Get Adobe Flash player

Відділи Палацу

Патріотичне виховання
Цикл бесід з національно – патріотичного виховання в Палаці
Методичка з національно - патріотичного виховання
РІШЕННЯ педради від 26.01.15р.
Правові та концептуальні засади патріотичного виховання". Бібліотека методиста-координатора"
«Шляхи реалізації Концепції з національно- патріотичного виховання дітей та молоді в колективах Палацу»
«Іновації в патріотичному та громадському вихованні» Студія «Дизайну та декору» Керівник Рахманова М.Б.
Патріотичне виховання дітей
Формування патріотизму на заняттях з образотворчого мистецтва
Формування патріотизму на заняттях з образотворчого мистецтва (презентація)
Методичні рекомендації щодо організації патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в осередках учнівського самоврядування
Центр художньо-творчого розвитку
Зразковий ансамбль сучасної пісні "Співаночки"
Фотогалерея Зразкового ансамблю сучасної пісні "Співаночки"
Нагороди колективу
Група break dance "Chillout"
Фотогалерея групи break dance "Chillout"
Нагороди колективу
Зразковий колектив сучасної хореографії "Пірует"
Фотогалерея зразкового колективу сучасної хореографії "Пірует"
Нагороди колективу
Студія сучасної хореографії «Грандіс»
Фотогалерея студії сучасної хореографії "Грандіс"
Нагороди колективу
Творче об'єднання "Метроном"
Фотогалерея молодіжно-творчого об'єднання "Метроном"
Нагороди колективу
Театр Танца "BREAZE"
Фотогалерея театру танця "BREAZE"
Нагороди колективу
Циркова студія "Трюк"
Фотогалерея циркової студії "Трюк"
Нагороди колективу
Шоу-кліп театр «Будьмо разом»
Фотогалерея шоу кліп театра "Будьмо разом"
Нагороди колективу
Дитячий музичний театр «Браво»
Нагороди колективу
Фотогалерея Дитячого музичного театру «Браво»
Театр эстрадної мініатюри «Інтермедія»
Центр національного виховання та української культури "Коло калинове"
Зразковий Центр української культури "Коло калинове"
Зразковий колектив - гурток декоративного розпису
Майстерня «Народна вишивка»
Студія розпису по тканині "Батік"
Майстерня "Нанизування та плетіння прикрас із бісеру"
Народний ансамбль танцю України "Цвітень"
Фотогалерея Народного ансамблю танцю України "Цвітень"
Нагороди колективу
Художньо-технічний відділ
Дитяча анiмацiйна студiя
Гурток «Вечірня студія»
Гурток «Електротехніки» та «Ремонт побутової техніки»
Гурток «Радіоелектронне конструювання»
Обчислювальна техніка та програмування
Нагороди колективу
Студія дизайну та декору
Фотогалерея Студії дизайну та декору
Авіамодельний гурток
Графіка
Судномодельний гурток
Зразковий театр моди "Креатив"
Фотогалерея зразкового театру моди "Креатив"
Нагороди колективу
Дизайн та коструювання одягу
Фотогалерея студії Дизайн та коструювання одягу
Майстерня образотворчого мистецтва “Дивограй”
Гурток "Сад идей"
Гурток «СемиСветик»
Гурток «Фабрика ідей»
Еколого-гуманітарний відділ
Екологічний центр
Зразкова студія образотворчого мистецтва
Фотогалерея колективу "Изостудія"
Нагороди колективу
Парламент дітей міста
Редакція газети "Я"
Авторська творча студія Віктора Радіонова
Фотогалерея Авторської творчої студії Віктора Радіонова
Нагороди колективу
Студія комплексного естетичного виховання
Психологічний центр "Психолог і Я"
Адреси і телефони районних позашкільних навчальних закладів

Нові матеріали на сайті

Prev Next

19.02.2017 року у міському Палаці дітей …

22-02-2017 Hits:5 Новини Super User - avatar Super User

19.02.2017 року у міському Палаці дітей та юнацтва відбулися відкриті міські змагання з авіамоделізму,

  19.02.2017 року у міському Палаці дітей та юнацтва відбулися відкриті міські змагання з авіамоделізму, в яких взяло участь понад 40 юних авіамоделістів.   Вихованці гуртка «Авіамоделізм» міського Палацу (керівник Олейніков В.Г.) отримали дипломи...

Read more

Пам'яті Небесної сотні присвячено...

21-02-2017 Hits:23 Новини Super User - avatar Super User

Пам'яті Небесної сотні присвячено...

  Міський захід Пам'яті Небесної сотні присвячено...  

Read more

17 лютого 2017 року відбувся міський кон…

21-02-2017 Hits:19 Новини Super User - avatar Super User

17 лютого 2017 року відбувся міський конкурс для 5 - 6 класів "Відкрий для себе Україну".

  Цього року конкурс передбачав подорож цікавими зупинками-завданнями, на яких учасникам необхідно було проявити кмітливість, свої знання та навички у різних сферах життя.     1 станція – «Вшануємо місто кохане!» - запитання з...

Read more

14 лютого 2017 року відбулось відкриття …

20-02-2017 Hits:15 Новини Super User - avatar Super User

14 лютого 2017 року відбулось відкриття виставки з декоративного розпису  «Майстер і діти. Рідний край у розписі»

  14 лютого 2017 року відбулось відкриття виставки з декоративного розпису  «Майстер і діти. Рідний край у розписі» майстрині народної творчості, керівника зразкового гуртка «Декоративний розпис» Центру української культури «Коло калинове»...

Read more

Два дні працювали викладачі Центру худож…

14-02-2017 Hits:339 Новини Super User - avatar Super User

Два дні працювали викладачі Центру художньо- техничного розвитку в майстерні "Пороги"

  Два дні працювали викладачі Центру художньо- техничного розвитку в майстерні "Пороги", підвищуючи майстерність в графічних техніках. Дякуємо Музею українського живопису!  

Read more

04.02.2017 р. в студії дизайну відбулося…

08-02-2017 Hits:342 Новини Super User - avatar Super User

04.02.2017 р. в студії дизайну відбулося відкрите заняття за темою "Гармонійні поєднання контрастних кольорів"

  04.02.2017 р. в студії дизайну відбулося відкрите заняття за темою "Гармонійні поєднання контрастних кольорів"  

Read more

Підсумки міського етапу літературно-мист…

25-01-2017 Hits:478 Новини Super User - avatar Super User

Підсумки міського етапу літературно-мистецького свята  «Собори наших душ». Номінація: «Наддніпрянські замальовки» - Образотворче мистецтво

  Номінація: «Наддніпрянські замальовки» - Образотворче мистецтво Взяли участь: 238дітей Лауреати:120 дітей КПНЗ МПДтаЮ м.Дніпро Береза Марія 15р Береза Дарина 11р Притискач Богдан 11р Черечеча Марк 8р Беспалов Кирило 9р Стороженко Артем 8р Рябчий Марія 7р...

Read more

Вітаємо переможців міської виставки «Над…

16-01-2017 Hits:570 Новини Super User - avatar Super User

Вітаємо переможців міської виставки «Наддніпрянські замальовки» в рамках літературно-мистецького свята «Собори наших душ» 2016

  ВІТАЄМО!!!   переможців міської виставки «Наддніпрянські замальовки» в рамках літературно-мистецького свята «Собори наших душ»   Декоративно-ужиткове мистецтво 2016 рік Міський Палац дітей та юнацтва   ЦУК Декоративно-ужиткове мистецтво 2016 рік   Гурток «Декоративний розпис» керівник Переясловець Л.В. 1.Педорич Анна 12 років 2.Кузнєцова...

Read more

Результативність роботи педагогічного ко…

11-01-2017 Hits:99 Результативність Палацу Super User - avatar Super User

Результативність  роботи Палацу за 2016рік          Позашкільна освіта України, як одна з важливих складових системи освіти, що здатна задовольнити різноманітні потреби особистості в творчій самореалізації, забезпечити її інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток...

Read more

ЗАХОДИ з науково – методичного проекту «…

11-01-2017 Hits:59 Заходи Палацу Super User - avatar Super User

ЗАХОДИ з науково – методичного проекту «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства»   1. Ознайомлення та робота з нормативно – правовою базою Палацу. протягом року, пед..колектив 2. Педагогічна нарада «Цілі та завдання педагогічного колективу Палацу на навчальний рік»            вересень, пед.. колектив 3. Підвищення...

Read more

Вхід на сайт

Статистика сайту

Відвідувачі
2959
Статті
211
Перегляди статей
462840

19.02.2017 року у міському Палаці дітей та юнацтва відбулися відкриті міські змагання з авіамоделізму,

 

19.02.2017 року у міському Палаці дітей та юнацтва відбулися відкриті міські змагання з авіамоделізму,

в яких взяло участь понад 40 юних авіамоделістів.

 

Вихованці гуртка «Авіамоделізм» міського Палацу (керівник Олейніков В.Г.) отримали дипломи 2 та 3 ступенів.

 

ВІТАЄМО!

 

DSC02736.JPG

DSC02686.JPG

DSC02733.JPG

Пам'яті Небесної сотні присвячено...

 

Міський захід

Пам'яті Небесної сотні присвячено...

 

f6ZMFz770Yw.jpg

hSPP4l6joz8.jpg

jz1S_MER1UE.jpg

kJK0Y4gzh0U.jpg

Q0wlEBuV8Jw.jpg

Q28Fp-e3XBA.jpg

xHqy1rOHi-E.jpg

17 лютого 2017 року відбувся міський конкурс для 5 - 6 класів "Відкрий для себе Україну".

 

Цього року конкурс передбачав подорож цікавими зупинками-завданнями, на яких учасникам необхідно було проявити кмітливість, свої знання та навички у різних сферах життя.

 

 

1 станція – «Вшануємо місто кохане!» - запитання з історії та сьогодення м. Дніпра. 

2 станція – «Сім перлин Дніпровщини» - відеоряд та запитання з історії визначних пам’яток нашого регіону. 
3 станція – «Крокуємо до Європи» - відео кросворд. 
4 станція – «Екологічні забавки» - ігрові завдання з екологічної тематики.

