Get Adobe Flash player

Відділи Палацу

Патріотичне виховання
Цикл бесід з національно – патріотичного виховання в Палаці
Методичка з національно - патріотичного виховання
Правові та концептуальні засади патріотичного виховання". Бібліотека методиста-координатора"
«Шляхи реалізації Концепції з національно- патріотичного виховання дітей та молоді в колективах Палацу»
«Іновації в патріотичному та громадському вихованні» Студія «Дизайну та декору» Керівник Рахманова М.Б.
Патріотичне виховання дітей
Формування патріотизму на заняттях з образотворчого мистецтва
Формування патріотизму на заняттях з образотворчого мистецтва (презентація)
Методичні рекомендації щодо організації патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в осередках учнівського самоврядування
Центр художньо-творчого розвитку
Зразковий ансамбль сучасної пісні "Співаночки"
Фотогалерея Зразкового ансамблю сучасної пісні "Співаночки"
Нагороди колективу
Група break dance "Chillout"
Фотогалерея групи break dance "Chillout"
Нагороди колективу
Зразковий колектив сучасної хореографії "Пірует"
Фотогалерея зразкового колективу сучасної хореографії "Пірует"
Нагороди колективу
Студія сучасної хореографії «Грандіс»
Фотогалерея студії сучасної хореографії "Грандіс"
Нагороди колективу
Творче об'єднання "Метроном"
Фотогалерея молодіжно-творчого об'єднання "Метроном"
Нагороди колективу
Театр Танца "BREAZE"
Фотогалерея театру танця "BREAZE"
Нагороди колективу
Циркова студія "Трюк"
Фотогалерея циркової студії "Трюк"
Нагороди колективу
Шоу-кліп театр «Будьмо разом»
Фотогалерея шоу кліп театра "Будьмо разом"
Нагороди колективу
Дитячий музичний театр «Браво»
Нагороди колективу
Фотогалерея Дитячого музичного театру «Браво»
Театр эстрадної мініатюри «Інтермедія»
Центр національного виховання та української культури "Коло калинове"
Зразковий Центр української культури "Коло калинове"
Зразковий колектив - гурток декоративного розпису
Майстерня «Народна вишивка»
Студія розпису по тканині "Батік"
Майстерня "Нанизування та плетіння прикрас із бісеру"
Народний ансамбль танцю України "Цвітень"
Фотогалерея Народного ансамблю танцю України "Цвітень"
Нагороди колективу
Художньо-технічний відділ
Дитяча анiмацiйна студiя "GRIM"
Гурток «Юні конструктори приладів радіоелектроніки»
Гурток «Радіоелектронне конструювання»»
Обчислювальна техніка та програмування
Нагороди колективу
Студія дизайну та декору
Фотогалерея Студії дизайну та декору
Авіамодельний гурток
Гурток "Художні майстерні"
Судномодельний гурток
Зразковий театр моди "Креатив"
Фотогалерея зразкового театру моди "Креатив"
Нагороди колективу
Дизайн та коструювання одягу
Фотогалерея студії Дизайн та коструювання одягу
Майстерня образотворчого мистецтва “Дивограй”
Гурток "Сад ідей"
Гурток «Сім кольорів»
Гурток «Фабрика ідей»
Еколого-гуманітарний відділ
Екологічний центр
Зразкова студія образотворчого мистецтва
Фотогалерея колективу "Изостудія"
Нагороди колективу
Парламент дітей міста
Редакція газети "Я"
Авторська творча студія Віктора Радіонова
Фотогалерея Авторської творчої студії Віктора Радіонова
Нагороди колективу
Студія комплексного естетичного виховання
Психологічний центр "Психолог і Я"
Адреси і телефони районних позашкільних навчальних закладів

Вхід на сайт

Статистика сайту

Відвідувачі
1
Статті
310
Перегляди статей
915241

ВІТАЄМО ПЕРМОЖЦІВ МІСЬКОГО КОНКУРСУ "О, СЛОВО РІДНЕ, ХТО БЕЗ ТЕБЕ Я..."

 

Від 8 до 11 років
Струтинська Поліна 9 років, НВО №109, «Перлина» Н. Федько, Самарський район - лауреат
Коваленко Ілля 10 років, Будинок творчості дітей та юнацтва, «Хто чув»
І .Підсуха, АНД район – 1 місце
Антоношкін Денис 10 років, «Люблю тебе Україно» М.Козюліна, СЗШ №26 АНД район – 1 місце
Дочак Максим 11 років, «Твоя слава наш Кобзарю..» О.Кониський, НВК №108 , Індустріальний район – 2 місце
Манделіна Марія 11 років, «Український сон» Г.Черінь, СЗШ №96, Новокодацький район - лауреат
Бондарчук Анастасія 10 років, «Українська мова» М.Браун, СЗШ №101, Чечелівський район – 2 місце
Козак Людмила 11 років, «Лілея» Т.Шевченко, ССЗШ №126, Шевченківський район – 1 місце

 

Від 12 до 15 років
Хижнякова Варвара 12 років, СЗШ №121, «Сова» Т.Шевченко, Індустріальний район - лауреат
Паталаха Діана 12 років, «Маленьким про великого Тараса» О.Іваненко, НВК №99, Шевченківський район - лауреат
Чемерис Данило 14 років, «Кобзарю» Л.Костенко, СЗШ №15, Чечелівський район - лауреат
Лійбук Валерія 14 років, «Тут немає весни..» З.Макаренко , СЗШ №132 Новокодацький район – 3 місце
Зима Іванна 14 років, «Повсякденна фраза» К.Калениченко , Будинок творчості дітей та юнацтва, АНД район - лауреат
Сергєєва Єлизавета 13 років, «Молитва Миколаю» В.Чоботар, НВК №122, Самарський район - лауреат
Валькова Єлизавета 13 років «Бережіть матусю» Г.Світлична, СЗШ №140 Соборний район – 2 місце
Заєць Маргарита 15 років, «Остання надія» Г.Бідняк, УАЛ,
Соборний район – 1 місце Недава Софія 15 років, «Три літа» Т.Шевченко, ССЗШ №22, Центральний район – 2 місце

 

Від 16 до 18 років
Остапенко Лада 17 років, «Наймичка» Т.Шевченко, СЗШ №58 Центральний район – 1 місце
Кальонова Анастасія 16 років, «Утоплена» Т.Шевченко, ДЮЦ ХТТ, Центральний район - лауреат
Пономаренко Олексій 16 років, «1845» Т.Шевченко, НВК №130, Соборний район – 2 місце
Козидуб Діана 17 років , «Тарасова мрія» М.Ткач, СЗШ №39, Самарський район – 3 місце
Алексєєва Софія 17 років, « Я вірю..» Таїсія, СЗШ №29, Індустріальний район - луреат
Оруджова Емілья 16 років, «І мертвим , і живим, і ненародженим..»
Т. Шевченко , СЗШ №88, Новокодацький район -1 місце
Дмитрашко Лідія 17 років, «Катерина» Т.Шевченко, СЗШ №15,Чечелівський район – 3 місце
Бринза Катерина 17 років, «Твоє ім’я» О.Гончар, НВК №99, Шевченківський район - лауреат

 

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ПАЛАЦ - НАЙКРАЩИЙ!
#palacednipro #дітидніпра

slovo_123.jpg

Корисні посилання

BannerFans.com

BannerFans.com

BannerFans.com

BannerFans.com

BannerFans.com

Created jtemplate.ru joomla modules