Get Adobe Flash player

Відділи Палацу

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
Патріотичне виховання
Цикл бесід з національно – патріотичного виховання в Палаці
Методичка з національно - патріотичного виховання
РІШЕННЯ педради від 26.01.15р.
Правові та концептуальні засади патріотичного виховання". Бібліотека методиста-координатора"
«Шляхи реалізації Концепції з національно- патріотичного виховання дітей та молоді в колективах Палацу»
«Іновації в патріотичному та громадському вихованні» Студія «Дизайну та декору» Керівник Рахманова М.Б.
Патріотичне виховання дітей
Формування патріотизму на заняттях з образотворчого мистецтва
Формування патріотизму на заняттях з образотворчого мистецтва (презентація)
Методичні рекомендації щодо організації патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в осередках учнівського самоврядування
Центр художньо-творчого розвитку
Зразковий ансамбль сучасної пісні "Співаночки"
Фотогалерея Зразкового ансамблю сучасної пісні "Співаночки"
Нагороди колективу
Група break dance "Chillout"
Фотогалерея групи break dance "Chillout"
Нагороди колективу
Зразковий колектив сучасної хореографії "Пірует"
Фотогалерея зразкового колективу сучасної хореографії "Пірует"
Нагороди колективу
Студія сучасної хореографії «Грандіс»
Фотогалерея студії сучасної хореографії "Грандіс"
Нагороди колективу
Творче об'єднання "Метроном"
Фотогалерея молодіжно-творчого об'єднання "Метроном"
Нагороди колективу
Театр Танца "BREAZE"
Фотогалерея театру танця "BREAZE"
Нагороди колективу
Циркова студія "Трюк"
Фотогалерея циркової студії "Трюк"
Нагороди колективу
Шоу-кліп театр «Будьмо разом»
Фотогалерея шоу кліп театра "Будьмо разом"
Нагороди колективу
Дитячий музичний театр «Браво»
Нагороди колективу
Фотогалерея Дитячого музичного театру «Браво»
Театр эстрадної мініатюри «Інтермедія»
Центр національного виховання та української культури "Коло калинове"
Зразковий Центр української культури "Коло калинове"
Зразковий колектив - гурток декоративного розпису
Майстерня «Народна вишивка»
Студія розпису по тканині "Батік"
Майстерня "Нанизування та плетіння прикрас із бісеру"
Народний ансамбль танцю України "Цвітень"
Фотогалерея Народного ансамблю танцю України "Цвітень"
Нагороди колективу
Художньо-технічний відділ
Дитяча анiмацiйна студiя
Гурток «Вечірня студія»
Гурток «Електротехніки» та «Ремонт побутової техніки»
Гурток «Радіоелектронне конструювання»
Обчислювальна техніка та програмування
Нагороди колективу
Студія дизайну та декору
Фотогалерея Студії дизайну та декору
Авіамодельний гурток
Графіка
Судномодельний гурток
Зразковий театр моди "Креатив"
Фотогалерея зразкового театру моди "Креатив"
Нагороди колективу
Дизайн та коструювання одягу
Фотогалерея студії Дизайн та коструювання одягу
Майстерня образотворчого мистецтва “Дивограй”
Гурток "Сад идей"
Гурток «СемиСветик»
Гурток «Фабрика ідей»
Еколого-гуманітарний відділ
Екологічний центр
Зразкова студія образотворчого мистецтва
Фотогалерея колективу "Изостудія"
Нагороди колективу
Парламент дітей міста
Редакція газети "Я"
Авторська творча студія Віктора Радіонова
Фотогалерея Авторської творчої студії Віктора Радіонова
Нагороди колективу
Студія комплексного естетичного виховання
Психологічний центр "Психолог і Я"
Адреси і телефони районних позашкільних навчальних закладів

Нові матеріали на сайті

Prev Next

25 березня за підтримки міського голови …

27-03-2017 Hits:280 Новини Super User - avatar Super User

25 березня за підтримки міського голови Бориса Філатова в Палаці студентів Дніпровського національного університету ім. О.Гончара

25 березня за підтримки міського голови Бориса Філатова в Палаці студентів Дніпровського національного університету ім. О.Гончара відбувся перший маштабний Форум "Молодь Дніпра".   В  перший день весняних канікул вдалось і попрацювати,...

Read more

22 та 24 березня у Міському Палаці дітей…

27-03-2017 Hits:304 Новини Super User - avatar Super User

22 та 24 березня у Міському Палаці дітей та юнацтва відбувся міський традиційний дитячий фестиваль «Театральні обрії».

  22 та 24 березня у Міському Палаці дітей та юнацтва відбувся міський традиційний дитячий фестиваль «Театральні обрії».   Лауреатами стали: -       СЗШ №27 театральна студія «Дивограй», кер. Головко Л.В. -       КЗО НВО №28...