 

 

Переможцями міського конкурсу «Відкрий для себе Україну» стали: 
1 місце - НВК № 140 (5 – А клас) Соборного району; 
2 місце - НВК № 148 (6 – А клас) Центрального району; 
СЗШ № 81 (6-А клас) Шевченківського району; 
3 місце - СЗШ № 141(6 – В клас) Новокодацького району;

 

 

Лауреатами міського конкурсу стали: 
СЗШ № 6 (6 – А клас) Чечелівського району; 
СЗШ № 129 (6 –А клас) Самарського району; 
СЗШ № 29 (6 – Б клас) Індустріального району; 
СЗШ № 86 (6-А клас) Амур-Нижньодніпровського району. 


За результатами конкурсу проведено нагородження.

 

jdQGrgkqg9o.jpg

tGAsIuFVMIM.jpg

14 лютого 2017 року відбулось відкриття виставки з декоративного розпису «Майстер і діти. Рідний край у розписі»

 

14 лютого 2017 року відбулось відкриття виставки з декоративного розпису  «Майстер і діти. Рідний край у розписі» майстрині народної творчості, керівника зразкового гуртка «Декоративний розпис» Центру української культури «Коло калинове» міського Палацу дітей та юнацтва  Переясловець Лариси Вікторівни та її вихованців.

 

 

Запрошуємо всіх бажаючих на перегляд виставки за адресою м. Дніпро , просп.. Слобожанський 31Д., торгівельний центр «Наша правда».

DSC_0449.JPGDSC_0458.JPGDSC_0453.JPG

DSC_0461.JPG

Два дні працювали викладачі Центру художньо- техничного розвитку в майстерні "Пороги"

 

Два дні працювали викладачі Центру художньо- техничного розвитку в майстерні "Пороги",

підвищуючи майстерність в графічних техніках. Дякуємо Музею українського живопису!

 

media-share-0-02-05-cd7c60034e1a686634222d613ec79fd3edbd33d69d72cbb10ace7c687577bd2f-8572dfd0-f49e-47f9-a099-000d676e2d96.jpg

media-share-0-02-05-928dc57b8d2050f840290880791871398139341a3500f25793936b25e87b1633-0e2ff040-8b67-4b4f-af79-04838d63bcac.jpg

04.02.2017 р. в студії дизайну відбулося відкрите заняття за темою "Гармонійні поєднання контрастних кольорів"

 

04.02.2017 р. в студії дизайну відбулося відкрите заняття за темою

"Гармонійні поєднання контрастних кольорів"

 

viber_image.jpg

viber_image1.jpg

viber_image2.jpg

Підсумки міського етапу літературно-мистецького свята «Собори наших душ». Номінація: «Наддніпрянські замальовки» - Образотворче мистецтво

13898728918010.jpg 

Номінація: «Наддніпрянські замальовки» - Образотворче мистецтво

Взяли участь: 238дітей

Лауреати:120 дітей

КПНЗ МПДтаЮ м.Дніпро

  • Береза Марія 15р
  • Береза Дарина 11р
  • Притискач Богдан 11р
  • Черечеча Марк 8р
  • Беспалов Кирило 9р
  • Стороженко Артем 8р
  • Рябчий Марія 7р
  • Федоренко Марія 7р
  • Танцюра Даниїл 10р
  • Попова Евеліна 8р
  • Дудка Ксенія 11р
  • Кондрікова Валерія 14р

 

Центр художньо-технічного розвитку

КПНЗ МПДтаЮ:

  • Петрова Софія 8р
  • Атаманенко Поліна 9р
  • Журавель Діана 11р
  • Шарандо Дарина 9р
  • Дронов Андрій 13р
  • Горшунова Софія 10р
  • Токар Аліна 10р
  • Токар Владислав 11р
  • Литвинко Даша 11р
  • Михайлова Анастасія 11р
  • Кононова Анастасія 12р
  • Арутюнова Ангеліна 12р
  • Руденко Марія 12р
  • Онищенко Богдана 11р
  • Приходько Діана 11р
  • Діденко Катерина 10р
  • Колдаєва Анастасія 12р
  • Мостова Марія 13р
  • Гуренко Влад 13р
  • Дмитрієва Софія 9р
  • Попова Альона 12р
  • Богомолова Ріана 8р
  • Шаповалов Іван 8р
  • Кіріченко Віра 7р
  • Лук’яненко Єва 9р
  • Лук’яненко Євген 7р

Новокодацький район

 

  • Потрясаєва Марина 15р. КПНЗ "ПТДЮ" ДМР
  • Турчина Аліна 11р. КПНЗ "ПТДЮ" ДМР
  • Нікуліна Настя КПНЗ "ПТДЮ" ДМР
  • Пуговкіна Аріна СЗШ №141
  • Лазоренко Карина СЗШ №124
  • Хархула Ольга НВК №36

Соборний район 105 - 59

ЦПР№2

  • Мартинюк Марія 6р
  • Дацева Ольга 5р
  • Красковська Катерина 7р
  • Шиферсон Ілля 7р
  • Дмитренко Ніна 5р
  • Фролов Микола 7р
  • Вороновська Мирослава 7р
  • Омельницька Юлія 16р
  • Пліс Лада 9р
  • Чорна Арина
  • Шпартюк Анастасія 13р  СЗШ №76   
  • Мороз Софія 15р СЗШ №76
  • Булана Марія 11р СЗШ №71
  • Фомкіна Кіра 16р СЗШ №71
  • Дехтярьова Ліза11р  СЗШ№66
  • Трубнікова Олександра 11р СЗШ №10
  • Бураков Всеволод 9р СЗШ №107
  • Просяник Юлія 6р СЗШ №107
  • Волкова Марія 13р СЗШ №79
  • Романова Ксенія 11р СЗШ №79

 

Індустріальний район 28 - 4

  • Серченко Аріна 15р КЗО СЗШ№121
  • Лозова Ксенія 8р КПНЗ ЦПР №3 ДМР
  • Лапа Софія 11р КПНЗ ЦПР №3 ДМР
  • Танцюра Анастасія 8р

 

Самарський район 12 - 3

  • Рахчевська Яна 14р ЦДТЮТ
  • Кривоніс Анастасія 7р ЦДТЮТ
  • Бугайова Поліна 7р НСШ№127

 

Шевченківський район 13 - 8

  • Талько Тетяна 15р КЗО НВК ТЕЛ №61
  • Гунько Єлизавета 13р КПНЗ ДЮЦ ДМР
  • Логвінова Анна 11р КЗО СЗШ№21 ДМР
  • Шевель Ганна 11р КЗО СЗШ№78 ДМР
  • Лимарь Микита 14р КПНЗ ЦПР№1 ДМР
  • Сеник Іван 12р КПНЗ ЦПР№1 ДМР
  • Сімонова Анастасія 13р КПНЗ ЦПР№1 ДМР

 

Центральний район 14 - 6

  • Сова Єлизавета 15р СЗШ№2
  • Бібік Анастасія 13р ССЗШ№9
  • Шевченко Марія 10р СЗШ13
  • Буланова Вікторія 14р СЗШ75
  • Миронова Світлана 6р ДЮЦ ХТТ
  • Дисковський Іван 6р ДЮЦ ХТТ

 

Амур-Нижньодніпровський район 17- 9

  • Міщенко Олександр 8р КПНЗ ЦХЕТУМ ДМР
  • Федоришин В’ячеслав 7р КПНЗ ЦХЕТУМ ДМР
  • Воронова Катерина 16р КПНЗ БТДтаЮ ДМР
  • Воронова Катерина 16р СШ№44 комп’ютерна графіка
  • Мамедова Аліна 16р КПНЗ БТДтаЮ ДМР
  • Шевченко Вероніка 11р КПНЗ БТДтаЮ ДМР
  • Шилкіна Анастасія 14р СЗШ№42
  • Недошита Руслана 12р СШ№115
  • Огійко Максим 12р ССЗШ№142

 

Чечелівський район   49 - 27

  • Фалькович Ангеліна 8р КЗО СЗШ№120 ДМР
  • Соловйов Кирило 14р КЗО СЗШ№120 ДМР
  • Соколан Юлія 10р КЗО СЗШ№120 ДМР
  • Кузьменко Михайло 7р КЗО СЗШ№120 ДМР

 

КЗ МДМЦ ДМР

  • Лєвшин Володимир 15р
  • Оверченко Єлизавета 15р
  • Оверченко Костянтин 15р
  • Зотова Ганна 7р
  • Набойченко Катерина 10р
  • Бічай Павло 11р
  • Полтавець Надія 9р
  • Махіня Людмила 7р
  • Гарбузов Михайло 7р
  • Третяков Арсеній 7р
  • Трефілова Вікторія 9р
  • Леонова Анна 10р
  • Сидоренко Мілана 14р
  • Фоменко Анастасія 15р
  • Чулко Дмитро 10р
  • Олійник Євгенія 10р
  • Кривошеєва Єлізавета 11р
  • Буштрук Юлія 13р

 

КЗОСЗШ №82

  • Явір Марія 14р
  • Явір Софія 14р
  • Головастикова Єлизавета 15р
  • Артюхова Даніела 13р
  • Щербина Олена 13р

 

Склад журі:

  • Данович  Світлана Анатоліївна керівник зразкової арт-школи студії, керівник гуртка- методист
  • Бойко Ірина Миколаївна методист Науково-методичного центру управління освіти та науки департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради
  • Василенко Олександр Григорович – викладач художньої школи, керівник гуртка «Графічний дизайн»
  • Міський Палац дітей та юнацтва

  • РЕДАКЦІЯ   газети  „Я”

  • П О Е З І Я

    1.ВЕЛІКОДНА Анастасія   -  10 кл., СШ №14

    2.ДУРАС  Єва  -  6 кл., СШ №21

  • ПРОЗА,  ЖУРНАЛІСТИКА

  • 1. АНДРЕЙКО  Артем  -  3 кл., НВК-ліцей №100

    2. ВЕКСЛЕР  Вероніка   -                 „

    3.ГАБЕСТРО  Дмитро   -                 „

  • 4. ГОЛОБОРОДЬКО  Артем -         „         

    5. КАЛУЖСЬКИЙ  Арсен     -         „                           

    6. КУТЕНКО  Євгенія            -         „

    7. МОТУРНАК  Дар’я            -         „

    8. ПЕЛІХ  Дмитро                   -          „

  • 9.ПИЛИПЕНКО  Андрій        -         „

    10.СИДОРЕНКО Олександр    -         „         

    11.СТАДНІЧЕНКО Катерина  -        „                 

    12.ХРАМОВ  Ігор                       -        „

    13.ЧОБОТАЄВ  Тимур              -        „

    14. ШУЛІКА  Євген                    -       „       

    15. АЗІМОВА  Мішель


     

