїнського організаційного комітету відповідно до графіку, що додається;

-  забезпечити організацію та проведення акції відповідно до порядку та календарного плану її проведення;

- організувати проведення 5-ої ювілейної благодійної акції «Серце до Серця» у лікувально-профілактичних закладах, у загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах;

-  провести широку роз’яснювальну роботу щодо мети та актуальності проведення акції серед широких верст населення, зацікавлених підприємців, громадських і благодійних об’єднань;

-  проводити щоквартальні засідання організаційних комітетів з проведення акції;

-  забезпечити постійне висвітлення підготовки та проведення акції у засобах масової інформації та на офіційних сайтах обласних державних адміністрацій, інших інформаційно-ресурсних сайтах.

Штаб акції

Перш за все потрібно обрати осіб, які візьмуть на себе всю відповідальність за організацію, проведення і, що найважливіше, детальний розрахунок за всю акцію. Це і буде Штаб Акції - повнолітні і відповідальні особи, які повністю відповідають за свої вчинки. Потрібно пам’ятати, що організовуючи збір, концерт чи інший захід, пов’язаний з Фіналом голова Штабу, діє від власного імені на користь Фонду, а не навпаки.

Штаб повинен простежити, щоб зібрані кожним волонтером гроші були правильно пораховані і зобов’язаний повідомити усім про суму зібраних коштів.

У співпраці з Правлінням Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» створюється організаційний комітет з проведення акції на місцях (управління у справах сім’ї, молоді та спорту, служби у справах дітей, управління освіти і науки, управління охорони здоров’я, центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління культури, засоби масової інформації, представники інших благодійних і громадських організацій, підприємці).

Організаційний комітет безпосередньо і є в загальному організатором акції у районах та містах області. Штаби – організовують проведення Акції та збір коштів на визначеній території. Це можуть бути навчальні заклади, підприємства, організації.

На обласному, районному та міському рівнях у дні проведення Акції Штаб може створюватися на базі роботи Організаційного комітету та з його представників.

Підбір партнерів та спонсорів.

Оскільки, для організації збору та суміжних заходів необхідні кошти, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить активні пошуки спонсорів і партнерів для забезпечення всіх регіонів України поліграфічною продукцією та всім необхідним для проведення Акції.

Місцеві організаційні комітети від свого імені можуть звертатися до спонсорів та партнерів для більш якісної та ефективної організації Акції на місцях. Також можуть бути залучені кошти місцевих бюджетів, що не заборонено чинним законодавством України.

Головним банківським партнером є ВАТ «КРЕДОБАНК». Банківські працівники проводитимуть підрахунки зібраних волонтерами коштів та перераховуватимуть їх на єдиний рахунок Акції. Така прозорість і відкритість сприятиме більшій довірі населення.

Реклама акції

Одним із найважливіших етапів є співпраця із засобами масової інформації.

Національні та державні телерадіоканали широко висвітлюватимуть проведення Акції: транслюватимуть перебіг Акції та суміжних заходів; слугуватимуть для оприлюднення результатів збору та подальших закупівель медичного обладнання.

Акція 2010 року проходитиме з 3 по 23 травня. Фінал Акції буде проведено 22-23 травня. За декілька тижнів до проведення Акції на загальноукраїнських, регіональних телерадіокомпаніях транслюватиметься рекламний ролик Акції. Головна мета – донести до населення інформацію про суспільний збір коштів та заохочення до участі в Акції.

Обласні, районні та міські організаційні комітети можуть залучати до висвітлення Акції місцеві засоби масової інформації, співпрацюючи з відповідними управліннями та відділами.

Також інформація про Акцію розміщена на  плакатах Акції та в друкованих виданнях.

У рекламному ролику та на друкованій продукції наявні логотипи спонсорів і партнерів.

Збір коштів

Для більшої прозорості та розвитку довіри гроші, котрі збирають в скриньки волонтери, підраховують банківські працівники і одразу переводитимуть ці кошти на рахунок Фонду. Для цього у день Акції в містах-обласних центрах для волонтерів відчинені відділення цього банку.

Загальна сума зібраних коштів на цьому рахунку широко висвітлюється в ЗМІ та доступна на інтернет-сторінці Фонду.