Read more

ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННИХ К…

27-03-2017 Hits:308 Новини Super User - avatar Super User

ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННИХ КОНКУРСІВ МОДЕЛЕЙ УЧНВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ «MAXIMA»

  ВІДБУЛОСЯ!!!   ФЕСТИВАЛЬ ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННИХ КОНКУРСІВ МОДЕЛЕЙ УЧНВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ «MAXIMA» ПРОЙШОВ  НА ВЕЛИКІЙ СЦЕНІ МІСЬКОГО ПАЛАЦУ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА!!!   НАЙКРАЩІ ВЕДУЧІ СЕЗОНУ, НАЙКРАЩІ КОМАНДИ, НАЙКРАЩЕ ЮНАЦЬКЕ ТА ДОРОСЛЕ ЖУРІ , НАЙКРАЩА ДИТЯЧА ТЕЛЕСТУДІЯ...

Read more

21 березня 2017 року в міському Палаці в…

23-03-2017 Hits:668 Новини Super User - avatar Super User

21 березня 2017 року в міському Палаці відбулося нагородження переможців міського конкурсу з дизайну та декору "Крок у майбутнє"

  21 березня 2017 року в міському Палаці відбулося нагородження переможців міського конкурсу з дизайну та декору "Крок у майбутнє".   Дякуємо всім педагогам, які готували дітей до конкурсу та всіх учасників,...

Read more

18 березня в Зразковій школі студії суча…

23-03-2017 Hits:670 Новини Super User - avatar Super User

18 березня в Зразковій школі студії сучасної хореографії "Грандіс"

  18 березня в Зразковій школі студії сучасної хореографії "Грандіс" відбулося відкрите заняття "Лексика джаз-модерн танцю". Діти показали структуру акроботичних елементів, оволоділи танцювальною технікою сучасного джаз танцю.   Діти з захопленням випробували...

Read more

Методичні рекомендації щодо організації …

23-03-2017 Hits:20 Інформаційно-методичний центр рекомендує: Super User - avatar Super User

Методичні рекомендації щодо організації та проведення благодійної акції Парламенту дітей та юнацтва міста Дніпро «Шкільні лідери-дітям» ( з 2006 до 2016 « Діти-дітям»)   Закон України Про волонтерський рух. ЦейЗаконнабираєчинностіз1січня2010року.http://nadoest.com/zakon-ukrayini-pro-volontersekij-ruh Стаття 3. Основні напрями волонтерської...

Read more

Методичні рекомендації "Про роботуд…

23-03-2017 Hits:12 Інформаційно-методичний центр рекомендує: Super User - avatar Super User

Методичні рекомендації "Про роботудитячого та учнівського самоврядування в гуртках, клубах, дитячих об´єднаннях.   Відповідно до Законів України «Про позашкільну освіту» (2005 р.) та  «Про молодіжні та дитячі громадські організації» (1999 р.), 2001...

Read more

Методичні рекомендації щодо організації …

23-03-2017 Hits:19 Інформаційно-методичний центр рекомендує: Super User - avatar Super User

Методичні рекомендації щодо організації патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в осередках учнівського самоврядування. . Метою патріотичного виховання є становлення громадянина-патріота, готового самовіддано розбудовувати її, як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати ти її...

Read more

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо участі у п…

23-03-2017 Hits:16 Інформаційно-методичний центр рекомендує: Super User - avatar Super User

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо участі  у  першому  ( заочному ) турі міського  фестивалю -огляду моделей учнівського самоврядування «MAXIMA»  (« МАКСИМА»)   Працюючи над відеоматеріалом у  медіа-форматі  з досвіду  роботи  осередків учнівського самоврядування , рекомендуємо звернути...

Read more

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ФОРМУВАНН…

23-03-2017 Hits:14 Інформаційно-методичний центр рекомендує: Super User - avatar Super User

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ  ЩОДО   ФОРМУВАННЯ СТРЕСОСТІЙКОСТІ  СОЦІАЛЬНО-ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ ( ЛІДЕРІВ УС) СТРЕСОСТІЙКІСТЬ ВІДПОВІДНО З ТИПОМ СПРИЙНЯТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. Одних з нас найбільше дратують гучні звуки, інших – невдалі колірні поєднання, третє – незручна...

Read more

Вхід на сайт

Статистика сайту

Відвідувачі
3400
Статті
237
Перегляди статей
555299

Вітаємо переможців міської виставки «Наддніпрянські замальовки» в рамках літературно-мистецького свята «Собори наших душ» 2016

 13898728918010.jpg

ВІТАЄМО!!!

 

переможців міської виставки «Наддніпрянські замальовки»

в рамках літературно-мистецького свята «Собори наших душ»

 

Декоративно-ужиткове мистецтво 2016 рік


Міський Палац дітей та юнацтва

 

ЦУК

Декоративно-ужиткове мистецтво 2016 рік

 

Гурток «Декоративний розпис» керівник Переясловець Л.В.

1.Педорич Анна 12 років

2.Кузнєцова Олена 15 років

3.Мількевич Світлана 14 років

4.Гурська Анна 10 років

5.Ковалерчик Аріна 8 років

6.Гонтова Софія 11 років

7.Гонтова Марія 11 років

8.Пісчана Валентина 18 років

9.Зайцева Віра 11 років

10.Зайцева Заріна 9 років

11.Гордієнко Марія 7 років

12.Бездушна Діана 9 років

 

Гурток «Гончарство» керівник Чумак В.В.

