Get Adobe Flash player

Відділи Палацу

Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
Патріотичне виховання
Цикл бесід з національно – патріотичного виховання в Палаці
Методичка з національно - патріотичного виховання
Правові та концептуальні засади патріотичного виховання". Бібліотека методиста-координатора"
«Шляхи реалізації Концепції з національно- патріотичного виховання дітей та молоді в колективах Палацу»
«Іновації в патріотичному та громадському вихованні» Студія «Дизайну та декору» Керівник Рахманова М.Б.
Патріотичне виховання дітей
Формування патріотизму на заняттях з образотворчого мистецтва
Формування патріотизму на заняттях з образотворчого мистецтва (презентація)
Методичні рекомендації щодо організації патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в осередках учнівського самоврядування
Центр художньо-творчого розвитку
Зразковий ансамбль сучасної пісні "Співаночки"
Фотогалерея Зразкового ансамблю сучасної пісні "Співаночки"
Нагороди колективу
Група break dance "Chillout"
Фотогалерея групи break dance "Chillout"
Нагороди колективу
Зразковий колектив сучасної хореографії "Пірует"
Фотогалерея зразкового колективу сучасної хореографії "Пірует"
Нагороди колективу
Студія сучасної хореографії «Грандіс»
Фотогалерея студії сучасної хореографії "Грандіс"
Нагороди колективу
Творче об'єднання "Метроном"
Фотогалерея молодіжно-творчого об'єднання "Метроном"
Нагороди колективу
Театр Танца "BREAZE"
Фотогалерея театру танця "BREAZE"
Нагороди колективу
Циркова студія "Трюк"
Фотогалерея циркової студії "Трюк"
Нагороди колективу
Шоу-кліп театр «Будьмо разом»
Фотогалерея шоу кліп театра "Будьмо разом"
Нагороди колективу
Дитячий музичний театр «Браво»
Нагороди колективу
Фотогалерея Дитячого музичного театру «Браво»
Театр эстрадної мініатюри «Інтермедія»
Центр національного виховання та української культури "Коло калинове"
Зразковий Центр української культури "Коло калинове"
Зразковий колектив - гурток декоративного розпису
Майстерня «Народна вишивка»
Студія розпису по тканині "Батік"
Майстерня "Нанизування та плетіння прикрас із бісеру"
Народний ансамбль танцю України "Цвітень"
Фотогалерея Народного ансамблю танцю України "Цвітень"
Нагороди колективу
Художньо-технічний відділ
Дитяча анiмацiйна студiя "GRIM"
Гурток «Юні конструктори приладів радіоелектроніки»
Гурток «Радіоелектронне конструювання»»
Обчислювальна техніка та програмування
Нагороди колективу
Студія дизайну та декору
Фотогалерея Студії дизайну та декору
Авіамодельний гурток
Гурток "Художні майстерні"
Судномодельний гурток
Зразковий театр моди "Креатив"
Фотогалерея зразкового театру моди "Креатив"
Нагороди колективу
Дизайн та коструювання одягу
Фотогалерея студії Дизайн та коструювання одягу
Майстерня образотворчого мистецтва “Дивограй”
Гурток "Сад ідей"
Гурток «Сім кольорів»
Гурток «Фабрика ідей»
Еколого-гуманітарний відділ
Екологічний центр
Зразкова студія образотворчого мистецтва
Фотогалерея колективу "Изостудія"
Нагороди колективу
Парламент дітей міста
Редакція газети "Я"
Авторська творча студія Віктора Радіонова
Фотогалерея Авторської творчої студії Віктора Радіонова
Нагороди колективу
Студія комплексного естетичного виховання
Психологічний центр "Психолог і Я"
Адреси і телефони районних позашкільних навчальних закладів

Нові матеріали на сайті

Prev Next

Дякуємо!!! нашим друзям, колегам, одноду…

16-02-2018 Hits:123 Новини Super User - avatar Super User

Дякуємо!!! нашим друзям, колегам, однодумцям, дійсним лідерам учнівського самоврядування, всім талановитим особистостям

Дякуємо!!! нашим друзям, колегам, однодумцям, дійсним лідерам учнівського самоврядування, всім талановитим особистостям - учасникам АРТ – толоки «Де є любов, там є життя», яку ініціював, організував та провів парламент дітей та...

Read more

На передодні фееєричного свята "МАС…

16-02-2018 Hits:128 Новини Super User - avatar Super User

На передодні фееєричного свята "МАСЛЯНОЇ У ПАЛАЦІ", вихованка Зразкового шоу-кліп театру "Будьмо разом"

  На передодні фееєричного свята "МАСЛЯНОЇ У ПАЛАЦІ", вихованка Зразкового шоу-кліп театру "Будьмо разом", режиссер міського Палацу дітей та юнацтва Ганна Кисельова та керівник студії "Петриківський розпис" центру Української культури "Коло...

Read more

У міському Палаці дітей та юнацтва до Дн…

15-02-2018 Hits:119 Новини Super User - avatar Super User

У міському Палаці дітей та юнацтва до Дня святого Валентина в студії Дизайн та декор відбувся майстер клас по виготовленню валентинок.

  У міському Палаці дітей та юнацтва до Дня святого Валентина в студії Дизайн та декор відбувся майстер клас по виготовленню валентинок.   ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ПАЛАЦ НАЙКРАЩИЙ! #palacednipro #дітидніпра

Read more

14 лютого 2018 відбувся майстер-клас кер…

15-02-2018 Hits:140 Новини Super User - avatar Super User

14 лютого 2018 відбувся майстер-клас керівника гуртка-методиста міського Палацу дітей та юнацтва Світлани Данович.

  14 лютого 2018 відбувся майстер-клас керівника гуртка-методиста міського Палацу дітей та юнацтва Світлани Данович. Тема: Використання техніки акварельного живопису «по вологому паперу».   Учасники мали можливість: Ознайомитись з прикладами, прийомами та секретами техніки...

Read more

В кабінеті Театру естрадної мініатюри …

15-02-2018 Hits:148 Новини Super User - avatar Super User

В кабінеті Театру естрадної мініатюри "Інтермедія",закінчилася половина ремонтних робіт!

