Get Adobe Flash player

Відділи Палацу

Патріотичне виховання
Цикл бесід з національно – патріотичного виховання в Палаці
Методичка з національно - патріотичного виховання
Правові та концептуальні засади патріотичного виховання". Бібліотека методиста-координатора"
«Шляхи реалізації Концепції з національно- патріотичного виховання дітей та молоді в колективах Палацу»
«Іновації в патріотичному та громадському вихованні» Студія «Дизайну та декору» Керівник Рахманова М.Б.
Патріотичне виховання дітей
Формування патріотизму на заняттях з образотворчого мистецтва
Формування патріотизму на заняттях з образотворчого мистецтва (презентація)
Методичні рекомендації щодо організації патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в осередках учнівського самоврядування
Центр художньо-творчого розвитку
Зразковий ансамбль сучасної пісні "Співаночки"
Фотогалерея Зразкового ансамблю сучасної пісні "Співаночки"
Нагороди колективу
Група break dance "Chillout"
Фотогалерея групи break dance "Chillout"
Нагороди колективу
Зразковий колектив сучасної хореографії "Пірует"
Фотогалерея зразкового колективу сучасної хореографії "Пірует"
Нагороди колективу
Студія сучасної хореографії «Грандіс»
Фотогалерея студії сучасної хореографії "Грандіс"
Нагороди колективу
Творче об'єднання "Метроном"
Фотогалерея молодіжно-творчого об'єднання "Метроном"
Нагороди колективу
Театр Танца "BREAZE"
Фотогалерея театру танця "BREAZE"
Нагороди колективу
Циркова студія "Трюк"
Фотогалерея циркової студії "Трюк"
Нагороди колективу
Шоу-кліп театр «Будьмо разом»
Фотогалерея шоу кліп театра "Будьмо разом"
Нагороди колективу
Дитячий музичний театр «Браво»
Нагороди колективу
Фотогалерея Дитячого музичного театру «Браво»
Театр эстрадної мініатюри «Інтермедія»
Центр національного виховання та української культури "Коло калинове"
Зразковий Центр української культури "Коло калинове"
Зразковий колектив - гурток декоративного розпису
Майстерня «Народна вишивка»
Студія розпису по тканині "Батік"
Майстерня "Нанизування та плетіння прикрас із бісеру"
Народний ансамбль танцю України "Цвітень"
Фотогалерея Народного ансамблю танцю України "Цвітень"
Нагороди колективу
Художньо-технічний відділ
Гурток «Юні конструктори приладів радіоелектроніки»
Гурток «Радіоелектронне конструювання»»
Обчислювальна техніка та програмування
Нагороди колективу
Студія дизайну та декору
Фотогалерея Студії дизайну та декору
Авіамодельний гурток
Гурток "Художні майстерні"
Майстерня писанкарства
Зразковий театр моди "Креатив"
Фотогалерея зразкового театру моди "Креатив"
Нагороди колективу
Дизайн та коструювання одягу
Фотогалерея студії Дизайн та коструювання одягу
Гурток "Сад ідей"
Гурток «Сім кольорів»
Гурток «Фабрика ідей»
Еколого-гуманітарний відділ
Екологічний центр
Зразкова студія образотворчого мистецтва
Фотогалерея колективу "Изостудія"
Нагороди колективу
Парламент дітей міста
Редакція газети "Я"
Авторська творча студія Віктора Радіонова
Фотогалерея Авторської творчої студії Віктора Радіонова
Нагороди колективу
Студія комплексного естетичного виховання
Психологічний центр "Психолог і Я"
Адреси і телефони районних позашкільних навчальних закладів

Вхід на сайт

Статистика сайту

Відвідувачі
1
Статті
318
Перегляди статей
1140200

Вітаємо переможців міської виставки "Дебют" 2017.

 Список переможців «Дебют» 2017

 

Вітаємо-переможців-міської-виставки-Дебют_1.jpg

 

 

1 місце

 

1.Русакова Марія 9 років, гурток «Декоративний розпис», ЦДТЮТ, керівник Поджаренко А.В. Самарський район.

2.Синюкова Таісія 5 р, , гурток «Декоративний розпис», ЦДТЮТ, керівник Поджаренко А.В. Самарський район.