13.Скірневська Валерія 9 років

 

Гурток «Народна творчість» керівник Кладько А.О.

14.Погоріла Даря 9 років

 

Гурток «Декоративний розпис» керівник Бабенко М.М.

15.Зайцева Віра 11 років

16.Зайцева Заріна 9 років

17.Черевко Ліза

18.Мордань Марія 5 років

 

Гурток «Народна вишивка» керівник Точена Д.В.

19.Рибалка Богдана 12 років

20.Бровко Олександра 12 років

21.Олексюк Аліна 12 років

 

Гурток «Бісероплетіння» керівник Єрмолаєва Г.С.

22.Ваджипова Аліє 12 років

23.Кондратєва Дар’я 12 років

24.Карпенко Юлія

 

Гурток «Батик» керівник Шестак І.О.

25.Горбунова Анна 10 років

26.Чернигіна Марія 9 років

27.Журавель Діана 11 років

28.Котлярова Рита 10 років

29.Муходер Лілія 17 років

30.Панюкова Аліса 7 років

31.Кугук Уляна 8 років

32.Дяченко Марія 7 років

 

Центр художньо-технічного розвитку

«САД ідей» керівник Романенко А.В.

33.Стрюк Анастасія 8 років

34.Потиліцина Ксюша 10 років

35. Скрильнікова Анастасія 13 років

36.Стрюк Микита 8 років

37.Задоя Микита 9 років

38.Проскура Марія 10 років

39.Кірічок Наташа 17 років

 

Гурток «Семицветик» керівник Рудкова С.Є.

40.Мосійчук Даша 8 років

41.Турчак Марія 8 років

42.Гудим Вікторія 8 років

43.Явтушенко Аліса 9 років

44.Маковський Олег 8 років

45.Телеєва Кіра 9 років

46. Гонтова Марія 11 років

47. Гонтова Софія 11 років

 

Студія «Дизайн та декор» керівник Рахманова М.Б.

48.Корнієнко Анастасія 6 років

49.Шаповалов Ілля 8 років

50.Атаманенко Поліна 8 років

51.Бауер Арсеній 8 років

52.Гуренко Влад 12 років

53.Гуренко Марія 8 років

54.Колдаєва Анастасія 12 років

55.Попова Альона 12 років

56.Демиденко Катя 7 років

57. Гоцуляк Іван 7 років

58.Бойко Анастасія 7 років

 

Гурток «Фабрика ідей» керівник Лаєвська С.О.

59.Бурчак Влада 8 років

60.Федченко Вікторія 8 років

61.Федченко Валерія 6 років

62.Нечитайло Кіра 8 років

63.Баталова Даша

63.Лаєвська Катя 11 років

 Ізо студія В. Родіонова

64.Кондрікова Валерія 15 років

65.Дудка Ксенія 12 років


 

АНД район

66.Котляр Софія 14 років, гурток «Райдуга творчості» СЗШ № 42 , керівник Литвиненко О.М.

67.Сапай Аріна 15 років, гурток «Райдуга творчості» СЗШ № 42 , керівник Литвиненко О.М.

68.Міусова Тетяна 14 років, гурток «Райдуга творчості» СЗШ № 42 , керівник Литвиненко О.М.

69.Руда Юлія 14 років, спеціалізована школа №44, керівник Машковська Т.В.

70.Кононов Микита 10 років, гурток «Різьблення по дереву» СЗШ № 68, керівник Макеров В.Ф.

71.Чорний Сергій 10 років, гурток «Різьблення по дереву» СЗШ № 68, керівник Макеров В.Ф.

72.Демидова Ганна 14 років, гурток «Творча майстерня» СЗШ №86, керівник Журавльова Н.П.

73.Березюк Карина 15 років, гурток «Золоті перлини» НВК №131, керівник Мамаєва Т.Г.

74.Лісунова Катерина 14 років, гурток «Золоті перлини» НВК №131, керівник Мамаєва Т.Г.

75. Мамаєва Анастасія 14 років, гурток «Золоті перлини» НВК №131, керівник Мамаєва Т.Г.

76.Білик Софія 12 років, гурток «Золоті перлини» НВК №131, керівник Мамаєва Т.Г.

77.Леонова Вероніка 16 років, гурток «Петриківський дивоцвіт» школа №134 , керівник Губа І.А.

78.Федоренко Дар’я 12 років, гурток «Петриківський дивоцвіт» школа №134 , керівник Губа І.А.

79.Шаповалова Євгенія 13 років, гурток «Петриківський дивоцвіт» школа №134 , керівник Губа І.А.

80.Савченко Анастасія 13 років, гурток «Петриківський дивоцвіт» школа №134 , керівник Губа І.А.

81.Кириленко Ольга 12 років, гурток петриківського розпису «Фенікс» БТДЮ, керівник Кириленко Д.О.

82.Нечипоренко Владислав 17 років, гурток «Різьблення та напилення» БТДЮ, керівник Дездеревич С.М.

83.Безсонова Анастасія 10 років, гурток «Моделювання іграшок та сувенірів» БТДЮ, керівник Безсонова Т.В.