  В кабінеті Театру естрадної мініатюри "Інтермедія",закінчилася половина ремонтних робіт! Тепер щасливі діти мають справжню сцену! Окрім одежі сцени,в нас з'явився лінолеум, тепер в нашому кабінеті дуже домашня та дружня атмосфера, саме...

Read more

Разом ми зробимо багато, разом ми велика…

15-02-2018 Hits:153 Новини Super User - avatar Super User

Разом ми зробимо багато, разом ми велика сила. Авіамодельний клуб " ФІЛІН "

  Разом ми зробимо багато, разом ми велика сила. Авіамодельний клуб " ФІЛІН " міського Палацу дітей та юнацтва.   ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ПАЛАЦ НАЙКРАЩИЙ! #palacednipro #дітидніпра

Read more

11 лютого у ЦЕНТРІ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ …

15-02-2018 Hits:120 Новини Super User - avatar Super User

11 лютого у ЦЕНТРІ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ "КОЛО КАЛИНОВЕ" міського Палацу дітей та юнацтва,  пройшов МАЙСТЕР КЛАС ДО ДНЯ СВ. ВАЛЕНТИНА

  11 лютого у ЦЕНТРІ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ "КОЛО КАЛИНОВЕ" міського Палацу дітей та юнацтва, пройшов МАЙСТЕР КЛАС ДО ДНЯ СВ. ВАЛЕНТИНА з Катериною Кондріковою, СТУДІЯ "НАРОДНА ТВОРЧІСТЬ".   У творчій атмосфері діти виготовляли валентинки...

Read more

Вітаємо Зразковий театр моди "КРЕАТ…

13-02-2018 Hits:140 Новини Super User - avatar Super User

Вітаємо Зразковий театр моди "КРЕАТИВ" міського Палацу дітей та юнацтва зі здобуттям  Першої премії на IX Всеукраїнському фестивалі - конкурсі "Планета краси і моди - Ніка"

  Вітаємо Зразковий театр моди "КРЕАТИВ" міського Палацу дітей та юнацтва зі здобуттям Першої премії на IX Всеукраїнському фестивалі - конкурсі "Планета краси і моди - Ніка". "Креатив" ! Ви найкращі!!! :)   ВСЕ...

Read more

Готуємося до конкурсу!!! «О, слово рідне…

13-02-2018 Hits:193 Новини Super User - avatar Super User

Готуємося до конкурсу!!! «О, слово рідне, хто без тебе я …»

Готуємося до конкурсу!!! «О, слово рідне, хто без тебе я …» П О Л О Ж Е Н Н Я міського конкурсу читців присвяченого роковинам від дня народження Т.Г.Шевченка.   Щорічний конкурс читців проводиться з...

Read more

Вихованці АРТ студії Світлани Данович пі…

13-02-2018 Hits:155 Новини Super User - avatar Super User

Вихованці АРТ студії Світлани Данович підготували роботи до всеукраїнського конкурсу Тойота "Машина моєї мрії"

  Вихованці АРТ студії Світлани Данович підготували роботи до всеукраїнського конкурсу Тойота "Машина моєї мрії". За що вже отримали маленькі "компліменти від організаторів;-)   ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ПАЛАЦ НАЙКРАЩИЙ! #palacednipro #дітидніпра

Read more

Вхід на сайт

Статистика сайту

Відвідувачі
1
Статті
271
Перегляди статей
721513

Вітаємо переможців міського конкурсу «Наддніпрянські замальовки» в рамках літературно-мистецького свята «Собори наших душ» 2018

 

Вітаємо переможців міського конкурсу «Наддніпрянські замальовки» в рамках літературно-мистецького свята «Собори наших душ» 2018

Вітаємо-переможців-Наддніпрянські.jpg

Чечелівський район

 

1.Більдюкевич Злата 9 р., аплікація соломкою, майстерня «Золоте сяйво» , МДМЦ, керівник Тарасова С.П.
2.Фалєєва Євгенія 10 р., аплікація соломкою ,майстерня «Золоте сяйво» , МДМЦ, керівник Тарасова С.П.
3.Прос курова Ганна 11 р., аплікація соломкою ,майстерня «Золоте сяйво» , МДМЦ, керівник Тарасова С.П.
4.Білоцерківська Ярослава 9 р., декоративний розпис, майстерня «Сяйво», МДМЦ, керівник Плісова В.П.
5.Шевченко Вероніка 10 р., декоративний розпис, майстерня «Сяйво», МДМЦ, керівник Плісова В.П.
6.Ялтинець Христина 16 р., декоративний розпис, гурток «Веселка» ЦПРДТ «Альтаїр» , керівник Залога О.В.
7.Білак Анастасія 9 р., вироби з натуральної шкіри, гурток «Фантазія» , ЦПРДТ «Альтаїр» , керівник Веселовська О.Б.
8.Бакумовська Марія 9 р., вироби з натуральної шкіри, гурток «Фантазія» , ЦПРДТ «Альтаїр» , керівник Веселовська О.Б.
9.Чурашева Анастасія 11 р., вироби з натуральної шкіри, гурток «Фантазія» , ЦПРДТ «Альтаїр» , керівник Веселовська О.Б.
10.Мамчур Ілля 9 р., солоне тісто,гурток «Іграшка» , ЦПРДТ «Альтаїр», керівник Рубан Н.О.
11.Соловйов-Жирко Кирило 15 р., декоративний розпис, СЗШ №120, керівник Малецька Т.О.
12.Філімоненко Лілія 13 р., петриківський розпис, СЮН №2, керівник Плиг Г.П.
13.Чернуха Анастасія 13 р., петриківський розпис, СЮН №2, керівник Плиг Г.П.
14.Жуйкова Ірина 14 р., петриківський розпис, СЮН №2, керівник Плиг Г.П.
15.Рошошко Єлизавета 13 р., петриківський розпис, СЮН №2, керівник Плиг Г.П.