3.Івченко Тімур 7 р. гурток «Соломка» , керівник Санько Н.О., ЦДТЮТ, Самарський район.

4.Старікова Ксенія 7 р., гурток «Кераміка», ЦДТЮТ, керівник Худолій О.Б., Самарський район.

5.Пивоварова Поліна 7 р., гурток «Кераміка», ЦДТЮТ, керівник Худолій О.Б., Самарський район.

6.Репрінцива Пелагея 8 р., студія «Роксолана», керівник Кіріченко Н.В. Самарський район.

7.Живага Анна 8 р., ., студія «Роксолана», керівник Кіріченко Н.В. Самарський район.

8.Компані-Коварері Владислав 7 р., студія «Роксолана», керівник Кіріченко Н.В. Самарський район.

9.Бідзюра Вікторія 9 р. ., студія «Роксолана», керівник Кіріченко Н.В. Самарський район.

10.Драб Кіра 7 р, ., студія «Роксолана», керівник Кіріченко Н.В. Самарський район.

11.Шипко Микита 10 р., гурток «Квілінг» ЦДТЮТ , керівник Мельник Т.Г. Самарський район

12.Рукавішнікова Анастасія 10 р., гурток «Квілінг» ЦДТЮТ , керівник Мельник Т.Г. Самарський район

13.Логвинова Валерія 9 р., гурток «Витинанка», ЦДТЮТ, керівник Бровко І.Д., Самарський район

14.Паюн Анна 8 р., гурток «Лялькарство» , ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П. Самарський район.

15.Савинська Поліна 8 р., гурток «Лялькарство» , ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П. Самарський район.

16.Єрохіна Кіра 9 р., гурток «Лялькарство» , ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П. Самарський район.

17.Горняк Уляна 9 р., гурток «Лялькарство» , ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П. Самарський район.

18.Расюк Дар’я 9 р., гурток «Лялькарство» , ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П. Самарський район.

19.Беренде Ринат 7 р., гурток «Лялькарство» , ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П. Самарський район.

20.Глущенко Віолета 6 р., гурток «Лялькарство» , ЦДТЮТ, керівник Лавринець Н.П. Самарський район.

21.Белконенко Микита 10 р., гурток «Паперові мрії» ПТДЮ, керівник Нагорна Н.А. Новокодацький район.

22.Курилко Олександра 9 р., ПТДЮ, гурток «Сувенірний ярмарок», керівник Мазуренко О.В., Новокодацький район.

23.Фатова Марія 10 р., ПТДЮ, гурток «Сувенірний ярмарок», керівник Мазуренко О.В., Новокодацький район.

24.Тараборкіна Мілана 9 р., ПТДЮ, гурток «Сувенірний ярмарок», керівник Мазуренко О.В., Новокодацький район.

25.Ковальова Настя ПТДЮ, гурток «Сувенірний ярмарок», керівник Мазуренко О.В., Новокодацький район.

26.Вангохіна Тетяна 8 р.,ПТДЮ, гурток «Фантазія» ,керівник Артюхова Л.О. Новокодацький район.

27.Глодан Настя 10 р., ПТДЮ, , гурток «Фантазія» ,керівник Артюхова Л.О. Новокодацький район.

28.Колесник Вікторія 8 р., ПТДЮ, , гурток «Фантазія» ,керівник Артюхова Л.О. Новокодацький район.

29.Білозір Марія 7 р., ПТДЮ, гурток «Мукасолька», керівник Тимошенко Т.М. Новокодацький район.

30.Мерзла Христина 7 р., ПТДЮ, гурток «Мукасолька», керівник Тимошенко Т.М. Новокодацький район.

31.Шовікова Аліса 7 р., гурток «Декоративний розпис», БДТ, керівник Гнатюк В.Ю., Індустріальний район

32.Янещівська Анастасія 7 р., гурток «М’яка іграшка», БДТ, керівник Токарчук І.В. Індустріальний район.

33.Бутирін Костянтин 9 р., гурток «Ниткові візерунки» БДТ, керівник Бутиріна Л.П., Індустральний район.

34.Черкашина Дар’я 10 р., ЦПР №3, гурток «Плетіння з лози», керівник Седлярова Г.С. , Індустріальний район.

35.Северін Артем 10 р., ЦПР №3, гурток «Плетіння з лози», керівник Седлярова Г.С. , Індустріальний район.