84.Воробйова Софія 8 років , гурток художньої вишивки «Голка-чарівниця» БТДЮ, керівник Родкіна О.Д.

85.Поліщук Софія 8 років, гурток художньої вишивки «Голка-чарівниця» БТДЮ, керівник Родкіна О.Д.

86.Фрундіна Єлизавета 15 років, гурток художньої вишивки «Голка-чарівниця» БТДЮ, керівник Родкіна О.Д.

87.Сорсорян Єлизавета 16 років, гурток художньої вишивки «Голка-чарівниця» БТДЮ, керівник Родкіна О.Д.

88.Хессін Софія 11 років, гурток «Моделювання іграшок та сувенірів» ЦХЕТУМ , керівник Бондарук А.Т.

89.Волошенко Наталія 11 років, гурток петриківського розпису, ЦХЕТУМ, Кириленко Д.О.

90.Валуйська Анжеліка 14 років, гурток петриківського розпису, ЦХЕТУМ, Кириленко Д.О.

91.Гаркуша Олександра 12 років, гурток петриківського розпису, ЦХЕТУМ, Кириленко Д.О.

92.Кірсанов Ілля 8 років, гурток «Мистецтво нашого народу» ЦХЕТУМ, керівник Мітрохіна І.Г.

93.Северін Іван 12 років, гурток «Паперопластика» ЦХЕТУМ, керівник Федоришин Т.В.

94.Женгура Анастасія 12 років, СЗШ №26, керівник Пінчук Т.О.

95.Гулакова Катерина 16 років, трудове навчання СЗШ №8, керівник Балацька І.В.

96.Ілензер Валерія 15 років, трудове навчання СЗШ №8, керівник Балацька І.В.

97.Багнюк Наталія 13 років, трудове навчання СЗШ №8, керівник Балацька І.В.

98.Павленко 12 років, трудове навчання СЗШ №8, керівник Балацька І.В.


 

Індустріальний район

99.Бала Тетяна 15 років,СЗШ №63, керівник Шевелуха С.В.

100.Шатера Катерина 11 років, СЗШ №63, керівник Шевелуха С.В.

101.Вишневська Юлія 13 років, СЗШ №63, керівник Шевелуха С.В.

102.Салата Анастасія 14 років, СЗШ №147, керівник Білявська Н.Г.

103.Мальцева Валерія 14 років, гурток «Натхнення» СЗШ №118, керівник Самойленко Л.С.

104.Клименко Єлизавета 10 років, гурток «Декоративний розпис» БТД, керівник Гнатюк В.Ю.

105.Юрченко Кристина 10 років, гурток «Петриківський розпис» ЦПР №3, керівник Волнянська А.А.

106.Сафронюк Поліна 10 років, гурток «Петриківський розпис» ЦПР №3, керівник Волнянська А.А.

107.Сидоренко Анастасія 12 років, гурток «Майстриня» БДТ, керівник Чадаєва К.В.

108.Зуєва Ксенія 14 років, гурток «Натхнення», СЗШ №118, керівник Самойленко Л.С.

109.Решетнікова Вікторія 16 років, СЗШ №138

110.Нєжинська Вікторія 14 років, гурток «Умілі руки», СЗШ №47, керівник Діденко І.Ю.

111.Данильченко Святослав 12 років, НВО №113, керівник Прус М.П.

112.Раїхін Едуард 15 років, НВК №41, керівник Прус М.П.

113.Сисоєв Артем 10 років, гурток «Плетіння з лози» ЦПР №3, керівник Седлярова Г.С.

114.Аландаренко Дмитро 12 років, гурток «Плетіння з лози» ЦПР №3, керівник Седлярова Г.С.

115.Світличний Климентій 14 років, гурток «Плетіння з лози» ЦПР №3, керівник Седлярова Г.С.


 

Чечелівський район

116.Машура Артем 12 років,гурток «Фантазія» ЦПРДТ «Альтаїр», керівник Веселовська О.Б.

117.Авраменко Кристина 14 років, гурток «Іграшка» ЦПРДТ «Альтаїр», керівник Рубан Н.О.

118.Ялтанець Кристина 16 років,гурток «Веселка» ЦПРДТ «Альтаїр»,  керівник Залога О.В.

119.Буряк Поліна 16 років, гурток «Веселка» ЦПРДТ «Альтаїр» , керівник Залога О.В.

120.Супрун Єлизавета 9 років гурток «Веселка» ЦПРДТ «Альтаїр» , керівник Залога О.В.

121.Перетятько Марія 12 років, гурток «Народна творчість» СЮН №2,  керівник Плиг Г.П.

122.Чернуха Анастасія 12 років, гурток «Народна творчість» СЮН №2,  керівник Плиг Г.П.

123.Жуйкова Ірина 13 років, гурток «Народна творчість» СЮН №2,  керівник Плиг Г.П.

124.Рошошко Єлавета 12 років, гурток «Народна творчість» СЮН №2,  керівник Плиг Г.П.

125.Холодна Віка 13 років, гурток «Петриківський розпис» ЦНТТ, керівник Малецька Т.О.

126.Мендрух Олена 8 років, гурток «Петриківський розпис» ЦНТТ, керівник Малецька Т.О.