 

Новокодацький район

 

16.Соловей Ольга 13 р., соломоплетіння, гурток «Соломоплетіння» СЗШ №123, керівник Онуфрієва І.В.
17.Горобець Христина 15 р., народна вишивка, гурток «Чарівна майстерня» НВК №36, керівник Зайцева О.Ю.
18.Каркозова Єлизавета 15 р., народна вишивка , НВК №103 , керівник Гринь Г.Б.
19.Рудас Наталія 10 р., вироби з соломи, СЗШ №50, керівник Лисогоря Н.М.
20.Фрумусаки Наталія 15 р., петриківський розпис , гурток «Дивосвіт» ПТДЮ, керівник Коновалова Г.П.
21.Яковлева Ксенія 14 р., петриківський розпис , гурток «Дивосвіт» ПТДЮ, керівник Коновалова Г.П.
22.Ситало Христина 16 р., петриківський розпис , гурток «Дивосвіт» ПТДЮ, керівник Коновалова Г.П.
23.Неклеса Валерія 16 р., петриківський розпис , гурток «Дивосвіт» ПТДЮ, керівник Коновалова Г.П.
24.Соловей Ольга 13 р., вироби з соломи, гурток «Соломоплетіння», СЗШ №123 , керівник Онуфрієва І.В.
25.Петрова Софія 13 р., плетіння з соломи та рогози, НВК №59, керівник Живчикова З.В.
26.Ботеньова Анастасія плетіння з соломи та рогози, НВК №59, керівник Живчикова З.В.
27.Ломовцева Ганна 13 р., лозоплетіння, СЗШ №85, керівник Кізима Л.П.
28.Чорнобай Юлія 15 р., витинанка , гурток «Паперовий дивосвіт» СЗШ №50, керівник Лисогоря Н.М.
29.Гаврилюк Оксана 10 р., бісероплетіння, гурток «Фантазія» , ПТДЮ, керівник Артюхова Л.О.
30.Шкабура Христина 11 р., бісероплетіння, гурток «Фантазія» , ПТДЮ, керівник Артюхова Л.О.
31.Война Ксенія 10 р., бісероплетіння, гурток «Фантазія» , ПТДЮ, керівник Артюхова Л.О.
32.Омелян Лілія 13 р., бісероплетіння, гурток «Перлинка» , ПТДЮ, керівник Омелян О.Г.
33.Ковальова Анастасія 11 р., плетіння гачком, гурток «Чарівна нитка» ПТДЮ, керівник Мазуренко О.В.
34.Кравчуновська Вероніка 10 р., ., плетіння гачком, гурток «Чарівна нитка» ПТДЮ, керівник Мазуренко О.В.
35.Досова Дар’я 12 р., плетіння гачком , гурток «Країна майстрів» СЗШ №50, керівник Попко Л.Є.
36.Пархоменко Тетяна 13 р.,плетіння гачком, гурток «Чарівний стібок»СЗШ №93, керівник Моріц Л.В.
37.Лук’яненко Мар’яна 9 р., вироби солоного тіста, гурток «Мукасолька» ПТДЮ, керівник Тимошенко Т.М.
38.Лінна Влада 10 р., вироби солоного тіста, гурток «Мукасолька» ПТДЮ, керівник Тимошенко Т.М.
39.Солодовник Олена 10 р., вироби солоного тіста, гурток «Мукасолька» ПТДЮ, керівник Тимошенко Т.М.
40.Кисіль Вероніка 15 р., вироби з глини, НВК №4 , керівник Швець Р.С.

 

Соборний район

 

41.Чеснокова Анна 17 р.,вишивка, СЗШ №35, керівник Савицька Т.А.
42.Кармазіна Анастасія 17 р. вишивка, СЗШ №35, керівник Савицька Т.А.
43.Булгакова Владислава 14 р., вишивка, гурток «Майстриня», СЗШ №83, керівник Шаламова Т.В.
44.Шаповал Світлана 13 р., в’язання гачком, гурток «Майстриня», СЗШ №83, керівник Шаламова Т.В.
45.Ковальова Лілія 11 р., писанкарство , гурток «Веселка», СЗШ №107, керівник Високопоясна К.В.
46.Ткачук А. 12 р., валяння,НВК №111. Керівник Сабадир І.С.
47.Ларікова Марія 16 р., в’язання гачком, гурток «Чарівний гачок» , СЗШ №140, керівник Хаменєва Н.О.
48.Капінус Марія 16 р., в’язання гачком, гурток «Чарівний гачок» , СЗШ №140, керівник Хаменєва Н.О.
49.Чернова Валерія 11 р., в’язання гачком, гурток «Чарівний гачок» , СЗШ №140, керівник Хаменєва Н.О.
50.Худомака Софія 11 р., в’язання гачком, гурток «Чарівний гачок» , СЗШ №140, керівник Хаменєва Н.О.
51.Вербицька Марія 11 р., в’язання гачком, гурток «Чарівний гачок» , СЗШ №140, керівник Хаменєва Н.О.
52.Пшенична Ольга 10 р., витинанка , гурток «Школа забутих мистецтв» ЦПР №2 , керівник Брам Т.Ф.
53.Савченко Кіра 10 р., витинанка , гурток «Школа забутих мистецтв» ЦПР №2 , керівник Брам Т.Ф.
54.Донець Поліна 10 р , витинанка , гурток «Школа забутих мистецтв» ЦПР №2 керівник Брам Т.Ф.
55.Терянік Тетяна 16 р.,петриківський розпис, гурток «Дивоцвіт» , ЦПР №2 , керівник Косенкова Т.Е.
56.Куліненко Валерія 8 р.,народна лялька, студія «Мереживниця» ЦПР№2 , керівник Шевчук Г.О.
57.Федотенко Дарина 11 р., в’язання гачком, студія «Мереживниця» ЦПР№2 , керівник Шевчук Г.О.
58.Шевчук Маргарита 10 р., народна лялька, студія «Мереживниця» ЦПР№2 , керівник Шевчук Г.О.
59.Овсова Софія 13 р, декоративний розпис, студія «АРТ-майстерня» ЦПР №2 , керівник Прудіус А.О.
60.Решетко Олексій 10 р.,декоративний розпис, студія «АРТ-майстерня» ЦПР №2 , керівник Прудіус А.О.
61.Кожух Валерія 10 р., писанкарство, студія «Витоки» , ЦПР №2, керівник Стефанішина І.С.
62.Конопат Юлія 12 р., писанкарство, студія «Витоки» , ЦПР №2, керівник Стефанішина І.С.
63.Мусієнко Анастасія 14 р., витинанка , студія «Метелик» ЦПР №2
64.Довгун Дарина , 14 р., народна іграшка, студія «Метелик « ЦПР №2.