36.Ільянцева Єва 10 р.,ЦПР №3, гурток «Декоративний розпис», керівник Гнатюк В.Ю. Індустріальний район.

37.Костенко Лада 12 р., ДЮЦ ХТТ, вязання, керівник Харченко К.О., Центральний район.

38.Мишина Поліна 10 р., ДЮЦ ХТТ, бісероплетіння,керівник Здор Л.П., Центральний район.

39.Пундик Карина 11 р., ДЮЦ ХТТ, бісероплетіння,керівник Здор Л.П., Центральний район.

40.Одинцова Ангеліна 6 р., ДЮЦ ХТТ, бісероплетіння,керівник Здор Л.П., Центральний район.

41.Книш Міранда 7 р., ДЮЦ ХТТ,вишивка стрічками, гурток «Казкова дивина», керівник Неклеса Т.В., Центральний район.

42.Кузнєцова Ульяна 9 р., ДЮЦ ХТТ,вишивка стрічками, гурток «Казкова дивина», керівник Неклеса Т.В., Центральний район.

43.Хасанова Віолета 8 р.,ДЮЦ ХТТ, гурток «Природа і творчість», керівник Шевченко О.Г., Центральний район.

44.Вороніна Єлизавета 8 р., ДЮЦ ХТТ, гурток «Природа і творчість», керівник Шевченко О.Г., Центральний район.

45.Федій Анастасія 6 р.,ДЮЦ ХТТ, гурток «Петриківський візерунок», керівник Котельчук С.М. , Центральний район.

46.Федій Христина 6 р., ДЮЦ ХТТ, гурток «Петриківський візерунок», керівник Котельчук С.М. , Центральний район.

47.Величко Олексій 9 р., ДЮЦ ХТТ, гурток «Петриківський візерунок», керівник Котельчук С.М. , Центральний район.

48.Демченко Орина 7 р., ЦПРДТ «Альтаїр», роботи з джута, керівник Рубан Н.О., Чечелівський район.

49.Коляда Петро 10 р., ЦПРДТ «Альтаїр», бісероплетіння, керівник Лаврешова Н.І. Чечелівський район.

50.Тищенко Марія 8 р., ЦПРДТ «Альтаїр», гурток «Петриківський розпис», керівник Малецька Т.О., Чечелівський район.

51.Мендух Олена 8 р., ЦПРДТ «Альтаїр», гурток «Петриківський розпис», керівник Малецька Т.О., Чечелівський район.

52.Галушкіна Людмила 6,5 р., ЦПР№2, студія «Школа забутих мистецтв» , керівник Брам Т.Ф., Соборний район.

53.Чернецька Ангеліна 7 р., ЦПР №2, гурток «Мереживниця», керівник Шевчук Г.О., Соборний район.

54.Івлєва Марія 8 р., ДЮЦ, гурток «Чарівне коло», керівник Лутак М.В.,Шевченківський район.

55.Литвинець Ульяна 10 р., ДЮЦ, гурток «Народні ремесла», керівник Левченко М.П., Шевченківський район.

56.Остапенко Катерина 10 р., ДЮЦ, гурток «Народні ремесла», керівник Левченко М.П., Шевченківський район.

57.Петренко Анна 9 р., ЦПР №1 , «Майстерня петриківського розпису», керівник Козинець Ю.П., Шевченківський район.

58.Томіло Лідія 9 р., ЦПР №1 , «Майстерня петриківського розпису», керівник Козинець Ю.П., Шевченківський район.

59.Котенко Діана 11 р.,ЦПР №1, «Майстерня кераміки», керівник Лисенко І.О., Шевченківський район.

60.Євдокімова Арина 9 р.,ЦПР №1, «Майстерня різьблення по дереву», керівник Похилько О.А., Шевченківський район.

61.Литвиненко Ксенія 10 р., ЦПР №1, «Майстерня різьблення по дереву», керівник Похилько О.А., Шевченківський район.

62.Бушина Вероніка 10 р.,ЦПР№1, «Майстерня батику», керівник Похилько О.А.,Шевченківський район.

63.Ліпченко Влада 14 р.,БТДЮ, гурток різьблення та напилення, керівник Дзедеревич С.М. , АНД район.