127.Селезнева Софія 13 років, гурток «Петриківський розпис» ЦНТТ, керівник Малецька Т.О.

128.Власенко Ірина 15 років, гурток «Петриківський розпис» ЦНТТ, керівник Малецька Т.О.

129.Чернуха Анастасія 12 років, гурток «Іграшки та сувеніри з бісеру» ЦНТТ, керівник Лаврешова Н.І.

130.Ляпіна Ірина 15 років, СЗШ №34, керівник Марусіна Н.О.

131.Артеменко Даря 15 років, СЗШ №34, керівник Марусіна Н.О.


 

Самарський район

132.Черноус Ангеліна 15 років, гурток «Писанкарство» ЦДТЮТ, керівник Поджаренко А.В.

133.Алтухова Кароліна 13 років, гурток «Писанкарство» ЦДТЮТ, керівник Поджаренко А.В.

134.Терновська Марія 13 років, гурток «Писанкарство» ЦДТЮТ, керівник Поджаренко А.В.

135.Синюкова Катерина 11 років, гурток «Писанкарство» ЦДТЮТ, керівник Поджаренко А.В.

136.Бутакова Софія 9 років, гурток «Петриківський розпис» ЦДТЮТ, керівник Поджаренко А.В.

137.Русакова Марія 8 років, гурток «Петриківський розпис» ЦДТЮТ, керівник Поджаренко А.В.

138.Бондаренко Олександра 14 років, гурток «Гобелен» ЦДТЮТ, керівник Беззаботнова О.А.

139.Рахчевська Яна 13 років, гурток «Кераміка»ЦДТЮТ, керівник Худолій О.Б.

140.Марін Всеволод 13 років, гурток «Кераміка»ЦДТЮТ, керівник Худолій О.Б.

141.Коваленко Максим 14 років, гурток «Різьба по дереву», керівник Неживий О.І.

142.Твердхліб Владислав 14 років, гурток «Різьба по дереву», керівник Неживий О.І.

143.Шевченко Денис 14 років, гурток «Різьба по дереву», керівник Неживий О.І.

144.Філоненко Владислав 14 років, гурток «Різьба по дереву», керівник Неживий О.І.

145.Бєляєв Марк 12 років, гурток «Різьба по дереву», керівник Неживий О.І.

146.Любицький Богдан 12 років, гурток «Різьба по дереву», керівник Неживий О.І.

147.Мейгун Семен 15 років, гурток «Різьба по дереву», керівник Неживий О.І.

148.Слінченко-Ладись Людмила 11 років, студія «Роксолана» ЦДТЮТ, керівник Кіріченко Н.В.

149.Коломоєць Софія 12 років, студія «Роксолана» ЦДТЮТ, керівник Кіріченко Н.В.

150.Полянська Вікторія 8 років, студія «Роксолана» ЦДТЮТ, керівник Кіріченко Н.В.

151.Рукавшиникова Анастасія 10 років, гурток «Шерстяна акварель» ЦДТЮТ, керівник Мельник Т.Г.

152.Хомутовський Владислав 12 років, гурток «Шерстяна акварель» ЦДТЮТ, керівник Мельник Т.Г.

153.Зобніва Софія 12 років, гурток «Петриківський розпис»ЦДТЮТ, керівник Спільник В.Т.

154.Ковалева Надія 9 років, гурток «Лялькарство» ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П.

155.Бутакова Софія 9 років, гурток «Лялькарство» ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П.

156.Сінюкова Катерина 10 років, гурток «Лялькарство» ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П.

157.Савинська Поліна 7 років, гурток «Лялькарство» ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П.

158.Шабалій Катерина 11 років, гурток «Соломка» ЦДТЮТ, керівникСанько Н.О.

159.Логвінова Валерія 8 років, гурток «Українські витинанки» ЦДТЮТ, керівник Бровко І.Д.

160.Курносова Світлана 14 років, гурток «Українські витинанки» ЦДТЮТ, керівник Бровко І.Д.

161.Михайлов Владислав 13 років, гурток «Творча майстерня» СЗШ №39, керівник Молчанова Н.М.

162.Велика Поліна 11 років, гурток «Кераміка», НВО №109, керівник Молчанова А.О.

163.Галатова Олександра 11 років, гурток «Умілі ручки» НВО №109, керівник Санько Н.О.

164.Карапанжа Аліса 10 років, гурток «Вироби з шерсті» НВО №109, керівник Біляєва О.В.

165.Приходько Анна 12 років, СЗШ №27, керівник Кулініч І.І.

166.Терещенко Анастасія 14 років,гурток «Народна вишивка» НСШ №127, керівник Петраш Л.М.

167.Терновська Марія 13 років, гурток «Барвінок», керівник Червоненко Н.В.


 

Соборний район

168.Абу Муса 9 років, гурток «Петриківський розпис» НВО №28, керівник Руденко Ю.А.

169.Шпартюк Анастасія 14 років,СЗШ №76, гурток Кириченко Т.О.

170.Литвиненко Юлія 14 років, НВО №79, керівник Голото І.В.

171.Булгакова Владислава 13 років, СЗШ№83, керівник Шаламова Т.В.