Представники ВБФ "Серце до Серця” публічно заявляють, що вся сума буде потрачена виключно на реалізацію Програми, не зважаючи на те, що закон дозволяє благодійним фондам витрачати певний відсоток, зібраних ними, коштів на свої потреби. Це означає, що не буде взято жодної копійки із зібраних під час Акції грошей для покриття витрат, які не стосуються затвердженої Програми. За словами молодих ентузіастів, це зроблено спеціально, щоб кожен, хто віддає свої, хай навіть невеликі, гроші на допомогу дітям був впевнений, що вони будуть витрачені саме для реалізації заявленої мети.

У визначений термін проведення Акції (3-23 травня 2010 року) на вулицях сіл, селищ, міст України працюватимуть волонтери. Кожен з них матиме бейдж-ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

Індивідуальний номер ідентифікатора має співпадати з таким на скринці для збору коштів, до якої від перехожих збиратимуться гроші. Волонтери матимуть також наклейки-сердечка, які наклеюватимуть усім, хто кидатиме гроші до скриньки. Це сприятиме кращій візуалізації небайдужих людей та створюватиме відповідну святкову атмосферу і довіру.

Рахунок для благодійних внесків:

р/р 2600901011888 в КФ ВАТ «КРЕДОБАНК» м. Київ, МФО 321897

ЄДРПОУ 34354227

Найменування платежу: «благодійний внесок на придбання медичного обладнання _________ області (міста) від ___________________________________________».

Підрахунок зібраних коштів.

Під час проведення фіналу Акції в кожному обласному центрі, в Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі будуть працювати відділення Кредобанку, до якого волонтери приноситимуть заповнені коштами скриньки.

Спеціальна комісія, представлена членами регіонального організаційного комітету, банківськими працівниками має перевірити цілісність скриньки у присутності волонтера. Працівник банку має відкрити скриньку, перерахувати наявні в ній кошти і вписати зібрану суму грошей у спеціально відведену графу на картці. Номер карток "Звіт”, "Ідентифікатор” та скриньки для збирання коштів мають бути однаковими. Працівник банку своїм підписом засвідчує суму коштів, зібраних волонтером.

Проведення акції у навчальних закладах, на підприємствах і установах має закінчитися 21 травня 2010 року. Підрахунок цих коштів може здійснюватись комісіями зазначених організацій за участі представників організаційного комітету та волонтерів. У  цей же день кошти мають бути перераховані на єдиний рахунок акції через відділення ВАТ "Кредобанк” або іншого банку.

В останній день Акції всі кошти мають бути перераховані на єдиний рахунок Акції через відділення Кредобанку, а через інші банки – до 12:00 24 травня (понеділок) 2010 року.

Загальна сума зібраних коштів буде оприлюднена у засобах масової інформації.

Контроль зібраних коштів.

Контроль зібраних коштів здійснюватиметься Наглядовою Радою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», а також відповідними органами державної влади. Кожен бажаючий може контролювати рух коштів через Інтернет-сторінку Фонду (www.fsds.in.ua). Також на веб-сторінці буде розміщена інформація про загальну суму зібраних коштів та роз’яснення витрат на придбання медичного обладнання, адрес його встановлення.

Результати акцій

Закуплене медичне обладнання позначається штрих-кодами і передається дитячим лікувальним закладам у безоплатне користування з головною умовою, що всі діти обслуговуватимуться на ньому безкоштовно. Перелік усього обладнання та адреси дитячих лікувальних закладів, в котрих знаходиться обладнання є доступнішим широкому загалу на інтернет-сторінці Фонду та в ЗМІ. А в самих лікарнях громадяни легко можуть ідентифікувати обладнання закуплене Фондом за яскравими наклейками-логотипами і, відповідно, вимагати безкоштовного обслуговування для своїх дітей.

Закупівля медичного обладнання.

Лікарська Рада Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», до складу якої входитимуть провідні спеціалісти в галузі вибирає та погоджує  кращі пропозиції закупки медичного обладнання. Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» закуповує медичне обладнання на суму, зібрану під час Акції.

У 2008 році у Київській області було зібрано 30 676,00 грн. І придбано офтальмоскоп Omega 500 C-275.40.302. У 2009 році на Київщині було зібрано вже  83234,65 грн.

Кожна окрема одиниця закупленого Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця» медичного обладнання встановлюється у дитячій лікарні фірмою-виробником.  Медичне обладнання позначається логотипом Фонду, за яким громадяни розпізнаватимуть його.