64.Безсонова Анастасія 11 р., БТДЮ, гурток «Виготовлення іграшок та сувенірів», керівник Безсонова Т.В. АНД район

65.Безсонова Катерина 9 р., БТДЮ, гурток «Виготовлення іграшок та сувенірів», керівник Безсонова Т.В.АНД район

66.Агєєва Анастасія 10 р., БТДЮ, гурток «Виготовлення іграшок та сувенірів», керівник Безсонова Т.В.АНД район

67.Ковальова Даря 11 р., БТДЮ, гурток «Виготовлення іграшок та сувенірів», керівник Безсонова Т.В.АНД район

68.Сканун Єгор 14 р., БТДЮ, гурток «Виготовлення сувенірів», керівник Малієнко Н.М., АНД район.

69.Ільянцева Єва 10 р., БТДЮ, гурток «Виготовлення сувенірів», керівник Малієнко Н.М., АНД район.

70.Ферлей Надія 11 р., БТДЮ, гурток «Виготовлення сувенірів», керівник Малієнко Н.М., АНД район.

71.Рівна Анастасія 10 р.,БТДЮ, гурток народної вишивки «Голка чарівниця», керівник Родкіна О.Д. АНД район

72.Євстафєва Катерина 14 р., БТДЮ, гурток народної вишивки «Голка чарівниця», керівник Родкіна О.Д.АНД район

73.Мацакова Катерина 12 р., БТДЮ, гурток народної вишивки «Голка чарівниця», керівник Родкіна О.Д. АНД район

74.Сокуренко Анжеліка 7 р., БТДЮ, гурток народної вишивки «Голка чарівниця», керівник Родкіна О.Д.

75.Омельяненко Ірина 11 р., БТДЮ, гурток петриківського розпису, керівник Омельяненко Т.І. АНД район.

76.Кравченко Вероніка 8 р., «САД ідей» , МПДЮ, керівник Романенко А.В.

77.Соломінський Роман 9 р., «САД ідей» , МПДЮ, керівник Романенко А.В.

78.Скірневська Валерія 10 р., гурток «Народна вишивка» МПДЮ, керівник Точена Д.В.

79.Душко Анна 10 р., гурток «Декоративний розпис» МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.

80.Бандурка Дарина 10 р., гурток «Декоративний розпис» МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.

81.Чубіна Аліна 10 р., гурток «Декоративний розпис» МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.

82.Малюк Олександра 19 р., гурток «Декоративний розпис» МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.

83.Лебедєва Ангеліна 9 р., гурток «Бісероплетіння» МПДЮ, керівник Єрмолаєва А.С.

84.Михайленко Ульяна 11 р., гурток «Бісероплетіння» МПДЮ, керівник Єрмолаєва А.С.

85.Дюміна Катерина 7 р., гурток «Бісероплетіння» МПДЮ, керівник Єрмолаєва А.С.

86.Скакун Софія , гурток «Бісероплетіння» МПДЮ, керівник Єрмолаєва А.С.

87.Кір Марія 7 р. , гурток «Гончарство» МПДЮ,керівник Чумак В.В.

88.Остапець Даша 7 р., гурток «Гончарство» МПДЮ,керівник Чумак В.В.

89.Третяк Марія 8 р., гурток «Гончарство» МПДЮ,керівник Чумак В.В.

90.Коротконіжкін Тімур12., гурток «Гончарство» МПДЮ,керівник Чумак В.В.

91.Сергієнко Вікторія 7 р., гурток «Гончарство» МПДЮ,керівник Чумак В.В.

92.Бровко Олександра 12р., гурток «Гончарство» МПДЮ,керівник Чумак В.В.

93.Дудка Ксенія 12 р.,гурток «Народна творчість», МПДЮ,керівник Кондрікова К.В.

94.Пюра Міланія 3 р.,гурток «Народна творчість», МПДЮ,керівник Кондрікова К.В.

95.Біляков Богдан 9 р., Ізо студія, МПДЮ,керівник Кондрікова К.В.

96.Шлотгауер Єва 7 р.,Ізо студія , МПДЮ,керівник Кондрікова К.В.

 

2 місце

 

97.Мороз Юлія 9 р., гурток «Декоративний розпис», ЦДТЮТ, керівник Поджаренко А.В. Самарський район.