172.Баюн Дмитро 12 років, СЗШ№107 , керівник Муратова О.Г.

173.Дзюба Максим 10 років, СЗШ№107, керівник Герасименко Ю.М.

174.Тарасенко Вікторія 8 років. СЗШ№107, керівник Герасименко Ю.М.

175.Конопат Юлія 10 років, ЦПР №2 , керівник Стефанішина І.С.

176.Овсова Софія 12 років, ЦПР №2, Прудіус А.О.

177.Ігнатьєва Дарина 15 років, ЦПР №2 , керівник Косенкова Т.Е.

178.Терятнік Тетяна 15 років, ЦПР №2 , керівник Косенкова Т.Е.

179.Прокопенко Анастасія 17 років, ЦПР №2 , керівник Косенкова Т.Е.

180.Петрушева Дарина 15 років, ЦПР №2, керівник Брам Т.Ф.

181.Савченко Кіра 8 років, ЦПР №2, керівник Брам Т.Ф.

182.Чернецька Єлизавета 8 років , ЦПР №2 , керівник Шевчук Г.О.

183.Довгун Дарина 13 років,ЦПР №2 , керівник Дружко Г.В.

184.Мусієнко Анастасія 13 років, ЦПР №2 , керівник Дружко Г.В.


 

Центральний район

185.Скиба Ірина 9 років, гурток вишивки стрічками «Казкова дивина» ДЮЦ ХТТ, керівник Неклеса Т.В.

186.Юдіна Таїсія 8 років, гурток вишивки стрічками «Казкова дивина» ДЮЦ ХТТ, керівник Неклеса Т.В.

187.Катарайчик Єлизавета 10 років, гурток вишивки стрічками «Казкова дивина» ДЮЦ ХТТ, керівник Неклеса Т.В.

188.Єфремова Катерина 9 років, гурток вишивки стрічками «Казкова дивина» ДЮЦ ХТТ, керівник Неклеса Т.В.

189.Чуприна Анастасія 13 років, гурток «Бісероплетіння» ДЮЦ ХТТ, керівник Здор Л.П.

190.Дьяченко Марія 8 років, гурток «Бісероплетіння» ДЮЦ ХТТ, керівник Здор Л.П.

191.Місяць Дарина 10 років, гурток «Бісероплетіння» ДЮЦ ХТТ, керівник Здор Л.П.

192.Лобан Анастасія 9 років, гурток «Бісероплетіння» ДЮЦ ХТТ, керівник Здор Л.П.

193.Мітеніна Дар’я 13 років, гурток «Петриківські візерунки» ДЮЦ ХТТ, керівник Котельчук С.М.

194.Порубова Світлана 12 років, гурток «Петриківські візерунки» ДЮЦ ХТТ, керівник Котельчук С.М.

195.Зінукова Катерина 11 років, гурток «Петриківські візерунки» ДЮЦ ХТТ, керівник Котельчук С.М.

196.Пелипенко Марія 11 років, гурток «Петриківські візерунки» ДЮЦ ХТТ, керівник Котельчук С.М.

197.Луцишин Олександра 14 років, гурток «Петриківські візерунки» ДЮЦ ХТТ, керівник Котельчук С.М.

198.Волкова Людмила 13 років, гурток «Петриківські візерунки» ДЮЦ ХТТ, керівник Котельчук С.М.

199.Курлович Катерина 14 років, гурток «Природа і творчість» ДЮЦХТТ, керівник Шевченко О.Г.

200.Порубова Світлана 12 років, гурток «Природа і творчість» ДЮЦХТТ, керівник Шевченко О.Г.

201.Федько Альона 18 років, гурток «Вязання» ДЮЦ ХТТ, керівник Харченко К.О.

202.Мандрика Дарина 18 років, гурток «Природа і творчість» ДЮЦХТТ, керівник Шевченко О.Г.

203.Буділіна Вікторія 14 років, гурток «Природа і творчість» ДЮЦХТТ, керівник Шевченко О.Г.

204.Мамренко Варвара 12 років, гурток «Природа і творчість» ДЮЦХТТ, керівник Шевченко О.Г.

205.Новожилова Надія 15 років, гурток «Природа і творчість» ДЮЦХТТ, керівник Шевченко О.Г.

206.Гривнак Віра 16 років, гурток «Природа і творчість» ДЮЦХТТ, керівник Шевченко О.Г.

207.Ярошевська Серафима 8 років, студія «Дивоцвіт» ДЮЦ ХТТ, керівник Ярошевська Л.О.

208.Маслова Кристина 16 років, СЗШ №37, керівник Дзюба Т.П.

209.Луцишин Олександра 14 років, СЗШ №37, керівник Дзюба Т.П.

210.Литвин Антон 15 років, СЗШ №1, керівник Довгаль Л.С.

211.Дідковський Антон 15 років, СЗШ №1, керівник Довгаль Л.С.

212.Вошклуп Софія 10 років, СЗШ №1 , керівник Бачуріна О.А.

213.Вошколуп Маргарита 13 років, СЗШ №1 , керівник Бачуріна О.А.

214.Сторожук Аріна 8 років, ССЗШ №22, керівник Неклеса Т.В.