    Новокодацький  р-н

  • П О Е З І Я

    1.АСТАТУРЯН  Олексій  - 10 кл., НВК №59

    2.БОБРИКОВА  Анастасія  -  10 кл., СШ №143

    3.БОБРИКОВА  Марія        -   10 кл., СШ №143 

    4.ДВОРНИКОВА  Катерина  - 9 кл.., СШ № 143

    5.ДВОРЯДКІНА  Кристина  -  7 кл., НВК №103

    6.ДЕРЕВ’ЯНКО  Єва  - 3 кл., СШ №5

    7.КРАСЮК  Дар’я  - 7 кл., НВК №4

    8.КОБЗАР Олексій  -  4 кл., СШ №5

    9.ЛЕГЕНКОВА  Ксенія - 11 кл., НВК №106

    10.ЛЕОНОВА  Марія  - 8 кл., НВК № 106

    11.МАТУХНО  Христина  - 8 кл., СШ №123

    12.НАУМЕНКО Маргарита  - 10 кл., гімназія .Новокодацького р-ну

    13.ОМЕЛЯН  Лілія  - 7 кл., СШ №84

    14.ОРЛЕНКО Анастасія   - 5 кл.., СШ № 84

    15. РЯПАСОВА Марія  - 10 кл., СШ № 124

    16.САКАРА Олександра  -  9 кл., СШ № 91

    17.СОРОКОПУД  Тетяна  -  6 кл., НВК №4

    18.СИЧ  Валерія    -   8 кл., СШ №84

    19.СЛЬОТ  Богдана  -  10 кл., СШ №84

    20.ФЕДЧЕНКО Владислава  -  11 кл., гімназія  Новокодацького р-ну

    21.ШНІПКО  Вероніка   -  8 кл., СШ №123

  • П Р О З А

    1. АЗАРЕНКО Анастасія  - 11 кл., СШ №123

    2. ЗРАЖАЄВА  Софія   -  10 кл., гімназія Новокодацького р-ну

    3.КОХАНЮК Анастасія  - 5 кл., СШ № 93

    4.НАТАПОВА Валентина - 7 кл., НВК№ 4

    5.НОСАТЕНКО Едуард    -  6 кл., СШ №84

    6.ОМЕЛЯН  Назар             -  2  кл., СШ №84

    7.СПИЦЯ  Дар’я                 - 11 кл., СШ №93

    8.ФРАНКЕВИЧ  Андрій    -   8  кл., НВК №106


     

    Чечелівський  р-н

  • П О Е З І Я

    1.БОРИСОВА  Катерина    -  8 кл., СШ №120

    2.ГАЛУШКА Валерія         -  9 кл., СШ № 120

    3.ГРІГОР’ЯН  Арсен           -  2 кл., СШ № 120

    4.ДОЛМАЗОВ Артем         -  8 кл.., СШ № 31

    5.ДУЛІНА Тетяна              -  9 кл., СШ №15

    6.ІВАНОВА Анастасія       -  9 кл., СШ № 62

      7.ІЛЬЧУК  Вадим               -  10 кл., СШ № 31

    8.КИЯШКО Вероніка         -   9 кл., СШ № 120

    9.КОВАЛЬЧУК Єлизавета  -  5 кл.,  СШ №31

    10.КОВТУН  Ірина              -  10 кл., СШ №15

    11.КУДРЯВЦЕВА Діана    -     5 кл., СШ №62

    12.КУЗЬМЕНКО  Марія    -     9 кл., СШ №120

    13.МАРИНЕНКО Вікторія -   8 кл., СШ № 31

    14.ПОКОРНА Валерія          -  8 кл.., СШ № 31

    15.РИБАЛКА  Олександра   - 11 кл., НВК №12

    16.СТАРОДУБЦЕВА  Таїсія -  9 кл., СШ №120                        

    17.ТАРАСОВА  Діана           -  11 кл., НВК №51

    18.ТАРАСОВА  Анна           -     6 кл., СШ №31

    19.ТКАЧЕНКО  Павло         -   11 кл., СШ №89

    20.ХАЛІФ  Марія                  -      8 кл., СШ №62

    21.ХУРУДЖІ Єлизавета       -      9 кл., НВК №51

    22.ЧЕРНИШОВ Даниїл        -       9 кл., СШ №31

    23.ШУБІНА Катерина          -       11 кл., СШ №89

    24.ЯВДОШЛЯР Юлія           -       9 кл., СШ №120

  • П Р О З А

    1.АТАНЕСЯН  Арам  - 9 кл., СШ № 120

    2.МІХНЮК  Марія –    9 кл., СШ № 65


     

    Центральний  район

    П О Е З І Я

    1.АНДРІЯЩЕНКО  Поліна  -  8 кл., СШ №22

    2.БУРДІНА  Аліна    -             11 кл., СШ №13     

    3.ВАДАТУРСЬКА  Ангеліна  - 8 кл., СШ №1

    4.ДАВИДОВА  Валерія     -    6 кл., СШ №13

    5.ДУРАС  Анна                  -    6 кл., СШ № 75

    6.ЗАГОРУЙКО  Дар’я      -    10 кл., СШ №16

    7. КРИВОГУЗ  Анастасія   -   11 кл., СШ №22

    8.КРЕМЕНЧУЦЬКА Маргарита – 5 кл., СШ №22

    9.КУЗНЕЦОВА Вікторія   -   5 кл., СШ №13

    10.КУЛІШОВА  Анна – 14 років, СШ №9

    11.ЛАЗАРЧУК  Аліна  - 8 кл., СШ №1

    12.МАРЧЕНКО  Софія  - 5 кл., СШ №37

    13.МИХАЙЛОВА Катерина  - 8 кл., СШ №22

    14.ПЕРЕРВА  Інна              -   11 кл., СШ № 22

    15.ПОНОМАРЕНКО Анастасія  - 8 кл., СШ №75

    16.САФТЮК Олександра  -     7 кл., СШ №128

    17.ФЕДІНА  Кристина   - 11 кл., СШ №22

  • П Р О З А

    1.ГОРОШКО  Катерина  -  14 років, СШ №22

    2.КОНДРАТЕНКО Єлизавета - 6 кл., СШ №9

    3.КОНОНЕНКО  Злата  - 8 кл., СШ №1

    4.КРИВОГУЗ  Анастасія  -  11 кл., СШ №22

    5.МОВШІНА  Софія    -  10 кл., НВК №148

    6.МОРОЗ  Єлизавета   - 14 років, СШ №9

    7.ПІДДУБНИЙ  Антон  -  8 кл.. СШ №1

    8.РУЗОВА  Анна            -  8 кл., СШ №128

    9.СПІРЕНКОВА  Дарина   -  10 кл., НВК №148

    10.ФІСУН  Дар’я                -    9 кл., СШ №9

    11.ХАРЛОВ  Олексій   -  11 кл., СШ №2


     

    Соборний  р-н

    П О Е З І Я

    1.АНДРЕЄВА  Поліна  -  7 кл., СШ  №73

    2.БОЙКОВА  Марія    - 11 кл., СШ № 76

    3.ДЕРКАЧ  Тетяна       -   8 кл., СШ №10

    4.ДЖАФАРОВ  Ільяс  - 9 кл., НВО № 79

    5.ЄФИМОВА  Марія   - 8 кл., СШ №76

    6.ЗІНЧЕНКО  Руслан  - 7 кл., НВК №66

    7.КІЗІЛЬ  Данило        – 11 кл., НВК №111

    8.КИРИЧЕНКО  Антон  - 6 кл., НВК № 66

    9.МОРОЗ  Софія   -   9 кл., СШ №76

    10.НАПАЛЮК  Гліб   - 8 кл., СШ №67

    11.РАНДОВА  Марія  - 10 кл., НВО №79

    12.САВИЧ   Олена       -  8 кл., НВО №79

    13.СТАВРІНОВА Вероніка  -  10 кл., СШ №67

    14.ХОМЕНКО  Аліна  - 8 кл., СШ №73

    15.ЧЕРКАСОВА  Дар’я  - 7 кл., НВО №79                               

  • П Р О З А

    1.КРІСЕНКО  Катерина   -  7 кл., НВО № 79

    2.ПІНЧУК  Софія            -  10 кл., СШ №67

    3.РУДЬ  Анна                    -    7 кл., НВО №79

    4.СІРЕНКО  Артур           -    8 кл., СШ №76

    5.СТАВРІНОВА  Вероніка  -  10 кл., СШ №67

    6.ТЕРЯНИК Тетяна              -   10 кл., СШ №23


     

    Шевченківський  р-н

  • П О Е З І Я

    1.АДАМЧУК Олександра    -  9 кл., НВК №99

    2.БАШЛИК  Анастасія         -  9 кл., СШ №40

    3.ГІДА  Генріх                      -  6 кл., СШ №52

    4.ЖУЖГІНА Єлизавета  -  11 кл., СШ №19 

    5.КОТЛОВСЬКА  Ніна – 9 кл., СШ №53

    6.МАТОРІНА  Марія    – 8 кл., СШ №19

    7.МІНЄЄВА  Марія      - 6 кл., СШ №21

    8.МОНЯ  Анна             -  11 кл., СШ №40

    9.МУДРЕНКО  Ростислав  -  11 кл., СШ №126

    10.РИБАКОВА  Христина  -  10 кл., СШ №40

    11.ШМЕРИГА Анастасія - 6 кл., СШ №40

    12.ЯРОШЕНКО Ігор        - 8 кл., СШ №21

    13.ЯШНЄВА Анастасія   - 11 кл., СШ №126

  • П Р О З А

    1.БОЛОТОВА  Аліна  –  9 кл., СШ №53

    2.ВАЛЕТОВА Діана    -  10 кл., СШ №21

    3.КОТЛОВСЬКА Ніна –   9 кл., СШ №53

    5.МОСЕНДЗ Діана – 9 кл., СШ №81

    6.ОДАРЧЕНКО Аліна – 9 кл., СШ №81

  • 7.ПАВЛИШИН Олександр – 11  кл., СШ №112

    8.САФРОНОВА  Дарина – 9 кл., СШ №53

    9.СОПІЛЬНЯК Маргарита – 10 кл., НВК №99

    10..ЯШАЄВА  Марія – 9 кл.. СШ №53


     