 

Центральний район

 

65.Козуб Олександра 13 р., народна лялька , гурток « Казкова дивина» , ДЮЦ ХТТ, керівник Неклеса Т.В.
66.Скиба Ірина 10 р., народна лялька , гурток « Казкова дивина» , ДЮЦ ХТТ, керівник Неклеса Т.В.
67.Баєва Уляна 9 р., вишивка стрічками , гурток « Казкова дивина» , ДЮЦ ХТТ, керівник Неклеса Т.В.
68.Катарайчик Єлизавета 11 р., мотанка , вишивка стрічками , гурток « Казкова дивина», ДЮЦ ХТТ, керівник Неклеса Т.В.
69.Єфремова Катерина 10 р., вишивка стрічками , гурток « Казкова дивина» , ДЮЦ ХТТ, керівник Неклеса Т.В.
70.Черненко Лілія 9 р., вишивка стрічками , гурток « Казкова дивина» , ДЮЦ ХТТ, керівник Неклеса Т.В.
71.Пундик Карина 11 р., бісероплетіння, гурток «Бісероплетіння» ДЮЦ ХТТ,керівник Здор Л.П.
72.Мишина Аліна 10 р., бісероплетіння, гурток «Бісероплетіння» ДЮЦ ХТТ,керівник Здор Л.П.
73.Черняк Вікторія 11 р., бісероплетіння, гурток «Бісероплетіння» ДЮЦ ХТТ,керівник Здор Л.П.
74.Лобан Анастасія 10 р., бісероплетіння, гурток «Бісероплетіння» ДЮЦ ХТТ,керівник Здор Л.П.
75.Мітеніна Дар’я 14 р., петриківський розпис , гурток « Петриківські візерунки» ДЮЦ ХТТ, керівник Котельчук С.М.
76.Порубова Світлана 13 р., петриківський розпис , гурток « Петриківські візерунки» ДЮЦ ХТТ, керівник Котельчук С.М.
77.Корчугова Анастасія 14 р., петриківський розпис , гурток « Петриківські візерунки» ДЮЦ ХТТ, керівник Котельчук С.М.
78.Пелипенко Марія 12 р., петриківський розпис , гурток « Петриківські візерунки» ДЮЦ ХТТ, керівник Котельчук С.М.
79.Луцишин Олександра 15 р., петриківський розпис , гурток « Петриківські візерунки» ДЮЦ ХТТ, керівник Котельчук С.М.
80.Порубова Світлана 13 р., соломо плетіння, гурток «Природа і творчість» ДЮЦ ХТТ, керівник Шевченко О.Г.
81.Яцун Діана 11 р., в’язання, гурток «В’язання» ДЮЦ ХТТ, керівник Харченко К.О.
82.Кірічкова Анастасія 12 р., в’язання, гурток «В’язання» ДЮЦ ХТТ, керівник Харченко К.О.
83.Буділіна Вікторія 15 р., в’язання, гурток «В’язання» ДЮЦ ХТТ, керівник Харченко К.О.
84.Судавна Владлена 14 р., в’язання, гурток «В’язання» ДЮЦ ХТТ, керівник Харченко К.О.
85.Новожилова Надія 16 р., в’язання, гурток «В’язання» ДЮЦ ХТТ, керівник Харченко К.О.
86.Гривник Віра 17 р., в’язання, гурток «В’язання» ДЮЦ ХТТ, керівник Харченко К.О.
87.Канделя Карина 16 р., в’язання, СЗШ №37, керівник Дзюба Т.П.
88.Гайдара Володимир 15 р., різьблення по дереву , СЗШ №1 , керівник Довгаль Л.С.
89.Моісєєва Варвара 16 р., бісероплетіння, СЗШ №1. Гурток «Майстриня», керівник Бачуріна О.А.
90.Марченко Олександра 9 р., вишивка стрічками, СЗШ №128, керівник Неклеса Т.В.
91.Колісниченко Поліна 8 р., вишивка стрічками, СЗШ №128, керівник Неклеса Т.В.
92.Клименко Єлизавета 12 р., декоративний розпис, ССЗШ №9, керівник Дмитренко О.В.
93.Чала Катерина 9 р., декоративний розпис, НВК №148 , керівник Либа Є.Ю.

 

Індустріальний район

 

94.Рудик Катерина 14 р., народна вишивка, СЗШ №63, керівник Шевелуха С.В.
95.Петрашко Ксенія 11 р., народна вишивка, НВК № 139 , керівник Панасюк Л.В.
96.Мальцева Валерія 15 р., народна вишивка , СЗШ №118, керівник
Самойленко Л.С.
97.Старина Вікторія 11 р., народна вишивка, НВК№1, керівник Бутиріна Л.П.
98.Шатунова Катерина 15 р., плетіння гачком, СЗШ №118, керівник Самойленко Л.С.
99.Кічевська Кіра 7 р.,декоративний розис, НВК №139, керівник Басоріна Д.І.
100.Гончарова Кіра 8 р., декоративний розпис, НВК №139, керівник Басоріна Д.І.
101.Ісаєва Єлизавета 17 р.,декоративний розпис , СЗШ №63, керівник
Романова Т.О.
102.Міщенко Олександр 9 р., декоративний розпис (батик), СЗШ №63, керівник Романова Т.О.
103.Соломко Євген 15 р., різьблення по дереву , НВО №113, БТДЮ, керівник Прус М.П.
104.Стовбун Владислава 11 р., народна іграшка , БТДЮ, керівник Токарчук І.В.
105.Кривченко Дмитро 10 р., лозоплетіння, гурток «Плетіння з лози» ЦПР №3, керівник Седлярова Г.С.
106.Юрченко Кристина 11 р., лозоплетіння, гурток «Плетіння з лози» ЦПР №3, керівник Седлярова Г.С.
107.Сафронюк Поліна 11 р., петриківський розпис, гурток «Петриківський розпис», ЦПР №3 , керівник Волнянська А.А.
108.Іваніш Дар’я 9 р., петриківський розпис, гурток «Петриківський розпис», ЦПР №3 , керівник Волнянська А.А.
109.Андреєва Дана 9 р., петриківський розпис, гурток «Петриківський розпис», ЦПР №3 , керівник Волнянська А.А.
110.Юрченко Кристина 11 р., петриківський розпис, гурток «Петриківський розпис», ЦПР №3 , керівник Волнянська А.А.
111.Цоцко Катерина 8 р., декоративний розпис, гурток «Декоративний розпис» ЦПР №3, керівник Гнатюк В.Ю.
112.Шляхова Марія 11 р., декоративний розпис, гурток «Декоративний розпис» ЦПР №3, керівник Гнатюк В.Ю.