215.Марченко Олександра 8 років, СЗШ №128, керівник Неклеса Т.В.

216.Масюк Артур 7 років, СЗШ №128, керівник Неклеса Т.В.

217.Оніщенко Анна 14 років, ССЗШ №22 , керівник Аліфанова Л.І.


 

Шевченківський район

218.Бервіна Анна 15 років, СЗШ №49, керівник Переясловець Л.В.

219.Чорнобай Арина 13 років СЗШ №81, керівник Чех Н.В.

220.Денисенко Дарина 14 років, СЗШ №81, керівник Чех Н.В.

221.Душейко Богдана 13 років, СЗШ №81, керівник Чех Н.В.

222.Нестеренко Аліса 11 років, СЗШ №81, керівник Чех Н.В.

223.Хан Катерина 12 років, СЗШ №81, керівник Чех Н.В.

224.Бебко Дар’я 12 років, СЗШ №81, керівник Чех Н.В.

225.Карпенко Ірина 14 років, НВК №99, керівник Залужна С.П.

226.Селезень Ксенія 14 років, НВК №99, керівник Залужна С.П.

227.Огнєва Анастасія 16 років, НВК №99, керівник Залужна С.П.

228.Журавель Анастасія 16 років, НВК №99, керівник Залужна С.П.

229.Олейнікова Ксенія 14 років, НВК №99, керівник Залужна С.П.

230.Врублевська Анастасія 12 років, НВК №99, керівник Залужна С.П.

231.Плахотних Аліна 16 років, СЗШ№40 гурток «Натхнення», керівник Дригола С.М.

232.Троценко Микита 12 років,СЗШ №40 гурток «Народні ремесла», керівник Степаненко О.К.

233.Чорнобай Аліна 16 років, СЗШ №40 гурток «Народні ремесла», керівник Степаненко О.К.

234.Берг Катерина 15 років, НВК №33 гурток «Юні майстри», керівник Завертайло С.В.

235.Лимарчук Вікторія 11 років, НВК №33 гурток «Юні майстри», керівник Завертайло С.В.

236.Сбєжнєва Кристина 15 років, НВК №33 гурток «Юні майстри», керівник Завертайло С.В.

237.Віхрик Олександра 13 років, НВК №33 гурток «Юні майстри», керівник Завертайло С.В.

238.Бєлякова Карина 15 років, НВК №33 гурток «Юні майстри», керівник Завертайло С.В.

239.Чабан Богдан 10 років, НВК №137, керівник Левченко М.П.

240.Явтушенко Яна 14 років, НВК №137, керівник Левченко М.П.

241.Бойко Микита 11 років, НВК №137, керівник Левченко М.П.

242.Приходько Анастасія 15 років, НВК №137,керівник Блощинська Т.В.

243.Макарова Анастасія 12 років, СЗШ №21 , керівник Йолкіна І.Ю.

244.Моштак Дарина 12 років, СЗШ №21 , керівник Йолкіна І.Ю.

245.Даніленко Жасмін 14 років, СЗШ №52, керівник Бульгак Г.Б.

246.Омельченко Олеся 14 років, СЗШ №119, керівник Кірнос М.Е.

247. Онищенко Карина 17 років, СЗШ №80, керівник Демчук Т.Л.

248.Мірошниченко Аліна 16 років, СЗШ №80, керівник Демчук Т.Л.

249.Гунько Єлизавета 13 років, ДЮЦ, керівник Лутак М.В.

250.Гунько Катерина 10 років, ДЮЦ, керівник Лутак М.В.

251.Холодова Дар’я 11 років, ДЮЦ, керівник Лутак М.В.

252.Зяблицька Ангеліна 11 років, ДЮЦ, керівник Левченко М.П.

253.Гунько Єлизавета 13 років, ДЮЦ, керівник Левченко М.П.

254.Коляда Євгенія 11 років, ЦПР №1, керівник Макаренко С.П.

255.Макаренко Уляна 11 років, ЦПР №1, керівник Макаренко С.П.

256.Чорнокнижна Єлизавета 13 років, ЦПР №1, керівник Макаренко С.П.

257.Станіславова Анастасія 10 років, ЦПР №1, керівник Макаренко С.П.

258.Меледіна Софія 10 років, ЦПР №1, керівник Макаренко С.П.

259.Ткачова Вікторія 10 років, ЦПР №1, Лепетуха Т.С.

260.Пасканова Катерина 9 років, ЦПР №1, Лепетуха Т.С.

261.юбарська Дар’я 9 років, ЦПР №1, Лепетуха Т.С.

262.Назаренко Світлана 16 років, ЦПР №1, керівник Козинець Ю.П.

263.Качуєвська Олександра 14 років, ЦПР №1, керівникКозинець Ю.П.

264.Дудко Руслана 11 років ЦПР №1, керівник Козинець Ю.П.

265.Свиридова Олександра 10 років, ЦПР №1 , керівник Цимбалій Т.І.

266.Дайліденко Дар’я 14 років, ЦПР №1 , керівник Цимбалій Т.І.

267.Парфеєнцев Софія 10 років, ЦПР №1 , керівник Цимбалій Т.І.