  • А  Н  Д

  • П О Е З І Я

    1.АРНАУТ  Айміна              -  11 кл., СШ №44

    2.АФАНАСЕНКО  Олексій -  11 кл., НВК №57

    3.БОНДАРЕНКО  Катерина  -  11 кл., СШ №133

    4.ВОРОБЙОВА  Валерія      -  7 кл., НВК №131

    5.ДЗЮРБАН Євгенія             - 4 кл., СШ № 8

    6.КАЙДА Софія                     - 6 кл., СШ №142

    7.КРАВЧЕНКО  Римма          - 10 кл.,  НВК №57

    8.КУЗІНА  Олександра          -   8 кл., СШ №134

    9.ЛУЦЕНКО  Карина             -   6 кл., НВК №131

    10.МАЛЮКОВ Степан            -   7 кл.., СШ №142

    11.НЕКЛЮДОВА  Тетяна       -  11 кл., ФЕЛ

    12.НІКІТІНА Анастасія           -  10 кл., СШ №142

    13.ОЛІЙНИК Данило                -   8 кл., СШ №142

    14.СОНЬКО  Тимофій             -   8 кл., НВК №57

    15.СОПІЛЬНЯК  Катерина     -    10 кл., ФЄЛ

    16.СТАРИНА  Сергій              -   9 кл., СШ №115

    17.СТЕПАНЕНКО  Давід       -  5 кл., НВК №57

    18.ШАБЕЛЬНА  Карина         -  7 кл., СШ №134

    19.ШТЕПА   Поліна                -  11 кл., НВК №57

    20.ЧАПОВСЬКА  Євеліса      -   10 кл., СШ №55

    21.ЧМУЛЬ Марія                     -  8 кл., СШ №44

    22.ЯКОВЕНКО  Ілля               -   9 кл., СШ №56

    23. ЯСЬКО  Влада                    -   8 кл.,  НВК №57

  • П Р О З А

    1.АЖИСЛАМОВА  Марія   -  4 кл., СШ №43

    2.РУДЕНКО Анастасія        - 11 кл., НВК №57

    3.СУХАНОВСЬКА  Єлизавета  -  8 кл., ФЄЛ

    4.ЮРЧЕНКО  Анна              - 10 кл., ФЕЛ


     

  • Індустріальний  р-н

  • П О Е З І Я

    1.АНТОНОВА  Дарина    -  8 кл., СШ №7

    2..БЕКЕТОВА  Аліса         -  5 кл., СШ №69

    3.ЗОЛОТУХІНА  Ганна   -  9 кл., СШ №7

    4.ЄГОРОВА Марія           -  5 кл., СШ №45

    5.ЗАВ’ЯЛОВА  Марія      - 11 кл., СШ №147

    6.КОВТУН Єлизавета      -   5 кл., СШ №7

    7.ЛИННИК  Ольга            - 10 кл., гімназія №3

    8.НОСАНЬ  Єгор              - 10 кл., СШ №121

    9.ПАЛЬНІКОВ  Олексій  -   9 кл., СШ №118

    10. ПАНЧЕНКО  Валерій    -  8 кл., СШ №29

    11. ПАСЕЧНИК  Поліна    - 5 кл., гімназія №3

    12. ПЕТРОВСЬКА  Анастасія – 11 кл., СШ №7

    13. ПОМІЩИК  Андрій     - 5 кл., СШ №63

    14. ПТУШКІНА  Олександра  - 9 кл., СШ №7

    15. РАДОВИЧ Кирило        -  8 кл., гімназія №3

    16.СКУРСЬКИЙ  Андрій   - 10 кл., СШ №121

    17.СКОРОХОД  Марина    -  10 кл., СШ №45

    18.СТАРИНА  Марія         -      8 кл., СШ №47

    19.ШАПОШНИКОВА  Вікторія  - 10 кл. СШ №7

    20.ШАПТАЛА  Родіон       -  4 кл., СШ №14

    21.ЯБРОВА  Марія             -  10 кл., СШ №7

  • П Р О З А

    1.БОНДАРЧУК  Милана     -   6 кл., гімназія  №3

    2.ВЕРГЕЛЮК  Олександр  -   8 кл., гімназія №3

    3. ЗАБАРА  Поліна                - 11 кл., СШ №69

    4.ЛІТВІНОВ Іван                  -   8 кл., гімназія №3

    5. НАРИКІНА Антоніна       -  5 кл., СШ №135

    6.НЕГРЄЄВА  Ангеліна        -  9 кл., СШ №69

    7.ПОЛЯРУШ   Єлизавета      -  7 кл., СШ №14

    8.ХОМЕНКО  Яна                  -  11 кл., СШ №69


     

  • Самарський  р-н

  • П О Е З І Я

    1. БЕРЕСТОК Анастасія   -  7 кл., СШ № 24

    2. БЖОСТОВСЬКА  Євгенія   - 9 кл., СШ № 24

    3. БІЛОГРАДОВА  Карина  - 5 кл., СШ №39

    4. БОНДАРЕВСЬКИЙ Владислав    - 9 кл., СШ № 24

    5. БУРОВА Варвара   -  5 кл., НВК № 70

    6. ВАЛЕНКО  Софія  - 6 кл., СШ №11

    7.ГАФУТДІНОВА  Юлія  - 5 кл., СШ №98

    8.ГОНЧАР  Марія  -  9 кл., СШ №11

    9.ЖУРА  Антоніна  - 8 кл., СШ №27

    10.ІВАНОВ  Артем  - 10 кл., СШ №129

    11.ЛІВЕРТОВСЬКА  Катерина  -  8 кл., СШ №24

    12.МАМРЕНКО  Микита  - 8 кл., НВК №125

    13.МАЦІОН  Єлизавета  -    6 кл., НВК №125

    14.МОЛОЖЕНКО Єлизавета – 11 кл., НВК №110

    15.СЕЛЮТІН  Михайло -  7 кл.,  НВК №110

    16.ФЕДОРЧЕНКО Олександра  - 9 кл., СШ №129

    17.ЧВАНЬКО Руслана   - 6 кл., СШ №39

  • П Р О З А

    1. ДЕМКІВ  Надія  -  9 кл., НВК № 125

    2. ІВАНОВА Валерія  -  5 кл., СШ №108

    3. КРАВЧЕНКО   Дмитро -  5 кл., СШ №108

    4.ТЕЛЕНКОВА Владислава  - 10 кл., СШ №98

Вітаємо переможців міської виставки «Наддніпрянські замальовки» в рамках літературно-мистецького свята «Собори наших душ» 2016

 13898728918010.jpg

ВІТАЄМО!!!

 

переможців міської виставки «Наддніпрянські замальовки»

в рамках літературно-мистецького свята «Собори наших душ»

 

Декоративно-ужиткове мистецтво 2016 рік


Міський Палац дітей та юнацтва

 

ЦУК

Декоративно-ужиткове мистецтво 2016 рік

 

Гурток «Декоративний розпис» керівник Переясловець Л.В.

1.Педорич Анна 12 років

2.Кузнєцова Олена 15 років

3.Мількевич Світлана 14 років

4.Гурська Анна 10 років

5.Ковалерчик Аріна 8 років

6.Гонтова Софія 11 років

7.Гонтова Марія 11 років

8.Пісчана Валентина 18 років

9.Зайцева Віра 11 років

10.Зайцева Заріна 9 років

11.Гордієнко Марія 7 років

12.Бездушна Діана 9 років

 

Гурток «Гончарство» керівник Чумак В.В.

13.Скірневська Валерія 9 років

 

Гурток «Народна творчість» керівник Кладько А.О.

14.Погоріла Даря 9 років

 

Гурток «Декоративний розпис» керівник Бабенко М.М.

15.Зайцева Віра 11 років

16.Зайцева Заріна 9 років

17.Черевко Ліза

18.Мордань Марія 5 років

 

Гурток «Народна вишивка» керівник Точена Д.В.

19.Рибалка Богдана 12 років

20.Бровко Олександра 12 років

21.Олексюк Аліна 12 років

 

Гурток «Бісероплетіння» керівник Єрмолаєва Г.С.

22.Ваджипова Аліє 12 років

23.Кондратєва Дар’я 12 років

24.Карпенко Юлія

 

Гурток «Батик» керівник Шестак І.О.

25.Горбунова Анна 10 років

26.Чернигіна Марія 9 років

27.Журавель Діана 11 років

28.Котлярова Рита 10 років

29.Муходер Лілія 17 років

30.Панюкова Аліса 7 років

31.Кугук Уляна 8 років

32.Дяченко Марія 7 років

 

Центр художньо-технічного розвитку

«САД ідей» керівник Романенко А.В.

33.Стрюк Анастасія 8 років

34.Потиліцина Ксюша 10 років

35. Скрильнікова Анастасія 13 років

36.Стрюк Микита 8 років

37.Задоя Микита 9 років

38.Проскура Марія 10 років

39.Кірічок Наташа 17 років

 

Гурток «Семицветик» керівник Рудкова С.Є.

40.Мосійчук Даша 8 років

41.Турчак Марія 8 років

42.Гудим Вікторія 8 років

43.Явтушенко Аліса 9 років

44.Маковський Олег 8 років

45.Телеєва Кіра 9 років

46. Гонтова Марія 11 років

47. Гонтова Софія 11 років

 

Студія «Дизайн та декор» керівник Рахманова М.Б.

48.Корнієнко Анастасія 6 років

49.Шаповалов Ілля 8 років

50.Атаманенко Поліна 8 років

51.Бауер Арсеній 8 років

52.Гуренко Влад 12 років

53.Гуренко Марія 8 років

54.Колдаєва Анастасія 12 років

55.Попова Альона 12 років

56.Демиденко Катя 7 років

57. Гоцуляк Іван 7 років

58.Бойко Анастасія 7 років

 

Гурток «Фабрика ідей» керівник Лаєвська С.О.

59.Бурчак Влада 8 років

60.Федченко Вікторія 8 років

61.Федченко Валерія 6 років

62.Нечитайло Кіра 8 років

63.Баталова Даша

63.Лаєвська Катя 11 років

 Ізо студія В. Родіонова

64.Кондрікова Валерія 15 років

65.Дудка Ксенія 12 років


 

АНД район

66.Котляр Софія 14 років, гурток «Райдуга творчості» СЗШ № 42 , керівник Литвиненко О.М.

67.Сапай Аріна 15 років, гурток «Райдуга творчості» СЗШ № 42 , керівник Литвиненко О.М.

68.Міусова Тетяна 14 років, гурток «Райдуга творчості» СЗШ № 42 , керівник Литвиненко О.М.