За цільовим призначенням обладнання, придбаного Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця» постійно здійснюється контроль з боку Фонду, Наглядової Ради та громадян, діти яких лікуються у медичному закладі. Лікування, діагностика та реабілітація дітей з різними вадами на переданому обладнанні здійснюється безкоштовно.  Медичне обладнання знаходиться на балансі Фонду і передається лікувальним закладам у безкоштовне користування.

Заходи під час проведення Акції

У період з 3 по 21 травня 2010 року Акція буде проводитись у приміщеннях усіх  загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах, де будуть встановлені скриньки та визначені відповідальні особи за їх зберігання. Акція у навчальних закладах відбуватиметься з широким залученням учнівської та студентської молоді, педагогів, батьків тощо та може супроводжуватись проведенням різноманітних масових заходів – концертів, аукціонів, виставок, змагань тощо. Також у ці дні Акція може відбуватися на підприємствах, організаціях та установах різних форм власності.

У дні проведення фіналу акції (22-23 травня 2010 року) в районах, містах областей України, в Автономній Республіці Крим, обласних центрах України, містах Києві та Севастополі мають відбутися святкові концерти за участю дитячих і молодіжних творчих колективів. Щоб підтримати Акцію, артисти на них виступатимуть безкоштовно. Концерт – це своєрідна подяка для кожного, хто тим чи іншим чином приєднався до  благодійного збору коштів для допомоги дітям. Крім концерту протягом цих днів відбуватимуться також інші розважальні заходи: аукціони, конкурси, змагання, вікторини, виставки, що сприятимуть святковій атмосфері проведення Акції.

У містах та районах області можуть бути проведені: концерти, благодійні ярмарки, театральні вистави, спортивні змагання, ігрові турніри, фестивалі творчості, «Веселі старти», організовані різноманітні ігрові майданчики, конкурси вокалістів, хореографічних та театральних колективів, виставки-продажі виробів дітей-гуртківців та народних майстрів, виставки юних художників, фотовиставки тощо.

Заохочення діяльності волонтерів Акції.

З метою заохочення діяльності волонтерів Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту щорічно організовує в січні та липні-серпні поїздки найкращих волонтерів та організаторів Акції до країн Європи: Польщі, Німеччини, Угорщини, Австрії, Чехії, Словаччини, Франції, Нідерландів, Бельгії та інших.

У кожному районі та місті, у кожному навчальному закладі організатори вишукують можливість відзначити найактивніших волонтерів Акції, заохотити їх та інших учасників до активнішої участі.

                         Пам’ятка волонтерові.

Пам’ятай, що потрібно бути усміхненим та відкритим з людьми, а також те, що Тобі під час участі в акції допомагають Добрі Янголи. Але також не забувай, що Акція добровільна, ніхто не зобов’язаний кидати до твоєї скриньки гроші і ти не можеш цього вимагати!

Акція триватиме тиждень, а фінал – в неділю, але про термін і тривалість збору Ти можеш вирішувати сам (попередньо погодивши це в Штабі, до якого належиш).

Твій збір принесе дуже важливі кошти, за які ми купимо медичне обладнання для дитячих лікарень по всій Україні. І за це ми дуже Тобі вдячні!!!

 Після того, як ти віддав скриньку і візьмеш підписаний звіт, запрошуємо Тебе до екранів телевізорів. E цей день транслюватиметься все те, що відбуватиметься по всіх обласних центрах України. І серед тисяч таких, як Ти волонтерів, котрі важко працювали, збираючи гроші на покращення здоров’я і, можливо на порятунок життя інших дітей, Ти, можливо, побачиш і своє обличчя на екрані телевізора.

 

І тут Ти зрозумієш наскільки простіше діяти в Штабі і з організаційним комітетом, ніж коли довелося б діяти самому, саме Штаб повинен розраховуватися за всіх своїх волонтерів організовано і одночасно.

Отже, коли віддаси скриньку, її вміст буде порахований і Ти дізнаєшся, яку суму Ти зібрав – Твоя участь на цьому завершиться. Тобі запишуть ту квоту в розрахунковий купон – "Звіт”, який Ти залишаєш собі – це твоє підтвердження того, що Ти з нами розрахувався.

Звіт краще зберегти, бо він є доказом твоєї чесності й того, що ти працюєш з нами, за нашими принципами.