268.Шапошнікова Діана 13 років, ЦПР №1 , керівник Цимбалій Т.І.

269.Осетинська Евеліна 8 років, ЦПР №1, керівник Лисенко І.О.

270.Чорна Каріна 10 років, ЦПР №1, керівник Лисенко І.О.

271.Маренич Катерина 12 років, ЦПР №1, керівник Лисенко І.О.

272.Пономаренко Анна 11 років, ЦПР №1, керівник Лисенко І.О.

273.Лисенко Катерина 12 років, ЦПР №1, керівник Лисенко І.О.

274.Толщина Дарина 8 років, ЦПР№1 , керівник Мукасєєва Л.Н.

275.Толщина Христина 11 років, ЦПР№1 , керівник Мукасєєва Л.Н.

276.Легкодимова Євгенія 11 років, ЦПР№1 , керівник Мукасєєва Л.Н.

277.Хоменко Алла 12 років, ЦПР№1 , керівник Мукасєєва Л.Н.

278.Сеник Ганна 14 років, ЦПР№1 , керівник Мукасєєва Л.Н.

279.Пличенко Максим 10 років, ЦПР№1 , керівник Мукасєєва Л.Н.

280.Сеник Іван 12 років, ЦПР№1 , керівник Мукасєєва Л.Н.

281.Хомицька Єлизавета 9 років, ЦПР№1 , керівник Мукасєєва Л.Н.

282.Куленкова Маргарита 13 років, ЦПР№1 , керівникМукасєєва Л.Н.

283.Станіславова Анастасія 10 років, ЦПР №1, керівник Велика В.М.;Макаренко С.П.

284.Шмаюн Ксенія 11 років,ЦПР №1, керівник Велика В.М.

285.Шмаюн Вероніка 8 років ,ЦПР №1, керівник Велика В.М.

286.Неклеса Валерія 13 років, ЦПР №1, керівник Велика В.М.

287.Пустовіт Марія 16 років, ЦПР №1, керівник Мешечко Л.М.

288.Бабкіна Дар’я 11 років, ЦПР №1, керівник Мешечко Л.М.

289.Самойленко Діана 12 років, ЦПР №1, керівник Мешечко Л.М.

290.Вілко Ірина 12 років, ЦПР №1, керівник Мешечко Л.М.

291.Петрик Аліна 16 років, ЦПР №1, керівник Мешечко Л.М.

292.Гордієнко Аліна 11 років, ЦПР№1, керівник Мешечко Л.М.

293.Ткаченко Даря 11 років, ЦПР№1, керівник Мешечко Л.М.

294.Коломоєць Юлія 15 років, ЦПР№1, керівник Мешечко Л.М.

295.Лісничий Михайло 10 років, ЦПР №1, керівник Похилько О.А.

296.Легкодімова Євгенія 10 років , ЦПР №1, керівник Похилько О.А.

297.Бровко Олександра 10 років, ЦПР №1, керівник Похилько О.А.


 

Новокодацький район

298.Макаркіна Вероніка 12 років, СЗШ №5, керівник Гнучких В.Г.

299.Кармакова Катерина 16 років, СЗШ №93, керівник Моріц Л.В.

300.Мерзла Даря 12 років, СЗШ №50, керівник Поко Л.Є.

301.Неклеса Валерія 15 років, ПТДЮ, керівник Коновалова Г.П.

302.Роменська Євгенія 16 років, ПТДЮ, керівник Коновалова Г.П.

303.Солодовник Олена 10 років, ПТДЮ, керівник Тимошенко Т.М.

304.Ленна Влада 10 років, ПТДЮ, керівник Тимошенко Т.М.

305.Павловцев Олексій 11 років, ПТДЮ, керівник Нагорна Н.А.

306.Біла Валерія 13 років, ПТДЮ,керівник Артюхова Л.О.


 

МДМЦ

307.Фалеєва Євгенія 9 років, МДМЦ, керівник Тарасова С.П.

308.Дроботенко Поліна 11 років, МДМЦ, керівник Тарасова С.П.

309.Тарасов Михайло 9 років, МДМЦ, керівник Тарасова С.П.

310.Плахотна Світлана 9 років, МДМЦ, керівник Тарасова С.П.

311.Ромащенко Анастасія 12 років,МДМЦ, керівник Ясинецька Н.Ю.

312.Завгородній Михайло 15 років, МДМЦ, керівник Плісова В.П.

313.Ворона Діана 17 років, МДМЦ, керівник Плісова В.П.

314.Мосійчук Олександра 10 років, МДМЦ,керівник Украінцева Є.С.

315.Мерзла Дар’я 13 років, МДМЦ,керівник Украінцева Є.С.

316.Піскун Єлизавета 10 років, МДМЦ,керівник Украінцева Є.С.

317.Дідик Назар 12 років, МДМЦ,керівник Бюргер Є.М.

318.Циба Даря 15 років ,МДМЦ, керівник Козакова Л.В.

Палац Вконтакті!

Корисні посилання

BannerFans.com

BannerFans.com

BannerFans.com

BannerFans.com

BannerFans.com

Created jtemplate.ru joomla modules