69.Руда Юлія 14 років, спеціалізована школа №44, керівник Машковська Т.В.

70.Кононов Микита 10 років, гурток «Різьблення по дереву» СЗШ № 68, керівник Макеров В.Ф.

71.Чорний Сергій 10 років, гурток «Різьблення по дереву» СЗШ № 68, керівник Макеров В.Ф.

72.Демидова Ганна 14 років, гурток «Творча майстерня» СЗШ №86, керівник Журавльова Н.П.

73.Березюк Карина 15 років, гурток «Золоті перлини» НВК №131, керівник Мамаєва Т.Г.

74.Лісунова Катерина 14 років, гурток «Золоті перлини» НВК №131, керівник Мамаєва Т.Г.

75. Мамаєва Анастасія 14 років, гурток «Золоті перлини» НВК №131, керівник Мамаєва Т.Г.

76.Білик Софія 12 років, гурток «Золоті перлини» НВК №131, керівник Мамаєва Т.Г.

77.Леонова Вероніка 16 років, гурток «Петриківський дивоцвіт» школа №134 , керівник Губа І.А.

78.Федоренко Дар’я 12 років, гурток «Петриківський дивоцвіт» школа №134 , керівник Губа І.А.

79.Шаповалова Євгенія 13 років, гурток «Петриківський дивоцвіт» школа №134 , керівник Губа І.А.

80.Савченко Анастасія 13 років, гурток «Петриківський дивоцвіт» школа №134 , керівник Губа І.А.

81.Кириленко Ольга 12 років, гурток петриківського розпису «Фенікс» БТДЮ, керівник Кириленко Д.О.

82.Нечипоренко Владислав 17 років, гурток «Різьблення та напилення» БТДЮ, керівник Дездеревич С.М.

83.Безсонова Анастасія 10 років, гурток «Моделювання іграшок та сувенірів» БТДЮ, керівник Безсонова Т.В.

84.Воробйова Софія 8 років , гурток художньої вишивки «Голка-чарівниця» БТДЮ, керівник Родкіна О.Д.

85.Поліщук Софія 8 років, гурток художньої вишивки «Голка-чарівниця» БТДЮ, керівник Родкіна О.Д.

86.Фрундіна Єлизавета 15 років, гурток художньої вишивки «Голка-чарівниця» БТДЮ, керівник Родкіна О.Д.

87.Сорсорян Єлизавета 16 років, гурток художньої вишивки «Голка-чарівниця» БТДЮ, керівник Родкіна О.Д.

88.Хессін Софія 11 років, гурток «Моделювання іграшок та сувенірів» ЦХЕТУМ , керівник Бондарук А.Т.

89.Волошенко Наталія 11 років, гурток петриківського розпису, ЦХЕТУМ, Кириленко Д.О.

90.Валуйська Анжеліка 14 років, гурток петриківського розпису, ЦХЕТУМ, Кириленко Д.О.

91.Гаркуша Олександра 12 років, гурток петриківського розпису, ЦХЕТУМ, Кириленко Д.О.

92.Кірсанов Ілля 8 років, гурток «Мистецтво нашого народу» ЦХЕТУМ, керівник Мітрохіна І.Г.

93.Северін Іван 12 років, гурток «Паперопластика» ЦХЕТУМ, керівник Федоришин Т.В.

94.Женгура Анастасія 12 років, СЗШ №26, керівник Пінчук Т.О.

95.Гулакова Катерина 16 років, трудове навчання СЗШ №8, керівник Балацька І.В.

96.Ілензер Валерія 15 років, трудове навчання СЗШ №8, керівник Балацька І.В.

97.Багнюк Наталія 13 років, трудове навчання СЗШ №8, керівник Балацька І.В.

98.Павленко 12 років, трудове навчання СЗШ №8, керівник Балацька І.В.


 

Індустріальний район

99.Бала Тетяна 15 років,СЗШ №63, керівник Шевелуха С.В.

100.Шатера Катерина 11 років, СЗШ №63, керівник Шевелуха С.В.

101.Вишневська Юлія 13 років, СЗШ №63, керівник Шевелуха С.В.

102.Салата Анастасія 14 років, СЗШ №147, керівник Білявська Н.Г.

103.Мальцева Валерія 14 років, гурток «Натхнення» СЗШ №118, керівник Самойленко Л.С.

104.Клименко Єлизавета 10 років, гурток «Декоративний розпис» БТД, керівник Гнатюк В.Ю.

105.Юрченко Кристина 10 років, гурток «Петриківський розпис» ЦПР №3, керівник Волнянська А.А.

106.Сафронюк Поліна 10 років, гурток «Петриківський розпис» ЦПР №3, керівник Волнянська А.А.

107.Сидоренко Анастасія 12 років, гурток «Майстриня» БДТ, керівник Чадаєва К.В.

108.Зуєва Ксенія 14 років, гурток «Натхнення», СЗШ №118, керівник Самойленко Л.С.

109.Решетнікова Вікторія 16 років, СЗШ №138

110.Нєжинська Вікторія 14 років, гурток «Умілі руки», СЗШ №47, керівник Діденко І.Ю.

111.Данильченко Святослав 12 років, НВО №113, керівник Прус М.П.

112.Раїхін Едуард 15 років, НВК №41, керівник Прус М.П.

113.Сисоєв Артем 10 років, гурток «Плетіння з лози» ЦПР №3, керівник Седлярова Г.С.

114.Аландаренко Дмитро 12 років, гурток «Плетіння з лози» ЦПР №3, керівник Седлярова Г.С.

115.Світличний Климентій 14 років, гурток «Плетіння з лози» ЦПР №3, керівник Седлярова Г.С.


 

Чечелівський район

116.Машура Артем 12 років,гурток «Фантазія» ЦПРДТ «Альтаїр», керівник Веселовська О.Б.

117.Авраменко Кристина 14 років, гурток «Іграшка» ЦПРДТ «Альтаїр», керівник Рубан Н.О.

118.Ялтанець Кристина 16 років,гурток «Веселка» ЦПРДТ «Альтаїр»,  керівник Залога О.В.

119.Буряк Поліна 16 років, гурток «Веселка» ЦПРДТ «Альтаїр» , керівник Залога О.В.

120.Супрун Єлизавета 9 років гурток «Веселка» ЦПРДТ «Альтаїр» , керівник Залога О.В.

121.Перетятько Марія 12 років, гурток «Народна творчість» СЮН №2,  керівник Плиг Г.П.

122.Чернуха Анастасія 12 років, гурток «Народна творчість» СЮН №2,  керівник Плиг Г.П.

123.Жуйкова Ірина 13 років, гурток «Народна творчість» СЮН №2,  керівник Плиг Г.П.

124.Рошошко Єлавета 12 років, гурток «Народна творчість» СЮН №2,  керівник Плиг Г.П.

125.Холодна Віка 13 років, гурток «Петриківський розпис» ЦНТТ, керівник Малецька Т.О.

126.Мендрух Олена 8 років, гурток «Петриківський розпис» ЦНТТ, керівник Малецька Т.О.

127.Селезнева Софія 13 років, гурток «Петриківський розпис» ЦНТТ, керівник Малецька Т.О.

128.Власенко Ірина 15 років, гурток «Петриківський розпис» ЦНТТ, керівник Малецька Т.О.

129.Чернуха Анастасія 12 років, гурток «Іграшки та сувеніри з бісеру» ЦНТТ, керівник Лаврешова Н.І.

130.Ляпіна Ірина 15 років, СЗШ №34, керівник Марусіна Н.О.

131.Артеменко Даря 15 років, СЗШ №34, керівник Марусіна Н.О.


 

Самарський район

132.Черноус Ангеліна 15 років, гурток «Писанкарство» ЦДТЮТ, керівник Поджаренко А.В.

133.Алтухова Кароліна 13 років, гурток «Писанкарство» ЦДТЮТ, керівник Поджаренко А.В.

134.Терновська Марія 13 років, гурток «Писанкарство» ЦДТЮТ, керівник Поджаренко А.В.

135.Синюкова Катерина 11 років, гурток «Писанкарство» ЦДТЮТ, керівник Поджаренко А.В.

136.Бутакова Софія 9 років, гурток «Петриківський розпис» ЦДТЮТ, керівник Поджаренко А.В.

137.Русакова Марія 8 років, гурток «Петриківський розпис» ЦДТЮТ, керівник Поджаренко А.В.

138.Бондаренко Олександра 14 років, гурток «Гобелен» ЦДТЮТ, керівник Беззаботнова О.А.

139.Рахчевська Яна 13 років, гурток «Кераміка»ЦДТЮТ, керівник Худолій О.Б.

140.Марін Всеволод 13 років, гурток «Кераміка»ЦДТЮТ, керівник Худолій О.Б.

141.Коваленко Максим 14 років, гурток «Різьба по дереву», керівник Неживий О.І.

142.Твердхліб Владислав 14 років, гурток «Різьба по дереву», керівник Неживий О.І.

143.Шевченко Денис 14 років, гурток «Різьба по дереву», керівник Неживий О.І.

144.Філоненко Владислав 14 років, гурток «Різьба по дереву», керівник Неживий О.І.

145.Бєляєв Марк 12 років, гурток «Різьба по дереву», керівник Неживий О.І.

146.Любицький Богдан 12 років, гурток «Різьба по дереву», керівник Неживий О.І.

147.Мейгун Семен 15 років, гурток «Різьба по дереву», керівник Неживий О.І.

148.Слінченко-Ладись Людмила 11 років, студія «Роксолана» ЦДТЮТ, керівник Кіріченко Н.В.

149.Коломоєць Софія 12 років, студія «Роксолана» ЦДТЮТ, керівник Кіріченко Н.В.

150.Полянська Вікторія 8 років, студія «Роксолана» ЦДТЮТ, керівник Кіріченко Н.В.

151.Рукавшиникова Анастасія 10 років, гурток «Шерстяна акварель» ЦДТЮТ, керівник Мельник Т.Г.

152.Хомутовський Владислав 12 років, гурток «Шерстяна акварель» ЦДТЮТ, керівник Мельник Т.Г.

153.Зобніва Софія 12 років, гурток «Петриківський розпис»ЦДТЮТ, керівник Спільник В.Т.

154.Ковалева Надія 9 років, гурток «Лялькарство» ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П.

155.Бутакова Софія 9 років, гурток «Лялькарство» ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П.

156.Сінюкова Катерина 10 років, гурток «Лялькарство» ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П.