 

Самарський район

 

113.Черноус Ангеліна 16 р., писанкарство, ЦДТЮТ, керівник Поджаренко А.В.
114.Алтухова Кароліна 14 р., писанкарство, ЦДТЮТ, керівник
Поджаренко А.В.
115.Синюкова Катерина 12 р., писанкарство, ЦДТЮТ, керівник
Поджаренко А.В.
116.Пільховська Софія 10 р., писанкарство, ЦДТЮТ, керівник
Поджаренко А.В.
117.Симонович Єлизавета 10 р., писанкарство, ЦДТЮТ, керівник
Поджаренко А.В.
118.Русакова Марія 8 р., писанкарство, ЦДТЮТ, керівник Поджаренко А.В.
119.Бондаренко Олександра 15 р., килимарство, гурток «Гобелен», керівник Беззаботнова О.А.
120.Гавриленко Максим 15 р., декоративне пано, ЦДТЮТ, керівник Беззаботнова О.А.
121.Рахчевська Яна 16 р., вироби з глини, гурток «Кераміка», ЦДТЮТ, керівник Худолій О.Б.
122.Щукіна Владислава 9 р., вироби з глини, гурток «Кераміка», ЦДТЮТ, керівник Худолій О.Б.
123.Любицький Богдан 13 р., різьблення по дереву, ЦДТЮТ, керівник Неживий О.І.
124.Бєляєв Марк 13 р., різьблення по дереву, ЦДТЮТ, керівник Неживий О.І.
125.Шевченко Денис 14 р., різьблення по дереву, ЦДТЮТ, керівник Неживий О.І.
126.Геюк Максим 13 р., різьблення по дереву, ЦДТЮТ, керівник Неживий О.І.
127.Коваленко Максим 13 р., різьблення по дереву, ЦДТЮТ, керівник Неживий О.І.
128.Счастлівцев В’ячеслав 14 р., різьблення по дереву, ЦДТЮТ, керівник Неживий О.І.
129.Легкота Герман 12 р., лялькарство, студія «Роксолана»,ЦДТЮТ, керівник Кіріченко Н.В.
130.Репрінцева Пелагея 8 р., килимарство, студія «Роксолана»,ЦДТЮТ, керівник Кіріченко Н.В.
131.Музика Олександра 11 р., килимарство, студія «Роксолана»,ЦДТЮТ, керівник Кіріченко Н.В.
132.Ковалева Надія 12 р., народна іграшка, гурток «Лялькарство»,ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П.
133.Пільховська Софія 10 р., народна іграшка, гурток «Лялькарство»,ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П.
134.Синюкова Катерина 12 р., народна іграшка, гурток «Лялькарство», ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П.
135.Росюк Дар’я 9 р., народна іграшка, гурток «Лялькарство», ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П.
136.Горпиняк Уляна 9 р., народна іграшка, гурток «Лялькарство», ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П.
137.Єрохіна Кіра 9 р., народна іграшка, гурток «Лялькарство», ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П.
138.Савинська Поліна 8 р., народна іграшка, гурток «Лялькарство», ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П.
139.Паюн Анна 8 р., народна іграшка, гурток «Лялькарство»,ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П.
140.Івченко Тімур 7 р., соломоплетіння, ЦДТЮТ, керівник Санько Н.О.
141.Логвінова Валерія 11 р.,витинанка, ЦДТЮТ, керівник Бровко І.Д.
142.Каплунова Дар’я 12 р., кераміка, гурток «Творча майстерня», СЗШ №39, керівник Молчанова Н.М.
143.Чернова Діана 13 р., декоративний розпис, НВО №109, керівник Неділько Л.Б.
144.Синишин Олександр 10 р., вироби з соломки , гурток «Аплікація соломкою», НВО №109, керівник Санько Н.О.
145.Двужильний Григорій 13 р., вироби з солоного тіста, НВО №109, керівник Санько Н.О.
146.Лелека Анна 15 р., в’язання гачком , СЗШ № 70, керівник Шестак Г.А.
147.Курносова Світлана 16 р., декоративний розпис , гурток «Палітра», СЗШ №98, керівник Поплаухіна Ю.В.
148.Кас’яненко Оксана 9 р., вовняна акварель, гурток «Квілінг», НВК №125, керівник Мельник Т.Г.
149.Беренде Ринат 7 р.,лялькарство , гурток «Лялькарство»,ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П.
150.Ковальова Надія 10 р., вироби з глини, гурток «Кераміка», ЦДТЮТ, керівник Худолій О.Б.
151.Кудин Владислав 7 р., вироби з глини, гурток «Кераміка», ЦДТЮТ, керівник Худолій О.Б.

 

Шевченківський район

 