98.Галкін Давид 8 р., гурток «Кераміка», ЦДТЮТ, керівник Худолій О.Б., Самарський район.

99.Лазарєв Іван 7 р., гурток «Кераміка», ЦДТЮТ, керівник Худолій О.Б., Самарський район.

100.Тимофєєва Поліна 9 р., студія «Роксолана», керівник Кіріченко Н.В. Самарський район.

101.Музика Олександра 11 р., студія «Роксолана», керівник Кіріченко Н.В. Самарський район.

102.Буряк Карина 8 р.,гурток «Колаж», ЦДТЮТ, керівник Беззаботнова О.А. Самарський район.

103.Юрчак Уляна 8 р., гурток «Колаж», ЦДТЮТ, керівник Беззаботнова О.А. Самарський район.

104.Клименко Дарина 8 р., гурток «Петриківський розпис», ЦДТЮТ, керівник Спільник В.Т. Самарський район.

105.Норенко Поліна 8 р., ПТДЮ, гурток «Паперові мрії» , керівник Нагорна Н.А., Новокодацький район.

106.Кримзіна Катерина 10 р.,ПТДЮ, гурток «Паперові мрії» , керівник Нагорна Н.А., Новокодацький район.

107.Косомригіна Софія 9 р., ПТДЮ, гурток «Сувенірний ярмарок», керівник Мазуренко О.В., Новокодацький район.

108.Сподіна Софія 7 р.,БДТ, гурток «Ниткові візерунки», керівник Бутиріна Л.П. Індустріальний район.

109.Гончар Маргарита 9 р., ЦПР№3, гурток «Петриківський розпис», керівник Волнянська А.А., Індустріальний район.

110.Костенко Єлизавета 10 р., ДЮЦ ХТТ,гурток «Вязання» Харченко К.О., Центральний район.

111.Пмота Таміла 8 р., ДЮЦ ХТТ, гурток «Вязання» Харченко К.О., Центральний район.

112.Букєєва Єва 9 р., ДЮЦ ХТТ, гурток «Казкова дивина», керівник Неклеса Т.В., Центральний район.

113.Навозщик Кіра 10 р., ЦПРДТ «Альтаїр», гурток «Іграшка», керівник Рубан Н.О., Чечелівський район.

114.Чинник Ксенія 9 р., ЦПРДТ «Альтаїр», гурток «Квілінг», керівник Ковтун Л.Д., Чечелівський район.

115.Галушкіна Любов 9 р., ЦПР№2, студія «Школа забутих мистецтв» , керівник Брам Т.Ф., Соборний район.

116.Тіщенко Поліна 12 р., ЦПР №1, «Майстерня кераміки», керівник Лисенко І.О., Шевченківський район.

117.Різун Софія 10 р.,ЦПР №1, «Майстерня кераміки», керівник Лисенко І.О., Шевченківський район.

118.Занюк Іван 10 р., ЦПР №1 , «Майстерня різьблення по дереву», керівник Похилько О.А., Шевченківський район.

119.Желізняк Софія 10 р., ЦПР№1, «Майстерня батику», керівник Похилько О.А.,Шевченківський район.

120.Ферлей Надія11 р., БТДЮ, гурток «Виготовлення сувенірів», керівник Малієнко Н.М., АНД район.

121.Хорольська Юлія 10 р., БТДЮ, гурток «Виготовлення сувенірів», керівник Малієнко Н.М., АНД район.

122.Деміденко Катя 8 р., «САД ідей» , МПДЮ, керівник Романенко А.В.

123.Газзаєва Тая 9 р., «САД ідей» , МПДЮ, керівник Романенко А.В.

124.Задоя Микита 10 р., «САД ідей» , МПДЮ, керівник Романенко А.В.

125.Бачинська Ульяна 5 р., гурток «Декоративний розпис» МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.

126.Рудіч Софія 8 р., гурток «Декоративний розпис» МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.

127.Комок Поліна 8 р., гурток «Декоративний розпис» МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.

128.Автомонова Софія 8 р., гурток «Декоративний розпис» МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.

129.Гоголь Анастасія 8 р., гурток «Декоративний розпис» МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.

130.Амброс Катерина 8 р., гурток «Декоративний розпис» МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.

131.Сеніна Олександра 8 р., гурток «Бісероплетіння» МПДЮ, керівник Єрмолаєва А.С.