157.Савинська Поліна 7 років, гурток «Лялькарство» ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П.

158.Шабалій Катерина 11 років, гурток «Соломка» ЦДТЮТ, керівникСанько Н.О.

159.Логвінова Валерія 8 років, гурток «Українські витинанки» ЦДТЮТ, керівник Бровко І.Д.

160.Курносова Світлана 14 років, гурток «Українські витинанки» ЦДТЮТ, керівник Бровко І.Д.

161.Михайлов Владислав 13 років, гурток «Творча майстерня» СЗШ №39, керівник Молчанова Н.М.

162.Велика Поліна 11 років, гурток «Кераміка», НВО №109, керівник Молчанова А.О.

163.Галатова Олександра 11 років, гурток «Умілі ручки» НВО №109, керівник Санько Н.О.

164.Карапанжа Аліса 10 років, гурток «Вироби з шерсті» НВО №109, керівник Біляєва О.В.

165.Приходько Анна 12 років, СЗШ №27, керівник Кулініч І.І.

166.Терещенко Анастасія 14 років,гурток «Народна вишивка» НСШ №127, керівник Петраш Л.М.

167.Терновська Марія 13 років, гурток «Барвінок», керівник Червоненко Н.В.


 

Соборний район

168.Абу Муса 9 років, гурток «Петриківський розпис» НВО №28, керівник Руденко Ю.А.

169.Шпартюк Анастасія 14 років,СЗШ №76, гурток Кириченко Т.О.

170.Литвиненко Юлія 14 років, НВО №79, керівник Голото І.В.

171.Булгакова Владислава 13 років, СЗШ№83, керівник Шаламова Т.В.

172.Баюн Дмитро 12 років, СЗШ№107 , керівник Муратова О.Г.

173.Дзюба Максим 10 років, СЗШ№107, керівник Герасименко Ю.М.

174.Тарасенко Вікторія 8 років. СЗШ№107, керівник Герасименко Ю.М.

175.Конопат Юлія 10 років, ЦПР №2 , керівник Стефанішина І.С.

176.Овсова Софія 12 років, ЦПР №2, Прудіус А.О.

177.Ігнатьєва Дарина 15 років, ЦПР №2 , керівник Косенкова Т.Е.

178.Терятнік Тетяна 15 років, ЦПР №2 , керівник Косенкова Т.Е.

179.Прокопенко Анастасія 17 років, ЦПР №2 , керівник Косенкова Т.Е.

180.Петрушева Дарина 15 років, ЦПР №2, керівник Брам Т.Ф.

181.Савченко Кіра 8 років, ЦПР №2, керівник Брам Т.Ф.

182.Чернецька Єлизавета 8 років , ЦПР №2 , керівник Шевчук Г.О.

183.Довгун Дарина 13 років,ЦПР №2 , керівник Дружко Г.В.

184.Мусієнко Анастасія 13 років, ЦПР №2 , керівник Дружко Г.В.


 

Центральний район

185.Скиба Ірина 9 років, гурток вишивки стрічками «Казкова дивина» ДЮЦ ХТТ, керівник Неклеса Т.В.

186.Юдіна Таїсія 8 років, гурток вишивки стрічками «Казкова дивина» ДЮЦ ХТТ, керівник Неклеса Т.В.

187.Катарайчик Єлизавета 10 років, гурток вишивки стрічками «Казкова дивина» ДЮЦ ХТТ, керівник Неклеса Т.В.

188.Єфремова Катерина 9 років, гурток вишивки стрічками «Казкова дивина» ДЮЦ ХТТ, керівник Неклеса Т.В.

189.Чуприна Анастасія 13 років, гурток «Бісероплетіння» ДЮЦ ХТТ, керівник Здор Л.П.

190.Дьяченко Марія 8 років, гурток «Бісероплетіння» ДЮЦ ХТТ, керівник Здор Л.П.

191.Місяць Дарина 10 років, гурток «Бісероплетіння» ДЮЦ ХТТ, керівник Здор Л.П.

192.Лобан Анастасія 9 років, гурток «Бісероплетіння» ДЮЦ ХТТ, керівник Здор Л.П.

193.Мітеніна Дар’я 13 років, гурток «Петриківські візерунки» ДЮЦ ХТТ, керівник Котельчук С.М.

194.Порубова Світлана 12 років, гурток «Петриківські візерунки» ДЮЦ ХТТ, керівник Котельчук С.М.

195.Зінукова Катерина 11 років, гурток «Петриківські візерунки» ДЮЦ ХТТ, керівник Котельчук С.М.

196.Пелипенко Марія 11 років, гурток «Петриківські візерунки» ДЮЦ ХТТ, керівник Котельчук С.М.

197.Луцишин Олександра 14 років, гурток «Петриківські візерунки» ДЮЦ ХТТ, керівник Котельчук С.М.

198.Волкова Людмила 13 років, гурток «Петриківські візерунки» ДЮЦ ХТТ, керівник Котельчук С.М.

199.Курлович Катерина 14 років, гурток «Природа і творчість» ДЮЦХТТ, керівник Шевченко О.Г.

200.Порубова Світлана 12 років, гурток «Природа і творчість» ДЮЦХТТ, керівник Шевченко О.Г.

201.Федько Альона 18 років, гурток «Вязання» ДЮЦ ХТТ, керівник Харченко К.О.

202.Мандрика Дарина 18 років, гурток «Природа і творчість» ДЮЦХТТ, керівник Шевченко О.Г.

203.Буділіна Вікторія 14 років, гурток «Природа і творчість» ДЮЦХТТ, керівник Шевченко О.Г.

204.Мамренко Варвара 12 років, гурток «Природа і творчість» ДЮЦХТТ, керівник Шевченко О.Г.

205.Новожилова Надія 15 років, гурток «Природа і творчість» ДЮЦХТТ, керівник Шевченко О.Г.

206.Гривнак Віра 16 років, гурток «Природа і творчість» ДЮЦХТТ, керівник Шевченко О.Г.

207.Ярошевська Серафима 8 років, студія «Дивоцвіт» ДЮЦ ХТТ, керівник Ярошевська Л.О.

208.Маслова Кристина 16 років, СЗШ №37, керівник Дзюба Т.П.

209.Луцишин Олександра 14 років, СЗШ №37, керівник Дзюба Т.П.

210.Литвин Антон 15 років, СЗШ №1, керівник Довгаль Л.С.

211.Дідковський Антон 15 років, СЗШ №1, керівник Довгаль Л.С.

212.Вошклуп Софія 10 років, СЗШ №1 , керівник Бачуріна О.А.

213.Вошколуп Маргарита 13 років, СЗШ №1 , керівник Бачуріна О.А.

214.Сторожук Аріна 8 років, ССЗШ №22, керівник Неклеса Т.В.

215.Марченко Олександра 8 років, СЗШ №128, керівник Неклеса Т.В.

216.Масюк Артур 7 років, СЗШ №128, керівник Неклеса Т.В.

217.Оніщенко Анна 14 років, ССЗШ №22 , керівник Аліфанова Л.І.


 

Шевченківський район

218.Бервіна Анна 15 років, СЗШ №49, керівник Переясловець Л.В.

219.Чорнобай Арина 13 років СЗШ №81, керівник Чех Н.В.

220.Денисенко Дарина 14 років, СЗШ №81, керівник Чех Н.В.

221.Душейко Богдана 13 років, СЗШ №81, керівник Чех Н.В.

222.Нестеренко Аліса 11 років, СЗШ №81, керівник Чех Н.В.

223.Хан Катерина 12 років, СЗШ №81, керівник Чех Н.В.

224.Бебко Дар’я 12 років, СЗШ №81, керівник Чех Н.В.

225.Карпенко Ірина 14 років, НВК №99, керівник Залужна С.П.

226.Селезень Ксенія 14 років, НВК №99, керівник Залужна С.П.

227.Огнєва Анастасія 16 років, НВК №99, керівник Залужна С.П.

228.Журавель Анастасія 16 років, НВК №99, керівник Залужна С.П.

229.Олейнікова Ксенія 14 років, НВК №99, керівник Залужна С.П.

230.Врублевська Анастасія 12 років, НВК №99, керівник Залужна С.П.

231.Плахотних Аліна 16 років, СЗШ№40 гурток «Натхнення», керівник Дригола С.М.

232.Троценко Микита 12 років,СЗШ №40 гурток «Народні ремесла», керівник Степаненко О.К.

233.Чорнобай Аліна 16 років, СЗШ №40 гурток «Народні ремесла», керівник Степаненко О.К.

234.Берг Катерина 15 років, НВК №33 гурток «Юні майстри», керівник Завертайло С.В.

235.Лимарчук Вікторія 11 років, НВК №33 гурток «Юні майстри», керівник Завертайло С.В.

236.Сбєжнєва Кристина 15 років, НВК №33 гурток «Юні майстри», керівник Завертайло С.В.

237.Віхрик Олександра 13 років, НВК №33 гурток «Юні майстри», керівник Завертайло С.В.

238.Бєлякова Карина 15 років, НВК №33 гурток «Юні майстри», керівник Завертайло С.В.

239.Чабан Богдан 10 років, НВК №137, керівник Левченко М.П.

240.Явтушенко Яна 14 років, НВК №137, керівник Левченко М.П.

241.Бойко Микита 11 років, НВК №137, керівник Левченко М.П.

242.Приходько Анастасія 15 років, НВК №137,керівник Блощинська Т.В.

243.Макарова Анастасія 12 років, СЗШ №21 , керівник Йолкіна І.Ю.

244.Моштак Дарина 12 років, СЗШ №21 , керівник Йолкіна І.Ю.

245.Даніленко Жасмін 14 років, СЗШ №52, керівник Бульгак Г.Б.

246.Омельченко Олеся 14 років, СЗШ №119, керівник Кірнос М.Е.

247. Онищенко Карина 17 років, СЗШ №80, керівник Демчук Т.Л.

248.Мірошниченко Аліна 16 років, СЗШ №80, керівник Демчук Т.Л.

249.Гунько Єлизавета 13 років, ДЮЦ, керівник Лутак М.В.

250.Гунько Катерина 10 років, ДЮЦ, керівник Лутак М.В.

251.Холодова Дар’я 11 років, ДЮЦ, керівник Лутак М.В.

252.Зяблицька Ангеліна 11 років, ДЮЦ, керівник Левченко М.П.

253.Гунько Єлизавета 13 років, ДЮЦ, керівник Левченко М.П.