152. Коляда Євгенія 13р., вишивка, гурток «Вишивка» ЦПР №1 , керівник Макаренко С.П.
153.Макаренко Ульяна 13 р., вишивка, гурток «Вишивка» ЦПР №1 , керівник Макаренко С.П.
154.Бишевська Вікторія 14 р., вишивка, гурток «Вишивка» ЦПР №1 , керівник Макаренко С.П.
155.Чорнокнижна Єлизавета 14 р., вишивка, гурток «Вишивка» ЦПР №1 , керівник Макаренко С.П.
156.Станіславова Анастасія 10 р., вишивка, гурток «Вишивка» ЦПР №1 , керівник Макаренко С.П.
157.Меледіна Софія 11 р., вишивка, гурток «Вишивка» ЦПР №1 , керівник Макаренко С.П.
158.Михайлова Катерина 14 р., вишивка, гурток «Вишивка» ЦПР №1 , керівник Макаренко С.П.
159.Григор Дар’я 12 р., вишивка, гурток «Вишивка» ЦПР №1 , керівник Макаренко С.П.
160.Конотобськова Дар’я 14 р., вишивка, гурток «Вишивка» ЦПР №1 , керівник Макаренко С.П.
161.Аксаниг Вікторія 11 р.,в’язання гачком , гурток «В’язання» ЦПР №1 , керівник Мешечко Л.М.
162.Самойленко Діана 14 р., в’язання гачком , гурток «В’язання» ЦПР №1 , керівник Мешечко Л.М.
163.Щокіна Валерія 14 р., в’язання гачком , гурток «В’язання» ЦПР №1 , керівник Мешечко Л.М.
164.Верещагіна Ілона 14 р., в’язання гачком , гурток «В’язання» ЦПР №1 , керівник Мешечко Л.М.
165.Гордієнко Аліна 12 р., в’язання гачком , гурток «В’язання» ЦПР №1 , керівник Мешечко Л.М.
166.Сенік Ганна 13 р., лозоплетіння , гурток «Майстерня лозоплетіння» , ЦПР №1 , керівник Мукасєєва Л.Н.
167.Куленкова Маргарита 14 р., лозоплетіння , гурток «Майстерня лозоплетіння» , ЦПР №1 , керівник Мукасєєва Л.Н.
168.Шевченко Анастасія 13 р., лозоплетіння , гурток «Майстерня лозоплетіння» , ЦПР №1 , керівник Мукасєєва Л.Н.
169.Моргун Михайло 9 р., лозоплетіння , гурток «Майстерня лозоплетіння» , ЦПР №1 , керівник Мукасєєва Л.Н.
170.Могрун Вероніка 7 р., лозоплетіння , гурток «Майстерня лозоплетіння» , ЦПР №1 , керівник Мукасєєва Л.Н.
171.Толщина Христина 12 р., лозоплетіння , гурток «Майстерня лозоплетіння» , ЦПР №1 , керівник Мукасєєва Л.Н.
172.Толщина Дарина 9 р., лозоплетіння , гурток «Майстерня лозоплетіння» , ЦПР №1 , керівник Мукасєєва Л.Н.
173.Плітченко Максим 11 р., лозоплетіння , гурток «Майстерня лозоплетіння» , ЦПР №1 , керівник Мукасєєва Л.Н.
174.Сичова Діана 12 р., лозоплетіння , гурток «Майстерня лозоплетіння» , ЦПР №1 , керівник Мукасєєва Л.Н.
175.Котенко Діана 10 р., вироби з глини, «Майстерня кераміки», ЦПР №1 , керівник Лисенко І.О.
176.Маркіяненко Мирослава 14 р., вироби з глини, «Майстерня кераміки», ЦПР №1 , керівник Лисенко І.О.
177.Білоус Марія 13 р., вироби з глини, «Майстерня кераміки», ЦПР №1 , керівник Лисенко І.О.
178.Лісничий Михайло 10 р., різьблення по дереву ,»Майстерня різьблення по дереву» , ЦПР №1, керівник Похилько О.А.
179.Євдокімова Арина 9 р., різьблення по дереву ,»Майстерня різьблення по дереву» , ЦПР №1, керівник Похилько О.А.
180.Литвиненко Ксенія 10 р., різьблення по дереву ,»Майстерня різьблення по дереву» , ЦПР №1, керівник Похилько О.А.
181.Занюк Іван 10 р., різьблення по дереву ,»Майстерня різьблення по дереву» , ЦПР №1, керівник Похилько О.А.
182.Бушина Вероніка 10 р., різьблення по дереву ,»Майстерня різьблення по дереву» , ЦПР №1, керівник Похилько О.А.
183.Желізняк Софія 9 р., батик , «Майстерня батику» , ЦПР №1, керівник Похилько О.А.
184.Колеснік Вікторія 12 р., батик ,»Майстерня батику» , ЦПР №1, керівник Похилько О.А.
185.Толщіна Христина 12 р., батик ,»Майстерня батику» , ЦПР №1, керівник Похилько О.А.
186.Дудко Руслана 12 р., петриківський розпис, «Майстерня петриківського розпису» , керівник Козинець Ю.П.
187.Колеснік Вікторія 12 р., петриківський розпис, «Майстерня петриківського розпису» , керівник Козинець Ю.П.
188.Качуєвська Олександра 15 р., петриківський розпис, «Майстерня петриківського розпису» , керівник Козинець Ю.П.
189.Тихоненко Анастасія 12 р., петриківський розпис, «Майстерня петриківського розпису» , керівник Козинець Ю.П.
190.Тіщенко Поліна 12 р., петриківський розпис, «Майстерня петриківського розпису» , керівник Козинець Ю.П.
191.Шавотіна Ксенія 10 р., петриківський розпис, «Майстерня петриківського розпису» , керівник Козинець Ю.П.
192.Шапошнікова Діана 14 р., декоративний розпис , гурток «Декоративний розпис», ЦПР №1 , керівник Цимбалій Т.І.
193.Дайліденко Дар’я 14 р., декоративний розпис , гурток «Декоративний розпис», ЦПР №1 , керівник Цимбалій Т.І.
194.Свиридова Олександра 12 р., декоративний розпис , гурток «Декоративний розпис», ЦПР №1 , керівник Цимбалій Т.І.
195.Котенко Діана 11 р., народна лялька. Гурток «Дитяча творча майстерня», керівник Велика В.М.
196.Шмаюн Ксенія 13 р., народна лялька. Гурток «Дитяча творча майстерня», керівник Велика В.М.
197.Любарська Дар’я 11 р., народна лялька. Гурток «Дитяча творча майстерня», керівник Велика В.М.
198.Нікітіна Поліна 12 р., кераміка, НВК №137, керівник Левченко М.П.
199.Бойко Микита 12 р., природні матеріали, НВК №137, керівник Левченко М.П.
200.Муліна Варвара 15 р., народна лялька, СЗШ №81, майстерня «Оберіг», керівник Чех Н.В.
201.Кручиненко Софія 11 р., ткацтво, НВК №99, керівник Залужна С.П.
202.Олійникова Ксенія 15 р., вишивка, НВК «99, керівник Залужна С.П.
203.Братусь Валерія 14 р., вишивка, НВК «99, керівник Залужна С.П.
204.Качан Юлія 15 р., в’ язання гачком, НВК №99, керівник Залужна С.П.
205.Недбаєвська Вікторія 14 р., гурток «Технології», СЗШ №25, керівник Груздєва Л.С.
206.Дюкова Олеся 11 р., народна лялька, НВК №33, керівник Завертайло С.В.
207.Віхрик Олександра 15 р., народна лялька, НВК №33, керівник Завертайло С.В.
208.Белякова Карина 16 р., бісероплетіння, , НВК №33, керівник Завертайло С.В.
209.Бабіч Олександра 15 р., вишивка, гурток «Народна вишивка» СЗШ №80, керівник Демчук Т.Л.
210.Бачинська Ольга 16 р., в’язання , гурток «Народна вишивка» СЗШ №80, керівник Демчук Т.Л.
211.Рибакова Христина 16 р., вишивка, гурток «Народні ремесла», СЗШ №40, керівник Степаненко О.К.
212.Філіпенко Валерія 15 р., вишивка, гурток «Народні ремесла», СЗШ №40, керівник Степаненко О.К.
213.Зяблицька Ангеліна 12 р., аплікація соломкою., гурток «Народні ремесла» , ДЮЦ , керівник Левченко М.П.
214.Бутенко Анастасія 12 р., аплікація соломкою., гурток «Народні ремесла» , ДЮЦ, керівник Левченко М.П.
215.Астіон Дар’я 14 р., вироби з природнього матеріалу , гурток «Народні ремесла», ДЮЦ, керівник Левченко М.П.
216.Гунько Єлизавета 14 р., кераміка, гурток «Чарівне коло», ДЮЦ, керівник Лутак М.В.
217.Гапоненко Кристина 12 р., кераміка, гурток «Чарівне коло» ,ДЮЦ, керівник Лутак М.В.
218.Качуєвська Олександра 14 р., витинанка , студія «Соняшник», ЦПР №1, керівник Іващенко О.В.
219.Рибалко Марія 9 р., вибійка, студія «Соняшник», ЦПР №1, керівник Іващенко О.В.
220.Самойлич Софія 9 р., вибійка, студія «Соняшник», ЦПР №1, керівник Іващенко О.В.
221.Зліпушенко Оксана 13 р., витинанка, гурток «Суцвіття», ЦПР №1, керівник Іващенко О.В.
222.Колеснік Вікторія 12 р., витинанка, гурток «Суцвіття», ЦПР №1, керівник Іващенко О.В.
223.Любарська Дар’я 11 р., бісероплетіння, , гурток «Чарівний бісер», керівник Лепетуха Т.С.
224.Базно Анастасія 9 р., бісероплетіння, , гурток «Чарівний бісер», керівник Лепетуха Т.С.
225.Пасканова Катерина 10 р., бісероплетіння, , гурток «Чарівний бісер», керівник Лепетуха Т.С.

