Get Adobe Flash player

Методичний супровід

Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.

Вхід на сайт

Статистика сайту

Відвідувачі
1
Статті
310
Перегляди статей
979920

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ФОРМУВАННЯ СТРЕСОСТІЙКОСТІ СОЦІАЛЬНО-ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ ( ЛІДЕРІВ УС)

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ  ЩОДО   ФОРМУВАННЯ СТРЕСОСТІЙКОСТІ  СОЦІАЛЬНО-ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ ( ЛІДЕРІВ УС)

СТРЕСОСТІЙКІСТЬ ВІДПОВІДНО З ТИПОМ СПРИЙНЯТТЯ ІНФОРМАЦІЇ.


Одних з нас найбільше дратують гучні звуки, інших – невдалі колірні поєднання, третє – незручна меблі... Тип сприйняття інформації (нас ділять за нього на аудіалів, візуалів, кінестетиків і дигиталов) визначає те, з-за чого ми зазвичай відчуваємо стрес, і те, яким способом від нього краще позбавлятися.
За статистикою:
32%  жінок з-за стресу постійно втрачають ключі та інші речі.
29% жінок  вважають, що причина їх стресу – життя в місті.
47% опитаних жінок «заїдають» стрес солодощами.
22% респонденток позбавляються від стресу за допомогою фізичних навантажень.

Візуальним тип


Для візуалів найважливіше інформація, яка надходить через образи і картинки. Вони завжди прагнуть сісти так, щоб відкривався найкращий огляд, і приділяють багато уваги своєму зовнішньому вигляду. Річ повинна бути, насамперед, красивою, вважають вони і можуть одягти щось незручне, за умови, що в такому вбранні ефектно виглядають. Інтер'єр своєї квартири такі люди теж намагаються зробити в першу чергу гарним. Візуали добре розказують – з їх слів легко уявити собі цілісну картинку. А ще вони люблять вигадувати і мріяти. А ось сприймати на слух, не бачачи картинки, їм складно. Тому вони зазвичай не люблять говорити по телефону.
Дратує візуалів те, що їх відволікає, або щось, на що їм неприємно дивитися. Це може бути, наприклад, яскравий миготливий світло або постійне миготіння машин за вікном. Вони чутливі до квітів і в стані втоми дратуються через агресивних кольорів (наприклад, червоного) чи їх поєднання (наприклад, жовтого з чорним) – це не дає візуалів розслабитися. Люди даного типу погано сприймають неохайних людей. І лякаються при вигляді чогось неприємного, наприклад, змії.

Способи розслабитися:


Кольоротерапія. Для візуалів це ідеальний варіант. Щоб заспокоїтися, їм бажано оточити себе предметами синьо-зеленого кольору або пастельних тонів: лавандового, бежевого або блакитного.
Арт-терапія або фотографія. Коли візуали майструють щось красиве, фотографують або малюють, це налаштовує їх на позитивний лад.
Робити альбоми, ходити в кіно і на виставки. Можна навіть просто збирати на комп'ютері папки з приємними картинками і переглядати їх, коли псується настрій.
Подорожувати. Їм важливо не тільки їздити по красивих місцях, але і жити в готелях, з вікон яких відкривається чудовий вид. Інакше відпочинок може бути зіпсований.
Перемикати увагу. Якщо заважає яскраве світло, краще відразу піти в іншу кімнату або хоча б запнути штори. Терпіти подібні подразники візуалів складно.


                                                    Аудіальний тип


Аудіали живуть звуками, розмовами і мелодіями. І самі вони обожнюють говорити. Якщо таку людину запитати: «Як справи?», він почне докладно розповідати про все і менше, ніж через півгодини, вас не відпустить. Щоб усвідомити свої думки, аудиалам буває необхідно проговорити їх вголос.

Дратують аудіалів найчастіше гучні звуки. Але можуть бути неприємні і тихі – людині складно зрозуміти їх природу, це турбує. Аудиалам важко працювати в колективі. Часто від них можна почути: «будь Ласка, тихіше!», коли говориш по телефону навіть з робочих питань. Втім, для інших аудіалів і тиша може бути дратівливим чинником – тоді вони включають для фону радіо або...

Начало формы

Конец формы

Кінестетичний тип


Для кінестетиків найважливіше відчувати. Вони обожнюють доторкатися до людей і люблять, коли доторкаються до них. Речі вони вибирають в залежності від їх зручності. У кінестетиків в квартирах завжди м'які крісла, в яких так добре розслаблятися, і безліч пухнастих килимів. Крім того, кінестетики – люди дуже рухливі. Їм подобається жестикулювати, смикати гудзики і все навколо чіпати і нюхати.
Дратують кінестетиків неприємні тілесні відчуття і пози. Якщо до них доторкається далекий їм людина, це теж буде виводити їх з себе. Зазвичай вони люблять дотику і з радістю простягають руку для привітання, однак тиснути шорсткі або спітнілі долоні їм може бути неприємніше, ніж представникам інших типів. Плюс до того, кінестетикам важко весь день сидіти за комп'ютером. Їм потрібна рухлива робота, або можливість хоча б раз на годину встати і розім'ятися або піти випити чаю. Їх може засмутити навіть заміна скатертин в улюбленій кав'ярні, якщо нові не подобаються їм на дотик. В цілому кінестетики важко переживають стрес, тому що вони звикли у всі глибоко занурюватися.


Способи розслабитися:


Масаж, йога, лежання у ванні. Ці способи підходять для щоденного розслаблення.
Ліплення, танцювальна терапія, динамічні медитації. Бажано, щоб у терапії для кінестетиків були присутні рух, інакше вони не зрозуміють, навіщо в принципі витрачати на неї час.
Оточити себе комфортом на роботі. Якщо складно виклопотати собі зручне крісло, принесіть з дому...

Візуал (бачити)Аудіал (чути)Кінестетик (відчувати, двигатьсяДигитал(аналізувати)
Собака
Кінофільм
Дитина
Шовк
Машина
Хліб
Грілка
Яблуко
Фольга
Хвиля
Камін
Шкільна дошка
Волоський горіх
Басейн
Бджола
Дощ
Кубик льоду
Осіннє листя
Дитячий садок


Інший хороший тест – попросити когось про щось розповісти. Наприклад, про свою дочку. Візуала можна виявити, якщо він почне описувати її біляве волосся і те, як вона чудово виходить на фотографіях. Аудіал, швидше за все, згадає, як в дитинстві донька кричала по ночах і не давала йому спати. Кінестетик розповість, що вона непосидюча, любить танцювати або ліпити з пластиліну. А дігітал сконцентрується на фактах, пригадавши, скажімо, що з дитиною треба багато займатися і правильно його году
вати.