254.Коляда Євгенія 11 років, ЦПР №1, керівник Макаренко С.П.

255.Макаренко Уляна 11 років, ЦПР №1, керівник Макаренко С.П.

256.Чорнокнижна Єлизавета 13 років, ЦПР №1, керівник Макаренко С.П.

257.Станіславова Анастасія 10 років, ЦПР №1, керівник Макаренко С.П.

258.Меледіна Софія 10 років, ЦПР №1, керівник Макаренко С.П.

259.Ткачова Вікторія 10 років, ЦПР №1, Лепетуха Т.С.

260.Пасканова Катерина 9 років, ЦПР №1, Лепетуха Т.С.

261.юбарська Дар’я 9 років, ЦПР №1, Лепетуха Т.С.

262.Назаренко Світлана 16 років, ЦПР №1, керівник Козинець Ю.П.

263.Качуєвська Олександра 14 років, ЦПР №1, керівникКозинець Ю.П.

264.Дудко Руслана 11 років ЦПР №1, керівник Козинець Ю.П.

265.Свиридова Олександра 10 років, ЦПР №1 , керівник Цимбалій Т.І.

266.Дайліденко Дар’я 14 років, ЦПР №1 , керівник Цимбалій Т.І.

267.Парфеєнцев Софія 10 років, ЦПР №1 , керівник Цимбалій Т.І.

268.Шапошнікова Діана 13 років, ЦПР №1 , керівник Цимбалій Т.І.

269.Осетинська Евеліна 8 років, ЦПР №1, керівник Лисенко І.О.

270.Чорна Каріна 10 років, ЦПР №1, керівник Лисенко І.О.

271.Маренич Катерина 12 років, ЦПР №1, керівник Лисенко І.О.

272.Пономаренко Анна 11 років, ЦПР №1, керівник Лисенко І.О.

273.Лисенко Катерина 12 років, ЦПР №1, керівник Лисенко І.О.

274.Толщина Дарина 8 років, ЦПР№1 , керівник Мукасєєва Л.Н.

275.Толщина Христина 11 років, ЦПР№1 , керівник Мукасєєва Л.Н.

276.Легкодимова Євгенія 11 років, ЦПР№1 , керівник Мукасєєва Л.Н.

277.Хоменко Алла 12 років, ЦПР№1 , керівник Мукасєєва Л.Н.

278.Сеник Ганна 14 років, ЦПР№1 , керівник Мукасєєва Л.Н.

279.Пличенко Максим 10 років, ЦПР№1 , керівник Мукасєєва Л.Н.

280.Сеник Іван 12 років, ЦПР№1 , керівник Мукасєєва Л.Н.

281.Хомицька Єлизавета 9 років, ЦПР№1 , керівник Мукасєєва Л.Н.

282.Куленкова Маргарита 13 років, ЦПР№1 , керівникМукасєєва Л.Н.

283.Станіславова Анастасія 10 років, ЦПР №1, керівник Велика В.М.;Макаренко С.П.

284.Шмаюн Ксенія 11 років,ЦПР №1, керівник Велика В.М.

285.Шмаюн Вероніка 8 років ,ЦПР №1, керівник Велика В.М.

286.Неклеса Валерія 13 років, ЦПР №1, керівник Велика В.М.

287.Пустовіт Марія 16 років, ЦПР №1, керівник Мешечко Л.М.

288.Бабкіна Дар’я 11 років, ЦПР №1, керівник Мешечко Л.М.

289.Самойленко Діана 12 років, ЦПР №1, керівник Мешечко Л.М.

290.Вілко Ірина 12 років, ЦПР №1, керівник Мешечко Л.М.

291.Петрик Аліна 16 років, ЦПР №1, керівник Мешечко Л.М.

292.Гордієнко Аліна 11 років, ЦПР№1, керівник Мешечко Л.М.

293.Ткаченко Даря 11 років, ЦПР№1, керівник Мешечко Л.М.

294.Коломоєць Юлія 15 років, ЦПР№1, керівник Мешечко Л.М.

295.Лісничий Михайло 10 років, ЦПР №1, керівник Похилько О.А.

296.Легкодімова Євгенія 10 років , ЦПР №1, керівник Похилько О.А.

297.Бровко Олександра 10 років, ЦПР №1, керівник Похилько О.А.


 

Новокодацький район

298.Макаркіна Вероніка 12 років, СЗШ №5, керівник Гнучких В.Г.

299.Кармакова Катерина 16 років, СЗШ №93, керівник Моріц Л.В.

300.Мерзла Даря 12 років, СЗШ №50, керівник Поко Л.Є.

301.Неклеса Валерія 15 років, ПТДЮ, керівник Коновалова Г.П.

302.Роменська Євгенія 16 років, ПТДЮ, керівник Коновалова Г.П.

303.Солодовник Олена 10 років, ПТДЮ, керівник Тимошенко Т.М.

304.Ленна Влада 10 років, ПТДЮ, керівник Тимошенко Т.М.

305.Павловцев Олексій 11 років, ПТДЮ, керівник Нагорна Н.А.

306.Біла Валерія 13 років, ПТДЮ,керівник Артюхова Л.О.


 

МДМЦ

307.Фалеєва Євгенія 9 років, МДМЦ, керівник Тарасова С.П.

308.Дроботенко Поліна 11 років, МДМЦ, керівник Тарасова С.П.

309.Тарасов Михайло 9 років, МДМЦ, керівник Тарасова С.П.

310.Плахотна Світлана 9 років, МДМЦ, керівник Тарасова С.П.

311.Ромащенко Анастасія 12 років,МДМЦ, керівник Ясинецька Н.Ю.

312.Завгородній Михайло 15 років, МДМЦ, керівник Плісова В.П.

313.Ворона Діана 17 років, МДМЦ, керівник Плісова В.П.

314.Мосійчук Олександра 10 років, МДМЦ,керівник Украінцева Є.С.

315.Мерзла Дар’я 13 років, МДМЦ,керівник Украінцева Є.С.

316.Піскун Єлизавета 10 років, МДМЦ,керівник Украінцева Є.С.

317.Дідик Назар 12 років, МДМЦ,керівник Бюргер Є.М.

318.Циба Даря 15 років ,МДМЦ, керівник Козакова Л.В.

22 грудня в Зразковій школі-студії сучасного танцю Грандіс міського Палацу дітей та юнацтва пройшло новорічне свято

 

22 грудня в Зразковій школі-студії сучасного танцю Грандіс міського Палацу дітей та юнацтва пройшло новорічне свято, в якому взяли участь всі вихованці колективу, педагоги та батьки! Діти представили глядачам хореографічні номери, акторські номери та новорічну казку. Свій хореографічний виступ подарували всім і батьки вихованців. Дід Мороз привітав всіх з Наступаючим Новим Роком і дав можливість дітям побажати щастя, миру, здоров'я та гарного настрою своїм батькам та всім гостям. Деяка малеча в Діда Мороза просила подарунки на новий рік. 
Свято проходило в гарній позитивній атмосфері!

 

Дякуємо всім діткам та їх батькам за довіру та любов до нашого колективу!

aUfsSVisKKc.jpgAZOdbgJ58s4.jpg

54gBLYwDHSY.jpg

Чи вірите ви у дива? А чи знаєте, що під Новий рік трапляються чудеса...

Чи вірите ви у дива? А чи знаєте, що під Новий рік трапляються чудеса... Ось і сьогодні зразковий ансамбль сучасної пісні "Співаночки"як завжди створив на сцені казкову магію, де головними героями були талановиті вихованці нашого колективу. Всі глядачі затамувавши подих поринули у чарівний світ добра, радості, творчості! Дякуємо за чудову атмосферу, яка витала у повітрі! Вітаємо всіх з наступаючим Новим 2017 роком!!!

4A9uJPoLxdU.jpg

uVl236VkL9w.jpg

GJ6A2XFfX3E.jpg

В молодіжно творчому об'єднанні Метроном пройшов семінар для слухачів курсів з підвищення кваліфікації

В молодіжно творчому об'єднанні Метроном пройшов семінар для слухачів курсів з підвищення кваліфікації. Вихованці колективу знайомити всіх з репертуаром колективу та сольними номерами. Всі гості залишились задоволеними та підспівували вихованцям.

wv1WyY7IMds.jpgIHRZBMmK9gE.jpg

dUQJWev7_yQ.jpg

 

Розпочалися новорічні свята в Міському Палаці дітей та юнацтва

Розпочалися новорічні свята в Міському Палаці дітей та юнацтва, до яких запрошені дітлахи з усіх районів міста. В розважальній програмі дітки грають в ігри, танцюють та зустрічають Діда Мороза, який дарує всім новорічну казку "Лесной маскарад". Враження дітей та дорослих дуже позитивне, дітки з легкістю сприймають казку, та іноді допомагають героям знайти інших героїв казки.

t8XPua3xxYY.jpg

Вітаємо творчий колектив Палацу!

 

Вітаємо творчий колектив Палацу!

-6EfFIoqrB8.jpg

16 листопада Молодіжно - творче обєднання "Метроном" взяло участь в конкурсі української пісні "З Україною в серці"

 

16 листопада Молодіжно - творче обєднання "Метроном"

взяло участь в конкурсі української пісні "З Україною в серці".

qMsd7jWHT6U.jpg

26 листопада в Міському палаці дітей та юнацтва відбулося нагородження учасників та переможців творчих робіт міського етапу Всеукраінськоі акції "16 днів проти насильства"

 

26 листопада в Міському палаці дітей та юнацтва відбулося нагородження учасників та переможців творчих робіт міського етапу Всеукраінськоі акції "16 днів проти насильства".

 

Переможцями стали вихованці Палацу: Савченко Федір ( студія " дитяча анімація"), Гонтова Марія ( гурток " Семисветик"). Вітаємо переможців!

 

image-0-02-05-b788edf0b44f34777a97d521d84025f058db9eb0b800cf7e0c47470918c1e9df-V.jpgimage-0-02-05-2439300b0dd2dbb22bdaf8c46abfe46a842fe852f4087d328d873f8bc13dd00c-V.jpg

25.11 У міському Палаці відбувся відкритий урок у Зразковому ансамблі сучасної пісні "Співаночки"

 

25.11 У міському Палаці відбувся відкритий урок у Зразковому ансамблі сучасної пісні "Співаночки".

Талановиті учасники колективу вразили своєю майстерністю виконання сучасних пісень!