132.Фрундіна Анна 6 р., гурток «Бісероплетіння» МПДЮ, керівник Єрмолаєва А.С.

133.Загній Калина 9 р., гурток «Бісероплетіння» МПДЮ, керівник Єрмолаєва А.С.

134.Алкан Аміна 7 р., гурток «Бісероплетіння» МПДЮ, керівник Єрмолаєва А.С.

135.Вінцковська Єлизавета 13 р., гурток «Бісероплетіння» МПДЮ, керівник Єрмолаєва А.С.

136.Смірнова Наталя 6 р., гурток «Бісероплетіння» МПДЮ, керівник Єрмолаєва А.С.

137.Довгалюк Ірина 6 р., гурток «Народна творчість», МПДЮ,керівник Кондрікова К.В.

138.Третяк Дар’я 15 р, гурток «Народна творчість», МПДЮ,керівник  Кондрікова К.В.

 

3 місце

 

 

139.Троценко Евеліна 8 р., студія «Роксолана», ЦДТЮТ, керівник Кіріченко Н.В., Самарський район.

140.Малий Давид 13 р., гурток Вишивка», ЦДТЮТ, керівник Мала Ю.М. Самарський район.

141.Слуцький Антон 12 р., гурток «Різьба по дереву», ЦДТЮТ, керівник Неживий О.І. Самарський район.

142.Савченко Діана 9 р., ПТДЮ, гурток «Сувенірний ярмарок», керівник Мазуренко О.В., Новокодацький район.

143.Жильцова Ольга 9 р., ПТДЮ, гурток «Сувенірний ярмарок», керівник Мазуренко О.В., Новокодацький район.

144.Савченко Діана 9 р., ПТДЮ, гурток «Сувенірний ярмарок», керівник Мазуренко О.В., Новокодацький район.

145.Самойленко Олена 7 р., ПТДЮ, гурток «Мукасолька», керівник Тимошенко Т.М. Новокодацький район.

146.Нороха Єлизавета 7 р.,ЦПР №3, гурток Петриківський розпис», керівник Волнянська А.А,Індустріальний район.

147.Коваленко Олександра 7 р., ЦПР №3, гурток Петриківський розпис», керівник Волнянська А.А,Індустріальний район.

148.Подорова Таїсія 7 р., ЦПР №3, гурток Петриківський розпис», керівник Волнянська А.А,Індустріальний район.

149.Зорін Артур 9 р., ЦПРДТ «Альтаїр», гурток «Фантазія», керівник Веселова О.Б.,Чечелівський район.

150.Батан Каріна 9 р., ЦПРДТ «Альтаїр», гурток «Паперова веселка», керівник Мусієнко К.М., Чечелівський район.

151.Поплавець Костянтин 7 р., ЦПРДТ «Альтаїр», гурток «Паперова веселка», керівник Мусієнко К.М., Чечелівський район.

152.Колюжна Вероніка 7 р., ЦПРДТ «Альтаїр», гурток «Паперова веселка», керівник Мусієнко К.М., Чечелівський район.

153.Пшеничка Ярослав 9 р., ЦПРДТ «Альтаїр», гурток «Паперова веселка», керівник Мусієнко К.М., Чечелівський район.

154.Маркіяненко Мирослава 14 р., ЦПР №1, «Майстерня кераміки», керівник Лисенко І.О., Шевченківський район.

155.Камардіна Софія 13 р, гурток «Мистецтво нашого народу» МДЮЦ «Бригантина», керівник Полотняна Т.В.

156.Білль Карина 13 р., гурток «Мистецтво нашого народу» МДЮЦ «Бригантина», керівник Полотняна Т.В.

157.Суліма Анастасія 10 р, гурток «Мистецтво нашого народу» МДЮЦ «Бригантина», керівник Полотняна Т.В.

158.Сова Анастасія 12 р., гурток «Мистецтво нашого народу» МДЮЦ «Бригантина», керівник Полотняна Т.В.

159.Баннік Мирослава 8 р., гурток «Декоративний розпис» МПДЮ, керівник Переясловець Л.В.

Корисні посилання

BannerFans.com

BannerFans.com

BannerFans.com

BannerFans.com

BannerFans.com

Created jtemplate.ru joomla modules