 

Амур-Нижньодніпровський район

 

226.Гулакова Катерина 17 р., в’язання гачком, СЗШ №8 , керівник Балацька І.В.
227.Марголіна Єлизавета 17 р., в’язання гачком, СЗШ №8 , керівник Балацька І.В.
228.Скок Поліна 15 р., в’язання гачком, СЗШ №8 , керівник Балацька І.В.
229.Ковальчук Дар’я 13 р., в’язання гачком, СЗШ №8 , керівник Балацька І.В.
230.Романюк Даша 14 р., народна лялька, СЗШ №26, керівник Кузнєцова О.М.
231.Плесюк Валентина 15 р.,плетіння гачком та спицями, керівник Кузнєцова О.М.
232.Котляр Софія 15 р., народна вишивка, гурток «Райдуга творчості», СЗШ №42, керівник Литвиненко О.М.
233.Асанов Олексій 13 р., витинанка, гурток «Райдуга творчості», СЗШ №42, керівник Литвиненко О.М.
234.Комісар Діана 10 р., петриківський розпис, гурток «Петриківський розпис», СШ №44, керівник Мішина Н.В.
235.Кравчук Дар’я 17 р., вишивка, обслуговуюча праця, СШ №44, керівник Машковська Т.В.
236.Мешалкіна Марія 17 р., гурток «Умілі ручки» , СШ №55 , керівник Ісмагілова О.О.
237.Чорний Сергій 17 р., різьблення по дереву, гурток «Різьблення по дереву», СЗШ №68., керівник Макеров В.Ф.
238.Ледова Анастасія 15 р., вишивка, гурток «Народна вишивка, СЗШ №68, керівник Кислиця Л.О.
239.Демидова Ганна 15 р.,в’язання гачком , гурток «Творча майстерня», СЗШ №86, керівник Журавльова Н.П.
240.Манукян Жанетта 17 р., вишивка, гурток «Творча майстерня», СЗШ №86, керівник Журавльова Н.П.
241.Величко Вероніка 13 р., .,в’язання гачком , гурток «Творча майстерня», СЗШ №86, керівник Журавльова Н.П.
242.Грицай Віталій 14 р., різьблення по дереву, гурток «Різьблення по дереву», СЗШ №68., керівник Макеров В.Ф.
243.Книжник Єгор 14 р., різьблення по дереву, гурток «Різьблення по дереву», СЗШ №68., керівник Макеров В.Ф.
244.Лісунова Катерина 14 р., народна вишивка , гурток «Золоті перлини», НВК №131, керівник Мамаєва Т.Г.
245.Мамаєва Анастасія 14 р., народна вишивка , гурток «Золоті перлини», НВК №131, керівник Мамаєва Т.Г.
245.Осьмакова Владислава 13 р., в’язання , гурток «Золоті перлини», НВК №131, керівник Мамаєва Т.Г.
246.Крючко Микола 12 р., різьблення по дереву , гурток «Різьблення по дереву», НВК №131, керівник Попов В.І.
247.Шаповалова Євгенія 15 р., петриківський розпис, гурток «Петриківський дивоцвіт», СШ №134, керівник Губа І.А.
248.Федоренко Дар’я 14 р., петриківський розпис, гурток «Петриківський дивоцвіт», СШ №134, керівник Губа І.А.
249.Гемай Альона 13 р., петриківський розпис, гурток «Петриківський дивоцвіт», СШ №134, керівник Губа І.А.
250.Ліпченко Влада 14 р., пірографія, гурток «Різьблення та напилення» БТДЮ, керівник Дездеревич С.М.
251.Безсонова Анастасія 11 р., джутова філігрань, гурток «Моделювання іграшок та сувенірів» , БТДЮ, керівник Безсонова Т.В.
252.Цилюрік Анастасія 14 р.,вишивка, гурток «Голка-чарівниця», БТДЮ, керівник Родкіна О.Д.
253.Скакун Єгор 13 р., народна лялька, гурток «Натхнення», БТДЮ, керівник Малієнко Н.М.
254.Фєрлєй Надія 11 р., народна лялька, гурток «Натхнення», БТДЮ, керівник Малієнко Н.М.
255.Рівна Анастасія 10 р., народна лялька, гурток «Натхнення», БТДЮ, керівник Малієнко Н.М.
256.Хорольська Юліана 10 р., народна лялька, гурток «Натхнення», БТДЮ, керівник Малієнко Н.М.
257.Бєляєва Арина 10 р., народна лялька, гурток «Натхнення», БТДЮ, керівник Малієнко Н.М.
258.Горяна Марія 11 р., народна лялька, гурток «Натхнення», БТДЮ, керівник Малієнко Н.М.
259.Ільянцева Єва 10 р., народна лялька, гурток «Натхнення», БТДЮ, керівник Малієнко Н.М.
260.Гатило Валерія 15 р., петриківський розпис, ЦХЕТУМ, керівник Кириленко Д.О.
261.Кондра Валерія 12 р., петриківський розпис, ЦХЕТУМ, керівник Кириленко Д.О.
262.Валуйська Анжеліка 15 р., петриківський розпис, ЦХЕТУМ, керівник Кириленко Д.О.
263.Волошенко Наталія 12 р., петриківський розпис, ЦХЕТУМ, керівник Кириленко Д.О.
264.Гаркуша Олександра 12 р., петриківський розпис, ЦХЕТУМ, керівник Кириленко Д.О.
265.Сафронюк Поліна 11 р., декоративний розпис, гурток Умілі ручки», керівник Ісмайлова О.О.