 

image-0-02-05-5f498b617f177cb3f17b1290d4ef3c573b40c2ca46cd9406287a25edb39aa6ce-V.jpg

 

image-0-02-05-490103e7a4862038e28471257cd911a5f3198e5c67a714434470b91b05d9363f-V.jpg

25.11 у міському Палаці відбувся традиційний міський конкурс для учнів 3-4 класів "Півгодинки на цікавинки"

 

25.11 у міському Палаці відбувся традиційний міський конкурс для учнів 3-4 класів "Півгодинки на цікавинки", у конкурсі взяли участь переможці районих турів.Учасники конкурсу вразили своїми знаннями, творчістю та емоційністю виступів.

 

Перемогу здобули:
1. команда СШ № 111 (Соборного району) та Команда СШ №81 (Шевченківсбкого району)
2. команда СШ № 59 (Новокдацького району)
3. команда СШ № 22 (Центрального району) та СШ № 42 (АмурНижньодніпровського району)

 

Лауреатами конкурсу стали:
1. команда СШ № 62 (Чечеловського району)
2. команда СШ № 39 (Самарського району)
3. команда СШ № 63 (Індустріального району)

Вітаємо всіх учасників конкурсу!

 15137423 1224930527555217 6960973880314988203 o

Вітаємо переможців міського конкурсу "На кращого юного майстра народних ремесел"

logitip_dvorec_.png

Вітаємо переможців міського конкурсу "На кращого юного майстра народних ремесел"!!!

 

Список переможців міського конкурсу

«На кращого юного майстра народних ремесел»

21.10.2016 рік

Петриківський розпис

1 місце

Сафронюк Поліна 10 років, петриківський розпис, ЦПР №3 гурток «Петриківський розпис» керівник Волнянська А.А.(Індустріальний район

Кузнєцова Олена 12 років, декоративний розпис, МПДЮ ЦУК гурток «Декоративний розпис», керівник Переясловець Л.В.

 

2 місце

Чернуха Анастасія 12 років, декоративний розпис, СЮН №2 ,керівник Плиг Г.П.(Чечелівський район)

 

3 місце

Ігнатьєва Дарья 15 років, петриківський розпис «Маки»,ЦПР №2, керівник Косенкова Т.Е. (Соборний район)

Педорич Анна 12 років,декоративний розпис, МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.

 

Народна вишивка

1 місце

Сорсорян Маргарита 15 років, вишивка «Серветка святкова»,БДТЮ,гурток «Голка чарівниця» ,керівник Родкіна О.Д.АНД район

 

2 місце

Чумак Яна 15 років, міні рушничок, гутрок вишивки, БТДЮ, керівник Журавльова Н.П. (АНД район)

Філіпенко Валерія 14 років,вишивка «Рушничок», СЗШ№40, гурток «Народні ремесла», керівник Степаненко О.К. .(Шевченківський район)

Чорнобай Аліна 16 років, вишивка «Портрет Т.Г.Шевченко», », СЗШ№40, гурток «Народні ремесла», керівник Степаненко О.К. (Шевченківський район)

 

3 місце

Гірман Євгенія 16 років, народна вишивка, НВК №131, гурток «Золоті ручки», керівник Мамаєва Т.Г.

Бала Тетяна 14 років, народна вишивка, СЗШ №63, керівник Шевелуха С.В.(Індустріальний район)

 

Лозоплетіння

1 місце

Сеник Анна 14 років, лозоплетіння «Кошик», ЦПР №1 ШОМ «Суцвіття» майстерня «Лозоплетіння», керівник Мукасєєва Л.Н.

Сеник Іван 12 років,лозоплетіння «Скриня», ЦПР №1 ШОМ «Суцвіття» майстерня «Лозоплетіння», керівник Мукасєєва Л.Н.

 

2 місце

Світличний Климентій 14 років, гурток «Плетіння з лози»,ЦПР №3 , керівник Седлярова Г.С. (Індустріальний район)

Куленкова Маргарита 13 років, «Кошик з двома вухами» ЦПР №1, «Майстерня лозоплетіння», керівник Мукасєєва Л.Н. .(Шевченківський район)

 

3 місце

Сисоєв Артем 10 років, лозоплетіння, ЦПР №3, керівник Волнянська А.А. (Індустріальний район)

 

Вироби з соломи

1 місце

Мояк Катерина 11 років, аплікація з соломи «Два закоханих птаха», гурток «Чарівна соломка» СЗШ №123(Новокодацький район)

Ющенко Альона 13 років, вироби з соломи «Берегиня», гурток «Чарівна соломка» СЗШ №123(Новокодацький район)

 

2 місце

Крошка Єлизавета 15 років, аплікація з соломи, гурток «Чарівна соломка» СЗШ №50, керівник Лисогоря Н.М.(Новокодацький район)

Андрійенко ???Ангеліна 14 років, вироби з соломи,гурток «Соломоплетіння» СЗШ№123, керівник Онуфрієва І.В.(Новокодацький район)

Кравченко Діана 14 років, вироби з соломи, гурток «Соломоплетіння» СЗШ№123, керівник Онуфрієва І.В.(Новокодацький район)

 

Різьблення по дереву

1 місце

Коваленко Максим 11 років, різьблення по дереву «Ложка»,СЗШ №127,керівник Неживий О.І. .(Самарський район)

Шмигельський Володимир 15 років, різьблення по дереву таця «Рибка» ЦПРДТ «Альтаїр» керівник Шмигельський А.С.(Чечелівський район)

 

2 місце

Пуздря Микола 14 років, різьблення по дереву, гурток «Умілі ручки», НВК №131,керівник Попов В.І.(Шевченківський район)

Твердохліб Владислав 14 років,різьба по дереву,ЦДЮТ,керівник Неживий О.І. (Самарський район)

 

3 місце

Толщіна Христина 11 років, різьблення по дереву, ЦПР№1,ШОМ «Суцвіття» «Майстерня різьблення по дереву»(Шевченківський район)

Піцик Максим 14 років, різьба по дереву, ложки, СЗШ №84, керівник Сокол О.Г. (Новокодацький район)

 

Писанкарство

1 місце

Черноус Ангеліна 15 років,писанкарство, ЦДТЮТ, керівник Поджаренко А.В.(Самарський район)

Терновська Марія 12 років, писанкарство, ЦДТЮТ, керівник Поджаренко А.В. .(Самарський район)

Бутакова Софія 8 років, писанкарство, ЦДТЮТ, керівник Поджаренко А.В. .(Самарський район)

 

2 місце

Михайлова Катерина 13 років, писанкарство ЦПР №1 , студія народної творчості «Соняшник», керівник Іващенко О.В.(Шевченківський район)

Рибалко Марія 8 років , писанкарство, ЦПР №1 студія народної творчості «Соняшник», керівник Іващенко О.В. .(Шевченківський район)

Алтухова Кароліна 15 років, писанкарство, ЦДТЮТ, керівник Поджаренко А.В. .(Самарський район)

Часниківська Анастасія 16 років, писанкарство, МПДЮ, керівник Спіріна В.А.

Попова Альона 12 років, писанкарство, МПДЮ, керівник Рахманова М.Б

 

3 місце

Слепченко Анна 13 років, писанкарство,ЦПР №1,студія народної творчості «Соняшник» (Шевченківський район)

Формусакі Наталія 13 років, писанкарство, ПТДЮ, керівник Коновалова Г.П. (Новокодацький район)

Сидоренко Катерина 12 років, писанкарство, МПДЮ, керівник Спіріна В.А.

Колдаєва Анастасія 12 років, писанкарство , МПДЮ, керівник Рахманова М.Б.

 

Гран прі

Раїхін Едуард 15 років, різьблення по дереву НВК № 41, керівник Прус М.П.

Датченко Любов 16 років, писанкарство, МПДЮ ЦУК, керівник Спіріна В.А.

Вітаємо юних артистів Театра танцю Breaze з успішною поїздкою на фестиваль "Хореографія і..." до м.Києва

 
Вітаємо юних артистів Театра танцю Breaze з успішною поїздкою на фестиваль "Хореографія і..." до м.Києва. 
Ємельяненко Ольга. 9років. соло. 1ше місце.
Розенкова Марія. 9років. соло. 1ше місце.
Середня група. 8-14 років. 2ге місце.

Так тримати і нових творчих досягнень вам, діти!

 

OUR_Epidw2Y.jpgHUzjIuelcKQ.jpg

Y9iBkNL8VfI.jpg

w2Qg9Qfg6X4.jpgnwsBVzPThbM.jpg

Стартував міський інтелектуальний турнір "Формула успіху"

Стартував міський інтелектуальний турнір "Формула успіху". Першими розпочали участь у турнірі ерудити Шевченківського району СЗШ 126 та СЗШ 21. Ці команди показали найвищий рівень підготовки та обидві команди вийшли у фінал!

StM_loAeh8g.jpg

m29GgYhtZz8.jpg

ci2vgnkePZw.jpg

Більше статей...

  1. 27 жовтня 2016р. в студії комплексного естетичного виховання міського Палацу дітей та юнацтва відбулося свято з національно-патріотичного виховання «Пізнаємо Україну – неньку Україну»
  2. Вихованці Зразкової школи - студії сучасного танцю "Грандіс" були гостями в Мост - сіті в Плейленді на Банана паті
  3. До дня визволення нашого міста вихованці Молодіжно творчого об'єднання "Метроном" відвідали з творчими вітаннями шпиталь в лікарні ім. Мечникова
  4. На канікулах в молодшій та старшій групах Зразкової школи - студії сучасного танцю "Грандіс" пройшов захід "Чарівний світ казок"
  5. В підготовчій групі Зразкової школи студії сучасного танцу "Грандіс" пройшов дивовижний захід "Моя улюблена іграшка"
  6. 19.10.2016 року вихованці та педагогічний колектив ЦУК «Коло калинове» міського Палацу дітей та юнацтва відвідали поранених бійців у військовому шпиталі
  7. Вітаємо юних талантів з колективу дитячого музичного театру "Браво" з отриманим ГРАН-ПРІ
  8. Вітаємо юних учасників зразкового колективу сучасної хореографії "Піруєт"
  9. 23.10.16 У міському палці відбулися міські змагання з авіамоделізму
  10. 05.10.2016 відбувся гала-концерт міського фестивалю авторської пісні «На крилах пісень»

Палац Вконтакті!

Корисні посилання

BannerFans.com

BannerFans.com

BannerFans.com

BannerFans.com

BannerFans.com

Created jtemplate.ru joomla modules