 

Центр науково-технічної творчості


266.Ігнатенк Аліна 15 р., бісероплетіння, ЦНТТ, керівник Лаврешова Н.І.
267.Тищенко Ліза 12 р., петриківський розпис, ЦНТТ, керівник Малецька Т.О.

 

Міський Палац дітей та юнацтва

 

Студія «Килимарство та гобелени»


268.Кондрікова Валерія 15 р., гобелен, МПДЮ, керівник Родіонов В.О.
Авторська ізо студія В.Родіонова
269.Бєляков Богдан 9 р., колаж (пластилін), МПДЮ, керівник Кондрікова К.В.
270.Новобранцева Анастасія 9 р., колаж (солоне тісто), МПДЮ, керівник Кондрікова К.В.
Студія «Декоративно – ужиткове мистецтво»
271.Кондрікова Валерія 16 р., колаж (солоне тісто),. МПДЮ, керівник Кондрікова К.В.
272.Дудка Ксенія 12 р., колаж (декоративна композиція) МПДЮ, Кондрікова К.В.
273.Третяк Дар’я 16 р.,колаж ( декоративна композиція), МПДЮ, керівник Кондрікова К.В.

 

Гурток «Народна вишивка»


274.Олексюк Аліна 14 р., вишивка, МПДЮ, керівник Точена Д.В.
275.Бровко Олександра 13 р., вишивка, МПДЮ, керівник Точена Д.В.
276.Рибалка Богдана 13 р., вишивка, МПДЮ, керівник Точена Д.В.
Гурток «Батик»
277.Панюкова Аліса 9 р., батик, МПДЮ, керівник Шестак І.О.
278.Нетребенко Марія 8 р., батик, МПДЮ, керівник Шестак І.О.
279.Кугук Уляна 9 р, батик, МПДЮ, керівник Шестак І.О.
280.Мохудер Лілія 17 р., батик, МПДЮ, керівник Шестак І.О.

 

Гурток «Декоративний розпис»


281.Педорич Анна 13 р., декоративний розпис, МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.
282.Мількевич Світлана 15 р., декоративний розпис, МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.
283.Ковалерчик Аріна 9 р., декоративний розпис, МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.
284.Душко Анна 10 р., декоративний розпис, МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.
285.Чубіна Аліна 12 р., декоративний розпис, МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.
286.Амброс Катерина 9 р., декоративний розпис, МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.
287.Малюк Олександра 19 р., декоративний розпис, МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.
288.Бандурка Дарина 10 р., декоративний розпис, МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.
289.Москаленко Аліна 13 р., декоративний розпис, МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.
290.Пісчана Валентина 19 р., декоративний розпис, МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.

 

Центр художньо-технічного розвитку

 

Гурток «Фабрика ідей»


291.Баталова Даша 10 р., писанкарство, МПДЮ, керівник Лаєвська С.А.
292.Бушина Ольга 11 р., писанкарство, МПДЮ, керівник Лаєвська С.А.
293.Дорош Марія 10 р., писанкарство, МПДЮ, керівник Лаєвська С.А.
294.Нечітайло Кіра 9 р., писанкарство, МПДЮ, керівник Лаєвська С.А.
295.Лаєвська Катерина 14 р., писанкарство, МПДЮ, керівник Лаєвська С.А.

 

Гурток «Сім кольорів»


296.Гонтова Софія 12 р., писанкарство, МПДЮ, керівник Рудкова С.Є.
297.Гонтова Марія 12 р., писанкарство, МПДЮ, керівник Рудкова С.Є.
298.Мосейчук Даша 9 р., писанкарство, МПДЮ, керівник Рудкова С.Є.
299.Гудим Віка 10 р., килимарство, МПДЮ, керівник Рудкова С.Є.
300.Салов Богдан 8 р., килимарство, МПДЮ, керівник Рудкова С.Є.
301.Акімова Ганна 7 р., килимарство, МПДЮ, керівник Рудкова С.Є.

Група у Facebook

Корисні посилання

BannerFans.com

BannerFans.com

BannerFans.com

BannerFans.com

BannerFans.com

Created jtemplate.ru joomla modules